Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как выбрать телевизор

03.03.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телевізори в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телевізори зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Представити життя сучасної людини без телевізора неможливо! А все тому, що багато хто вважає за краще в повному розслабленні щодня приділяти час перегляду улюблених телепередач, серіалів, популярних відео з інтернету. Хороший телевізор вже давно став незамінним членом сучасної сім'ї, а для деяких — навіть кращим другом!

Проте при виборі відповідної моделі покупцям доводиться стикатися з рядом труднощів. Річ у тому, що пропозицій на ринку дуже багато. І питання «як вибрати телевізор?» стає справжньою проблемою. Сьогодні ми звернемо увагу на найважливіші характеристики сучасних пристроїв і створимо чітку інструкцію для покупця.

Як вибрати телевізор

Вирішуючи цю задачу, необхідно оцінити безліч параметрів :

 • Розмір екрану;
 • Тип дисплея;
 • Матриця;
 • Дозвіл екрану;
 • Контрастність;
 • Підтримка 3d;
 • Підтримка HDTV, UDTV;
 • Підтримка SmartTV;
 • Картинка в картинці;
 • Наявність мультимедійних роз'ємів;
 • Звукові параметри;
 • Захист від дітей.

Розмір екрану

Замислюючись про те, який телевізор вибрати, багато громадян в першу чергу звертають увагу на діагональ дисплея. Цей параметр впливає і на зручність при перегляді передач, і на ціну. Як показує статистика, найбільшою популярністю у покупців користується телевізор 32 дюйми.

Такі пристрої можна побачити не лише удома, але і в кафе, конференц-залах, кімнатах очікувань, вестибюлях. Нерідко вдається зустріти і телевізор 40 дюймів. Він більше на 25однако, і на порядок дорожче. Тому відрізняється меншою популярністю.

Тип дисплея

Серед сучасних технологій виготовлення ТБ-дисплеїв найбільш популярні наступні:

 • LED;
 • LCD;
 • Плазмові.

LCD- телевізори відрізняються найменшою популярністю і найпривабливішою вартістю. Принцип їх роботи грунтований на рідких кристалах. Такі дисплеї характеризуються невисокою контрастністю, мікрозатримкою між поданням сигналу і проектуванням зображення, особливо в динамічні моменти.

LED- телевізори також грунтовані на рідких кристалах, проте, доповнені світлодіодами. Якщо пдстветка розташовується позаду матриці, то йдеться про технологію Direct. Вона забезпечує максмальную насиченість і яскравість картинки. Якщо підсвічування розташовується по периметру матриці, то йдеться про технологію Edge. Вона забезпечує меншу насиченість, яскравість, але і обходиться на порядок дешевше.

Плазмові телевізори грунтовані на газових колбах замість рідких кристалів. Вони забезпечують максимальну контрастність, яскравість, насиченість картинки. Проте відрізняються більш високим рівнем споживання енергії і часто виникає «вигорання» пікселів дисплея.

Матриця

Великою популярністю користуються два основні формати:

 • HD Ready.
 • Full HD.
 • 4k UHDTV.

Матриця першого типу є більше бюджетною і застосовується на моделях з розміром дисплея до 32 дюймів. На порядок дорожче Full HD, яка частіше використовується в телевізорах від 32 дюймів. Вона забезпечує найбільш чітку передачу картинки в найдрібніших деталях.

Дозвіл екрану

Цей параметр визначається кількістю пікселів на одиницю площі. Чим більше точок, тим чіткіше зображення і менше зернистість. Більшість сучасних моделей мають дозвіл не нижче 1080 * 720 пікселів по горизонталі і вертикалі. Найбільш поширеним пераметров у форматі Full HD являється значення 1920 *1080 точок.

Контрастність

Цей параметр визначається відношенням максимальної яскравості дисплея до мінімальної. Чим вище контрастність, тим краще перенесення кольорів пристрою. Цей параметр особливо важливий для рідкокристалічних і плазмових телевізорів.

Підтримка 3D

Технологія об'ємного позиціонування набирає популярність день у день. Телевізор 3d забезпечує реалістичнішу передачу картинки — ефект присутності. Асортимент фільмів і шоу такого формату постійно розширюється. Тому наявність функції объемоного зображення в пристрої — важливий параметр.

Підтримка HDTV, UDTV

Перший формат — HDTV — забезпечує максимальну чіткість і реалістичність відео, а також звуку за рахунок використання мультиканального відтворення. Ще більше вдосконалений формат — UDTV - «телебачення надвисокої чіткості». Обидва формати якнайкраще проявляються на екранах з відношення 16: 9 ширини і висоти.

Підтримка SmartTV

Ця функція забезпечує синхронізацію пристрою з інтернет-каналами. Завдяки ній телевізор стає аналогом планшета або смартфону. Стає доступним серфінг в інтернеті, перегляд відео з різних хостингов, завантаження і установка додатків. Популярність на ринку цієї технології найбільшою мірою забезпечили телевізори Samsung.

Картинка в картинці

Ця технологія користується великою популярністю у користувачів, що вважають за краще одночасно дивитися декілька передач. Вона дозволяє позиціонувати на одному екрані основну картинку і зменшене вікно додаткового потоку. Завдяки цьому можна, наприклад, дивитися футбол і новини, не перемикаючись між каналами.

