Телевізор LG 32LQ63006LA
Залишити відгук
Код товару: 270615
Є на складі
Топ продажів
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG
LG
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / Підтримка настінного кріплення VESA, мм: 200x20 Т2-тюнер: є / Габарити без підставки, мм: 736x437x83 / Габарити з підставкою, мм: 736x464x180 / Вага: 4,7 кг / Колір рамки: чорний
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Модель: 32LQ63006LA
Діагональ: 32
Тип матриці: IPS
Глибина кольору: 8 шматочків
Частота оновлення: 60 Гц
Роздільна здатність: HD (1366x768)
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Персонал інтерполяції (технологія / значення / одиниця вимірювання): - / - / - / -
Середнє споживання енергії, з/год: 26
Операційна система: WebOS 22
Присутність смарт -телевізора: є
Динаміка: 2х5 Вт
Sabwofer: Ні
Звукова технологія: Bluetooth Entertain Ready
Телевізійний тюнер: аналоговий (NTSC / PAL / SECAM) / DVB-T / DVB-T2 / DVB-C / DVB-S / DVB-S2
Бездротові інтерфейси: Wi-Fi / Bluetooth / Miracast
Стандарт VESA: 200x200
Розмір, мм: 736x437x83
Розмір з підставкою, мм: 736x464x180
Розмір за допомогою упаковки, мм: 812x510x142
Вага, кг: 4.6
Вага з підставкою, кг: 4,7
Вага з упаковкою, кг: 5.9
Матеріал кадру: пластик
Колір кадру: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...