Телевізор Vinga L32HD25B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 301961
Є на складі
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga L32HD25B (UA)
Vinga
Vinga
Тип телевізора: LED – телевізор; Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: 1366 x 768; Контрастність: 3000:1; Тип матриці: LCD; Тип підсвічування: Direct LED; Час відгуку матриці: 8.5mc; Частота розгортки панелі: 60 Гц; Тип тюнера: цифровий T2, цифровий DVB-S2, Система кольоровості (підтримувані стандарти): PAL, NTSC, SECAM
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Ні
Wi-Fi Ні
Тип матриці LCD
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Без OS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: світлодіод - телевізор
Екранна діагональ: 32 "
Роздільна здатність екрана: 1366 x 768
Тип матриці: РК -дисплей
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Час відповіді матриці: 8,5мс
Невелика частота спалаху: 60 Гц
Тип Tyuner: цифровий DVB-T2, Digital DVB-S2
Кольорова система (підтримувані стандарти): PAL, NTSC, SECM
Сила динаміків: 2 х 7 (14 Вт)
Підтримка смарт -телебачення: відсутня
Споживання енергії: 55 Вт
VESA: VESA (200x100mm)
Розміри з підставкою: 716 x 471 x 191 мм
Розміри без стенду: 716 x 423 x 81 мм
Вага з підставкою: 3,6 кг
Колір: Чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...