Телевізор Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Залишити відгук
Код товару: 320982
Уточнити наявність
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga S75UHD25QWEB (UA)
Vinga
Vinga
Тип телевізора: Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори; Діагональ екрану: 75"; Роздільна здатність екрану: 3840 x 2160; Контрастність: 5000:1; Тип матриці: QLED; Тип підсвічування: LED підсвічування; Час відгуку матриці: 8.5mc; Частота оновлення: 60 Гц; Частота розгортки панелі: Частота розгортки панелі: Процесор зображення: ARM Cortex
Ремонт
Розширення екрану 4K UHDTV (3840х2160)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці QLED
Технологія виробника Quantum Dot Display
Колір рамки Чорний
Операційна система WebOS
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: Smart TV, Qled - TV, 4K TVS
Екранна діагональ: 75 "
Роздільна здатність екрана: 3840 x 2160
Тип матриці: QLED
Світлодіодний тип підсвічування
Час відповіді матриці: 8,5мс
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображення: Кора ARM
Технології вдосконалення: 4K збільшення, HDR
Тип Tyunner: Analog, Digital DVB-T, Digital DVB-C, Digital DVB-T2, Digital DVB-S, Digital DVB-S2
Сила динаміків: 2 х 10 (20 Вт)
Інтерфейси підключення: 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x оптичне аудіо, CI+, 3 x HDMI, навушники
Wi-Fi: Так
Bluetooth: Так
Смарт -телевізійна підтримка: є
Операційна система: WebOS
Управління: магія дистанційного керування
Споживання енергії: 224 Вт
DDR: 1,5 г
Флеш -пам'ять: 8 Гб
Веса: Веса (400х300 мм)
Розміри з підставкою: 1684 x ​​285 x 1023 мм
Розміри без стенду: 1684 x ​​85 x 965 мм
Висота з підставкою: 24,1 кг
Вага без стенду: 23,8 кг
Колір: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 55" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Розширення екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 320" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 1366х768, HD / Smart TV: ні / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 83" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 100 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...