Часті питання про Вбудовувані варильні поверхні
🏆 Які Вбудовувані варильні поверхні найпопулярніші сьогодні?
Найпопулярніші моделі Вбудовувані варильні поверхні:
Candy CDH30
(3995 грн)
Bosch PXX 875 D 67 E
(84806 грн)
Самсунг НЗ 64 Т 3506 АК / ВТ
(8714 грн)
Electrolux IPES 6452 KF SenseBoil
(21088 грн)
Bosch PIE631FB1E (EU)
(15525 грн)
💲 Ціни на Вбудовувані варильні поверхні. Скільки коштують Вбудовувані варильні поверхні?
Вартість Вбудовувані варильні поверхні в роздріб становить від 2591 до 84806 грн
💻 Де купити Вбудовувані варильні поверхні в Одесі?
Купити Вбудовувані варильні поверхні в Одесі можно можна в інтернет-магазині mobileplanet.ua, а також в наших офлайн магазинах Одеса, Україна
🔥 Вбудовувані варильні поверхні які моделі найдоступніші?
Найдоступніші моделі Вбудовувані варильні поверхні:
Beko HDCE 32200 X
(2591 грн)
ELEYUS DANA 30 BL EF
(3366 грн)
ELEYUS GERDA 301 IS H
(3517 грн)
BEKO HDCG 32220 FX
(3600 грн)
Ціни на Вбудовувані варильні поверхні в Одесі
Назва | Ціна |
Candy CDH30
Залишити відгук
|
3995 ₴ |
Bosch PXX 875 D 67 E
Залишити відгук
|
84806 ₴ |
Самсунг НЗ 64 Т 3506 АК / ВТ
Залишити відгук
|
8714 ₴ |
Electrolux IPES 6452 KF SenseBoil
Залишити відгук
|
21088 ₴ |
Bosch PIE631FB1E (EU)
Залишити відгук
|
15525 ₴ |
Gorenje GCE 691 BSC
Залишити відгук
|
13422 ₴ |
Gorenje CT43SC
Залишити відгук
|
10335 ₴ |
BOSCH PUE611BB5E
Залишити відгук
|
17767 ₴ |
Weilor GG W 614 WH
Залишити відгук
|
8726 ₴ |
Eleyus MITO 60 BG CF
Залишити відгук
|
6800 ₴ |
Вбудовувані варильні поверхні — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна
Вбудовувані варильні поверхні: купити в інтернет-магазині MobilePlanet
Вбудовувана варильна поверхня — компактніша, стильніша і практична заміна звичайній плиті. Проте перш ніж її купувати, варто розібратися в типах панелей і їх особливостях.
Види вбудовуваних варильних поверхонь
Виділяють три базові типи варильних панелей : газові, електричні і комбіновані. Проте окрім них звертають увагу на наступні деталі:
- Тип конфорок (нагрівальних елементів). Можуть бути газовими, стандартними електричними, індукційними, Hi - Light і комбінованими.
- Число конфорок. Від однієї до шести штук.
- Матеріал панелі. Звичайне це може бути склокераміка, загартоване скло, емаль або нержавіюча сталь.
- Інтерфейс. Поворотні елементи, сенсорний дисплей або сенсор-слайдер.
- Додатковий функціонал Багато просунутих моделей оснащуються допоміжними опціями. Наприклад, захистом від дітей, автоматичним виключенням, індикатором залишкового тепла і т. д.
Також багато хто орієнтується на дизайн поверхні. Є класичні панелі і нестандартні оригінальні варіанти. Нижче - детальніше про кожен пункт.
Газові, електричні і комбіновані панелі
Газові — найбільш поширені. Для підігрівання їжі використовується газове полум'я. Проте такі панелі відрізняються від тих плит, що були раніше. Зараз майже усі моделі мають такі функції як электроподжиг і газконтроль. З цими двома функціями користуватися газовими приладами набагато безпечніше.
Для запалення конфорки не треба використати сірник або запальничку. Досить повернути ручку або натиснути кнопку. У більшості газових панелей поверхня виконана з емалі або нержавіючої сталі. Електричні панелі використовують для нагрівання електроенергію. Подібні варіанти безпечніші, але менш економічні.
