0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як вибрати телевізор

Як вибрати телевізор
Представити життя сучасної людини без телевізора неможливо! А все тому, що багато хто вважає за краще в повному розслабленні щодня приділяти час перегляду улюблених телепередач, серіалів, популярних відео з інтернету.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телевізори в Одесі і бажаєте купити дешево Телевізори зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Представити життя сучасної людини без телевізора неможливо! А все тому, що багато хто вважає за краще в повному розслабленні щодня приділяти час перегляду улюблених телепередач, серіалів, популярних відео з інтернету. Хороший телевізор вже давно став незамінним членом сучасної сім'ї, а для деяких — навіть кращим другом!

Проте при виборі відповідної моделі покупцям доводиться стикатися з рядом труднощів. Річ у тому, що пропозицій на ринку дуже багато. І питання «як вибрати телевізор?» стає справжньою проблемою. Сьогодні ми звернемо увагу на найважливіші характеристики сучасних пристроїв і створимо чітку інструкцію для покупця.

Як вибрати телевізор

Вирішуючи цю задачу, необхідно оцінити безліч параметрів :

 • Розмір екрану;
 • Тип дисплея;
 • Матриця;
 • Дозвіл екрану;
 • Контрастність;
 • Підтримка 3d;
 • Підтримка HDTV, UDTV;
 • Підтримка SmartTV;
 • Картинка в картинці;
 • Наявність мультимедійних роз'ємів;
 • Звукові параметри;
 • Захист від дітей.

Розмір екрану

Замислюючись про те, який телевізор вибрати, багато громадян в першу чергу звертають увагу на діагональ дисплея. Цей параметр впливає і на зручність при перегляді передач, і на ціну. Як показує статистика, найбільшою популярністю у покупців користується телевізор 32 дюйми.

Такі пристрої можна побачити не лише удома, але і в кафе, конференц-залах, кімнатах очікувань, вестибюлях. Нерідко вдається зустріти і телевізор 40 дюймів. Він більше на 25однако, і на порядок дорожче. Тому відрізняється меншою популярністю.

Тип дисплея

Серед сучасних технологій виготовлення ТБ-дисплеїв найбільш популярні наступні:

 • LED;
 • LCD;
 • Плазмові.

LCD- телевізори відрізняються найменшою популярністю і найпривабливішою вартістю. Принцип їх роботи грунтований на рідких кристалах. Такі дисплеї характеризуються невисокою контрастністю, мікрозатримкою між поданням сигналу і проектуванням зображення, особливо в динамічні моменти.

LED- телевізори також грунтовані на рідких кристалах, проте, доповнені світлодіодами. Якщо пдстветка розташовується позаду матриці, то йдеться про технологію Direct. Вона забезпечує максмальную насиченість і яскравість картинки. Якщо підсвічування розташовується по периметру матриці, то йдеться про технологію Edge. Вона забезпечує меншу насиченість, яскравість, але і обходиться на порядок дешевше.

Плазмові телевізори грунтовані на газових колбах замість рідких кристалів. Вони забезпечують максимальну контрастність, яскравість, насиченість картинки. Проте відрізняються більш високим рівнем споживання енергії і часто виникає «вигорання» пікселів дисплея.

Матриця

Великою популярністю користуються два основні формати:

 • HD Ready.
 • Full HD.
 • 4k UHDTV.

Матриця першого типу є більше бюджетною і застосовується на моделях з розміром дисплея до 32 дюймів. На порядок дорожче Full HD, яка частіше використовується в телевізорах від 32 дюймів. Вона забезпечує найбільш чітку передачу картинки в найдрібніших деталях.

Дозвіл екрану

Цей параметр визначається кількістю пікселів на одиницю площі. Чим більше точок, тим чіткіше зображення і менше зернистість. Більшість сучасних моделей мають дозвіл не нижче 1080 * 720 пікселів по горизонталі і вертикалі. Найбільш поширеним пераметров у форматі Full HD являється значення 1920 *1080 точок.

Контрастність

Цей параметр визначається відношенням максимальної яскравості дисплея до мінімальної. Чим вище контрастність, тим краще перенесення кольорів пристрою. Цей параметр особливо важливий для рідкокристалічних і плазмових телевізорів.

Підтримка 3D

Технологія об'ємного позиціонування набирає популярність день у день. Телевізор 3d забезпечує реалістичнішу передачу картинки — ефект присутності. Асортимент фільмів і шоу такого формату постійно розширюється. Тому наявність функції объемоного зображення в пристрої — важливий параметр.

Підтримка HDTV, UDTV

Перший формат — HDTV — забезпечує максимальну чіткість і реалістичність відео, а також звуку за рахунок використання мультиканального відтворення. Ще більше вдосконалений формат — UDTV - «телебачення надвисокої чіткості». Обидва формати якнайкраще проявляються на екранах з відношення 16: 9 ширини і висоти.

Підтримка SmartTV

Ця функція забезпечує синхронізацію пристрою з інтернет-каналами. Завдяки ній телевізор стає аналогом планшета або смартфону. Стає доступним серфінг в інтернеті, перегляд відео з різних хостингов, завантаження і установка додатків. Популярність на ринку цієї технології найбільшою мірою забезпечили телевізори Samsung.

