Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!
Вбудовувана варильна поверхня — компактніша, стильніша і практична заміна звичайній плиті. Проте перш ніж її купувати, варто розібратися в типах панелей і їх особливостях.
Виділяють три базові типи варильних панелей : газові, електричні і комбіновані. Проте окрім них звертають увагу на наступні деталі:
Також багато хто орієнтується на дизайн поверхні. Є класичні панелі і нестандартні оригінальні варіанти. Нижче - детальніше про кожен пункт.
Газові — найбільш поширені. Для підігрівання їжі використовується газове полум'я. Проте такі панелі відрізняються від тих плит, що були раніше. Зараз майже усі моделі мають такі функції як электроподжиг і газконтроль. З цими двома функціями користуватися газовими приладами набагато безпечніше.
Для запалення конфорки не треба використати сірник або запальничку. Досить повернути ручку або натиснути кнопку. У більшості газових панелей поверхня виконана з емалі або нержавіючої сталі. Електричні панелі використовують для нагрівання електроенергію. Подібні варіанти безпечніші, але менш економічні.
Електрика коштує дорожче, ніж газ. Комбінований тип поєднує і газові, і електричні конфорки. Наприклад, три електричні, одна газова. Це зручно в ситуаціях, коли у будинку часто відключається електрика і відбуваються перебої в поданні газу. Приклад такої варильної поверхні — AEG HD 634170 NB. Тут дві газові і дві електроконфорки.
Найбільш поширені типи конфорок :
Окремо варто звернути увагу на кількість конфорок. Їх може бути від однієї до шести штук. У більшості панелей — три або чотири конфорки. Ця оптимальна кількість для середньої людини.
На одній поверхні можуть бути конфорки різних потужностей і розмірів. Це теж більше універсальний варіант, т. до. дозволяє використати різну потужність для приготування різних блюд. Приклад — газова варильна поверхня Hansa BHGI 65010. Тут чотири конфорки з трьома розмірами.
До речі, при купівлі газових конфорок варто звернути увагу на корону. Вона може бути подвійною і потрійною, коли включається відразу два або три ряди полум'я. Такі моделі прогрівають посуд швидше і равномернее.
Найбільш бюджетним варіантом вважають емаль. Це вередливий матеріал, який не терпить грубого поводження (ушкоджується від агресивних чистячих засобів, абразивних складів, металевих щіток).
Нержавіюча сталь — ще одно бюджетне, але більше практичне покриття. Вона міцна і легка у відході. Проте на цьому матеріалі добре видно відбитки пальців і краплі води.
Загартоване скло — стильне, але не занадто практичне рішення. Такі панелі легені і прикрашають кухню. Проте їм потрібні ретельних відхід і дбайливе відношення. На поверхні добре видно сліди (наприклад, від води), легко з'являються подряпини. Компромісний варіант — світле скло. На нім немає сильно видно забруднення. Приклад світлої панелі — BHKW 630500 від компанії Hansa (з газовими конфорками).
Склокераміка — матеріал з підвищеною мірою пожежної безпеки. Оскільки тут немає відкритого полум'я. Відхід теж простий. Поверхню досить протирати серветкою і ганчіркою. Зазвичай матеріал використовується в індукційних електричних плитах. Проте зрідка зустрічається в газових панелях.
Можливий один з трьох варіантів :
Є і додатковий четвертий варіант управління : комбінований. Коли на одній панелі є і механічні поворотні елементи, і сенсорний дисплей. Це більше функціональне і і просте рішення. Проте зустрічається не так часто.
Якщо користувачеві потрібні максимальний комфорт і безпека, варто придивитися до моделей з додатковими опціями. Такі варильні поверхні дорожчі, проте дозволяють краще контролювати процес готування.
Серед функцій можуть бути:
Вибір тієї і іншої функції залежить від потреб користувача.
Словенський виробник, який виділяється хорошою якістю складання при відносної бюджетности техніки. Використовуються якісні метали і удароміцні стекла.
Окрім бюджетних є досить дорогі моделі. У них безліч корисних функцій, які роблять процес приготування їжі швидше і комфортніше.
Приклад такої моделі — Gorenje HET 945 XSC. Це індукційна варильна поверхня з функцією підстроювання під розмір посуду (AreaFlex), з таймером, з індикатором залишкового тепла і блокуванням від дітей. Має минималистичный дизайн і управління за допомогою сенсора.
Надійний корейський виробник, який часто випускає технологічні новинки з інноваційними рішеннями. Також продукція компанії відрізняється підвищеною безпекою. Побутова техніка Samsung відноситься до середнього і преміум сегментам.
Є різні типи варильних поверхонь : газові із скляною і металевою поверхнею, індукційні, стандартні електричні.
У панелях є наступні опції:
Усі функції, окрім останньої, є присутніми в моделі Samsung NZ 64 R 9777 GK WT.
Технологічні пристрої з множиною корисних функцій. Відносяться до середнього цінового сегменту. Є різні типи поверхонь : газові, традиційні електричні і індукційні.
Одна з особливостей панелей компанії — просте управління. У більшості моделей вбудована сенсорна система управління TouchControl з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Є панелі із зонами швидкого нагріву HighSpeed. Ця опція прискорює нагрів їжі приблизно на 15-20а також підходить для приготування блюд з хрусткою скориночкою.
Також відмітними особливостями є висока якість складання, міцні матеріали і комплектуючі, простота у відході. Деякі моделі оснащені спеціальними конфорками wok. Вони призначені для блюд азіатської кухні.
Відносно бюджетна марка, яка пропонує різноманітні моделі із стандартним функціоналом. Є дорожчі варіанти, що пропонують додаткові опції.
Функціональні особливості асортименту :
Варильні поверхні мають стильний лаконічний дизайн. Доступність і якість техніки робить цю марку однієї з самих затребуваних на ринку.
Компанія надає самі різні моделі варильних панелей. Є газові панелі з ефектною скляною поверхнею, а також з емалі і нержавіючої сталі. Це найбільш бюджетні і популярні варіанти.
Також на вибір покупця безліч індукційних поверхонь. Вони економічні і мають стильний сучасний дизайн. Представлені моделі декількох кольорів (чорні, білі і бежеві). Електричні склокерамічні панелі — ще одно популярний напрям. Це оптимальне співвідношення вартості, якості матеріалів, надійності і функціональності.
Також в наявності комбіновані варильні поверхні. З газовими і електроконфорками. Багато покупців вибирають панелі Domino і електроповерхні з «млинцями». Перші можуть функціонувати як на базі газу, так і на основі електроенергії (у їх числі є індукційні моделі). Назва обумовлена зовнішнім виглядом і положенням конфорок.
Другий тип відноситься до найбільш простого і бюджетного сегменту. Часто такі пристрої купуються для дачі і застосовується не так часто. Усі поверхні цієї марки мають лаконічний стильний дизайн і добре вписуються в інтер'єр будь-якої кухні.
Є безліч моделей з допоміжними опціями. Наприклад, з таймером, який дозволяє контролювати час готування і уміє автоматично вимикатися.
Багато конфорок мають датчики нагріву і зони розширення. Також є присутньою функція Booster, яка прискорює нагрівання посуду.
Можна придбати варіанти із захистом від дітей, який блокує випадкове натиснення на елементи панелі, що управляє.
Усі газові панелі мають систему газ-контроля.
У каталозі інтернет-магазину MobilePlanet є вбудовувані варильні поверхні і від інших виробників. Зручний каталог з налаштуваннями допоможе швидко знайти і придбати потрібний варіант.