Наявність мультимедійних роз'ємів

 • HDMI — технологія передачі відео і аудіо в цифровому форматі. Наявність такого роз'єму дозволяє синхронізувати телевізор з комп'ютером або іншим пристроєм.
 • SCART — комутаційний роз'єм, що дозволяє зв'язати хороший телевізор з масою девайсов для передачі високоякісних відео і аудіо сигналів. З його допомогою можна, наприклад, записувати передачі в початковому форматі на ПК;
 • VGA D - Sub – технологія передачі сигналів від ТБ до будь-яких пристроїв з мінімальними спотвореннями (у ідеалі — без спотворень). Розширює перелік девайсов, з якими можна синхронізувати телевізор, включаючи відеокамеру, фотоапарат та ін.
 • USB — один з найбільш популярних способів передання файлів між пристроями. Телевізор з USB дозволяє відтворювати файли з флеш-носителей, плеєрів, зовнішніх жорстких дисків і т. д.

Звукові параметри

Відповідаючи на питання «як вибрати хороший телевізор?», увагу варто приділити не лише відео-, але і акустичним параметрам. Якісна картинка приносить максимальне задоволення тільки при відповідному звуковому супроводі. Акустична потужність прямо впливає на привабливість пристрою.

Чим вище цей параметр, тим краще. І йдеться необов'язково про номінальну гучність. Високий рівень технологій звукової підсистеми забезпечує передачу аудіо без спотворень, у тому числі на зовнішні колонки.

Захист від дітей

Телевізор для будинку — цей пристрій, яким користуються і дорослі, і малюки. Проте не увесь контент підходить для дитячої аудиторії. Щоб захистити чадо від перегляду небажаних передач, у тому числі «каналів для дорослих», призначена спеціальна захисна функція. Вона активується при введенні певної комбінації команд з пульта.

Найбільш популярні бренди телевізорів

Довіра користувачів до моделей ТОП-овых виробників — краще підтвердження їх якості! Найбільшою популярністю серед покупців користуються телевізори 5 провідних брендів:

 1. Samsung - Продажі телевізорів цього виробника складають левову частку ринку. Асортимент моделей включає товари бюджетного і преміум класів. Саме Samsung першими стали пропонувати користувачам так затребувану сьогодні технологію SmartTV;
 2. Phillips - Телевізори європейського бренду відрізняються чудовим поєднанням ціни і якості. Лінійка товарів включає пристрої для будь-якого гаманця. Величезний вибір ТБ за розміром екрану, матрицею, наявністю сучасних технологій забезпечують Phillips постійний попит з боку споживачів;
 3. Toshiba - Японська електроніка десятиліттями підтверджує свою високу якість. Телевізори Toshiba у черговий раз підтверджують це. Вони легко освоюються, швидко настроюються і радують користувачів гідним перенесенням кольорів, довговічністю пристроїв. До того ж, модельний ряд і ціновий діапазон бренду постійно розширюється;
 4. Sony - Надійність, інноваційність, доступність! Телевізори Sony — відомого японського бренду — відрізняються чудовою якістю усіх апаратних компонентів. Продукція виробника характеризується широким асортиментом моделей і ціновою привабливістю;
 5. LG - Телевізори цього бренду з року в рік міцно займають позиції в ТОП-5 провідних виробників. Лінійка товарів постійно збільшується, впроваджуються нові технології, цінова політика стає усе більш адекватною. Телевізори LG — вдалий вибір для домашнього і комерційного використання!

Як вибрати хороший телевізор?

Резюмуючи усе вищеописане, можна виділити ряд принципів :

 • Чим більше розміру екрану, тим масштабніший формат картинки (можна дивитися на великій відстані);
 • Чим краще тип дисплея, тим якісніше зображення (LCD- мінімум, LED- медіум, плазма — максимум);
 • Чим більше дозволу матриці, тим чіткіше картинка навіть в мельчаших деталях;
 • Чим більше дозволу екрану, тим менше зернистості зображень;
 • Чим більше контрастності, тим краще перенесення кольорів і ширше спектр відтінків;
 • Підтримка 3d-функции дозволяє дивитися контент, адаптований під об'ємне представлення;
 • Підтримка HDTV і UDTV дозволяє насолоджуватися телемовленням підвищеної якості;
 • Підтримка SmartTV дозволяє дивитися контент з інтернету;
 • Підтримка функції «картинка в картинці» дозволяє одночасно дивитися більше 1 каналу;
 • Чим більше мульимедийных роз'ємів, тим ширке комутаційні можливості пристрою;
 • Чим вище потужність звуку, тим чіткіше акустична передача;
 • Підтримка функції «захист від дітей» дозволяє заборонити до перегляду малюкам небажані канали.

Перераховані чинники роблять прямий вплив на вартість пристрою. Ціна телевізора зростає з підвищенням параметрів розміру і якості дисплея, підтримкою онлайн-функцій, поліпшенням акустичних особливостей.

Орієнтуючись на представлені рекомендації і ради продавця-консультанта в магазині, ви без зусиль виберіть хороший телевізор для будинку або офісу!

Рекомендуємо також почитати
17.01.2020
Незважаючи на велику кількість моделей телевізорів, представлених на сучасному ринку різними виробниками, можна виділити всього декілька брендів, які користуються найбільшою популярністю.
04.08.2019
Якщо необхідно придбати новий телевізор, і критерії вибору пов'язані лише з технічними характеристиками, а не бюджетом, то більшість користувачів виберуть собі пристрій з модельного ряду Samsung. Ця південнокорейська компанія цілком заслужено являє
23.10.2018
З кожним роком у плазмових телевізорів з'являється новий функціонал і можливості, оновлюються інтерфейси і стандарти. Виробники намагаються додати різні маркетингові хитрощі, щоб виділитися на тлі конкурентів і збільшити продажі.
23.01.2018
Південнокорейська компанія LG є одним зі світових лідерів з виробництва побутової електроніки. Її продукція завжди користувалася великою популярністю серед покупців різних країн.
Дізнавайтеся про нові акції