Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как подключить телевизор к интернету

29.12.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телевізори в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телевізори зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Телевізори останнього покоління сильно відрізняються від своїх попередників. Це помітно по поліпшеній якості зображення, а екрани ТБ приймачів стали ще тонше. Але з розвитком інтернет комунікацій всесвітня мережа стала доступна кожному користувачеві. Телебачення відійшло на другий план, тому що людей більше притягало різноманітність контенту світової павутини.

Виробникам телевізорів довелося відреагувати на цей факт. В результаті усі сучасні моделі ТБ приймачів мають функцію Smart TV і адаптовані для користування інтернет ресурсами. Але які б передові технології в них не застосовувалися, кожен телевізор не здатний автономно підключатися до мережі. Для цього необхідно виконати певні налаштування і використати додаткове устаткування.

Способи підключення телевізора до інтернету

Інтерактивне телебачення надає користувачам великі можливості. Тепер можна планувати перегляд телепередач, складати власну програму, записувати улюблені спортивні події і фільми, а також видалено стежити за їх виходом. Крім того, телевізори з функцією смарт тв мають базовий набір популярних інтернет-майданчиків і соціальних мереж, які можна переглядати на великому екрані.

Існує два способи підключення телевізора до інтернету:

  • безпровідне підключення ТБ приймача;
  • підключення телевізора за допомогою кабелю.

Перед тим, як почати користуватися всесвітньою мережею, необхідно провести підготовку і уточнити технічні можливості вашого домашнього устаткування. Щоб користуватися мережею Wi - Fi, телевізор повинен мати вбудований модуль для безпровідної передачі даних. Його наявність можна уточнити при купівлі або в паспорті пристрою.

Якщо цей модуль відсутній, то знадобитися зовнішній Wi - Fi адаптер, який підключається до телеприймача через USB вхід. Придбавати такий модуль краще з урахуванням рекомендацій виробника для кожної моделі телевізора. Також знадобиться точка доступу в інтернет. Це може бути роутер або комп'ютер, з налагодженою безпровідною мережею.

Підключення телевізора через Wi - Fi

Якщо у вас вже існує налагоджена безпровідна мережа, то підключити телевізор до інтернету через Wi - Fi не складе ніяких труднощів. При цьому не важливо має телеприймач інтегрований або зовнішній Wi - Fi адаптер. Щоб отримати можливість переглядати контент світової павутини, необхідно перейти в меню налаштувань, де вибрати пункт мережа. У її налаштуваннях буде запропоновано на вибір два варіанти:

  • Wi - Fi;
  • кабельне підключення.

Вибрати необхідно перший варіант, після чого почати процес сканування. Телевізор відкриє на екрані список усіх доступних підключень. Серед них треба перейти на вашу точку доступу. Ім'я мережі може бути позначене назвою використовуваного маршрутизатора або задане в налаштуваннях комп'ютера або ноутбука. Якщо загальний доступ до мережі закритий, то треба буде ввести пароль.

Підключивши телевізор до інтернету через роутер, необхідно перевірити наявність сигналу. Для цього можна відкрити браузер або будь-яке доступне застосування. Варто відмітити, що для перегляду якісного ресурсоємного контенту онлайн знадобиться стабільна швидкість передачі даних не менше 30 Мбіт/с.

Як підключити телевізор до інтернету через кабель

Якщо ваш телевізор з функцією Smart TV не має вбудованого або зовнішнього Wi - Fi адаптера, то ви можете підключити до нього інтернет за допомогою дротяного з'єднання. Для цього існує два способи:

  • пряме кабельне з'єднання;
  • підключення кабелем від роутера.

Якщо у вас в квартирі або будинку проведений кабельний інтернет, то можна підключити його до телевізора безпосередньо. Але для цього ваш провайдер повинен використати технологію динамічної IP адреси. При цьому слід врахувати, що, підключивши єдиний кабель в телевізор, ви не зможете користуватися інтернетом на інших пристроях.

Крім того, більшість компаній, що надають інтернет-послуги, прив'язують користувача до конкретної MAC- адреси. У такому разі підключення можливе через маршрутизатор або роутер, в якому вже налагоджена мережа. Для цього треба з'єднати з ним телевізор за допомогою кабелю.

На багатьох моделях відразу ж з'являється інформаційне вікно, яке говорить, що кабельне підключення активне. Якщо цього не сталося, то його треба активувати в налаштуваннях мережі. Після чого ви можете користуватися інтернетом.

Рекомендуємо також почитати
17.01.2020
Незважаючи на велику кількість моделей телевізорів, представлених на сучасному ринку різними виробниками, можна виділити всього декілька брендів, які користуються найбільшою популярністю.
04.08.2019
Якщо необхідно придбати новий телевізор, і критерії вибору пов'язані лише з технічними характеристиками, а не бюджетом, то більшість користувачів виберуть собі пристрій з модельного ряду Samsung. Ця південнокорейська компанія цілком заслужено являє
23.10.2018
З кожним роком у плазмових телевізорів з'являється новий функціонал і можливості, оновлюються інтерфейси і стандарти. Виробники намагаються додати різні маркетингові хитрощі, щоб виділитися на тлі конкурентів і збільшити продажі.
23.01.2018
Південнокорейська компанія LG є одним зі світових лідерів з виробництва побутової електроніки. Її продукція завжди користувалася великою популярністю серед покупців різних країн.
Дізнавайтеся про нові акції