Картинка в картинці

Ця технологія користується великою популярністю у користувачів, що вважають за краще одночасно дивитися декілька передач. Вона дозволяє позиціонувати на одному екрані основну картинку і зменшене вікно додаткового потоку. Завдяки цьому можна, наприклад, дивитися футбол і новини, не перемикаючись між каналами.

Наявність мультимедійних роз'ємів

 • HDMI — технологія передачі відео і аудіо в цифровому форматі. Наявність такого роз'єму дозволяє синхронізувати телевізор з комп'ютером або іншим пристроєм.
 • SCART — комутаційний роз'єм, що дозволяє зв'язати хороший телевізор з масою девайсов для передачі високоякісних відео і аудіо сигналів. З його допомогою можна, наприклад, записувати передачі в початковому форматі на ПК;
 • VGA D - Sub – технологія передачі сигналів від ТБ до будь-яких пристроїв з мінімальними спотвореннями (у ідеалі — без спотворень). Розширює перелік девайсов, з якими можна синхронізувати телевізор, включаючи відеокамеру, фотоапарат та ін.
 • USB — один з найбільш популярних способів передання файлів між пристроями. Телевізор з USB дозволяє відтворювати файли з флеш-носителей, плеєрів, зовнішніх жорстких дисків і т. д.

Звукові параметри

Відповідаючи на питання «як вибрати хороший телевізор?», увагу варто приділити не лише відео-, але і акустичним параметрам. Якісна картинка приносить максимальне задоволення тільки при відповідному звуковому супроводі. Акустична потужність прямо впливає на привабливість пристрою.

Чим вище цей параметр, тим краще. І йдеться необов'язково про номінальну гучність. Високий рівень технологій звукової підсистеми забезпечує передачу аудіо без спотворень, у тому числі на зовнішні колонки.

Захист від дітей

Телевізор для будинку — цей пристрій, яким користуються і дорослі, і малюки. Проте не увесь контент підходить для дитячої аудиторії. Щоб захистити чадо від перегляду небажаних передач, у тому числі «каналів для дорослих», призначена спеціальна захисна функція. Вона активується при введенні певної комбінації команд з пульта.

Найбільш популярні бренди телевізорів

Довіра користувачів до моделей ТОП-овых виробників — краще підтвердження їх якості! Найбільшою популярністю серед покупців користуються телевізори 5 провідних брендів:

 1. Samsung - Продажі телевізорів цього виробника складають левову частку ринку. Асортимент моделей включає товари бюджетного і преміум класів. Саме Samsung першими стали пропонувати користувачам так затребувану сьогодні технологію SmartTV;
 2. Phillips - Телевізори європейського бренду відрізняються чудовим поєднанням ціни і якості. Лінійка товарів включає пристрої для будь-якого гаманця. Величезний вибір ТБ за розміром екрану, матрицею, наявністю сучасних технологій забезпечують Phillips постійний попит з боку споживачів;
 3. Toshiba - Японська електроніка десятиліттями підтверджує свою високу якість. Телевізори Toshiba у черговий раз підтверджують це. Вони легко освоюються, швидко настроюються і радують користувачів гідним перенесенням кольорів, довговічністю пристроїв. До того ж, модельний ряд і ціновий діапазон бренду постійно розширюється;
 4. Sony - Надійність, інноваційність, доступність! Телевізори Sony — відомого японського бренду — відрізняються чудовою якістю усіх апаратних компонентів. Продукція виробника характеризується широким асортиментом моделей і ціновою привабливістю;
 5. LG - Телевізори цього бренду з року в рік міцно займають позиції в ТОП-5 провідних виробників. Лінійка товарів постійно збільшується, впроваджуються нові технології, цінова політика стає усе більш адекватною. Телевізори LG — вдалий вибір для домашнього і комерційного використання!

Як вибрати хороший телевізор?

Резюмуючи усе вищеописане, можна виділити ряд принципів :

 • Чим більше розміру екрану, тим масштабніший формат картинки (можна дивитися на великій відстані);
 • Чим краще тип дисплея, тим якісніше зображення (LCD- мінімум, LED- медіум, плазма — максимум);
 • Чим більше дозволу матриці, тим чіткіше картинка навіть в мельчаших деталях;
 • Чим більше дозволу екрану, тим менше зернистості зображень;
 • Чим більше контрастності, тим краще перенесення кольорів і ширше спектр відтінків;
 • Підтримка 3d-функции дозволяє дивитися контент, адаптований під об'ємне представлення;
 • Підтримка HDTV і UDTV дозволяє насолоджуватися телемовленням підвищеної якості;
 • Підтримка SmartTV дозволяє дивитися контент з інтернету;
 • Підтримка функції «картинка в картинці» дозволяє одночасно дивитися більше 1 каналу;
 • Чим більше мульимедийных роз'ємів, тим ширке комутаційні можливості пристрою;
 • Чим вище потужність звуку, тим чіткіше акустична передача;
 • Підтримка функції «захист від дітей» дозволяє заборонити до перегляду малюкам небажані канали.

Перераховані чинники роблять прямий вплив на вартість пристрою. Ціна телевізора зростає з підвищенням параметрів розміру і якості дисплея, підтримкою онлайн-функцій, поліпшенням акустичних особливостей.

Орієнтуючись на представлені рекомендації і ради продавця-консультанта в магазині, ви без зусиль виберіть хороший телевізор для будинку або офісу!