Телевізор Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 305822
Уточнити наявність
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga S50UHD25BWEB (UA)
Vinga
Vinga
Тип телевізора: Smart TV, з Wi-Fi, 4K-телевізори; Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160; Тип матриці: VA; Контрастність: 5000:1; Тип підсвічування: Direct LED; Час відгуку матриці: 9.5mc; Частота розгортки панелі: 60 Гц; Процесор зображення: ARM Cort A55x4, Технології покращення зображення: HDR, 4K Upscaling
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: Smart TV, з Wi-Fi, 4K TVS
Екранна діагональ: 50 "
Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160
Тип матриці: VA
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Час відповіді матриці: 9,5мс
Невелика частота спалаху: 60 Гц
Процесор зображення: ARM Cortex-A55x4
Технології вдосконалення: HDR, 4K збільшення масштабу
Тип Tyunner: Digital DVB-S, Digital DVB-S2, Digital DVB-T2, Digital DVB-C, Digital DVB-T, Analogue
Кольорова система (підтримувані стандарти): Secam, NTSC, PAL
Сила динаміків: 2 х 10 (20 Вт)
Інтерфейси підключення: 3 X HDMI, антена, CI+, 1 x оптичне аудіо, навушники, 1 x rj-45, 2 x usb
Wi-Fi: Так
Bluetooth: Так
Смарт -телевізійна підтримка: є
Операційна система: WebOS 5.0
Споживання енергії: 90 Вт
CPU: ARM Cortex-A55x4
GPU: пошта G31x2
DDR: 1,5 г
Флеш -пам'ять: 8G
VESA: VESA (200x200 мм)
Розміри з підставкою: 1111 x 704 x 243 мм
Розміри без стенду: 1111 x 643 x 74 мм
Вага з підставкою: 8,7 кг
Вага без стенду: 8,6 кг
Колір: Чорний
Є на складі
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 32" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 1366х768, HD / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 32"; Роздільна здатність екрану: HD (1366x768); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 150; Smart TV: зі Smart TV; Wi- Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10 Вт;...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
LED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...