Електрика коштує дорожче, ніж газ. Комбінований тип поєднує і газові, і електричні конфорки. Наприклад, три електричні, одна газова. Це зручно в ситуаціях, коли у будинку часто відключається електрика і відбуваються перебої в поданні газу. Приклад такої варильної поверхні — AEG HD 634170 NB. Тут дві газові і дві електроконфорки.
Як вибрати тип конфорок
Найбільш поширені типи конфорок :
- Стандартні чавунні. Бюджетний варіант. Зустрічаються як у газових, так і у електричних панелей. Мають підвищену стійкість до механічних ушкоджень. Майже не вимагають відходу.
- Спіралевидні. Один з самих недорогих типів. Мають високу енергоефективність. Швидше нагріваються і остигають.
- Hi - Light (стрічкові). Як нагрівальний елемент використовується пружина. Нагріваються за декілька секунд. Це енергоефективні конфорки, споживаючі приблизно 2 кВт в годину. Ще один плюс — понижена чутливість до проблем з електроживленням.
- Індукційні. В ході готування уся енергія нагріву спрямовується виключно на посуд, а не на усю варильну поверхню. Тому індукційні плити вважаються енергонайефективнішими і економічнішими. Також вони прості у відході.
Окремо варто звернути увагу на кількість конфорок. Їх може бути від однієї до шести штук. У більшості панелей — три або чотири конфорки. Ця оптимальна кількість для середньої людини.
На одній поверхні можуть бути конфорки різних потужностей і розмірів. Це теж більше універсальний варіант, т. до. дозволяє використати різну потужність для приготування різних блюд. Приклад — газова варильна поверхня Hansa BHGI 65010. Тут чотири конфорки з трьома розмірами.
До речі, при купівлі газових конфорок варто звернути увагу на корону. Вона може бути подвійною і потрійною, коли включається відразу два або три ряди полум'я. Такі моделі прогрівають посуд швидше і равномернее.
Матеріал робочої поверхні
Найбільш бюджетним варіантом вважають емаль. Це вередливий матеріал, який не терпить грубого поводження (ушкоджується від агресивних чистячих засобів, абразивних складів, металевих щіток).
Нержавіюча сталь — ще одно бюджетне, але більше практичне покриття. Вона міцна і легка у відході. Проте на цьому матеріалі добре видно відбитки пальців і краплі води.
Загартоване скло — стильне, але не занадто практичне рішення. Такі панелі легені і прикрашають кухню. Проте їм потрібні ретельних відхід і дбайливе відношення. На поверхні добре видно сліди (наприклад, від води), легко з'являються подряпини. Компромісний варіант — світле скло. На нім немає сильно видно забруднення. Приклад світлої панелі — BHKW 630500 від компанії Hansa (з газовими конфорками).
Склокераміка — матеріал з підвищеною мірою пожежної безпеки. Оскільки тут немає відкритого полум'я. Відхід теж простий. Поверхню досить протирати серветкою і ганчіркою. Зазвичай матеріал використовується в індукційних електричних плитах. Проте зрідка зустрічається в газових панелях.
Тип управління
Можливий один з трьох варіантів :
- Механічне управління. Як правило, за допомогою поворотних перемикачів. Це надійні і недорогі моделі, які легко ремонтуються у разі поломки. Зустрічаються варіанти з кнопковим управлінням. Проте з набагато менше.
- Сенсорне управління. Такі поверхні мають електронний інтерфейс, з яким легко розібратися. Для управління конфорками досить одного дотику, за допомогою якого вибирається потужність, область нагріву і т. д.
- Сенсор-слайдер. Той же тип управління, що і попередній. Проте використовується слайдер.
Є і додатковий четвертий варіант управління : комбінований. Коли на одній панелі є і механічні поворотні елементи, і сенсорний дисплей. Це більше функціональне і і просте рішення. Проте зустрічається не так часто.
Додатковий функціонал
Якщо користувачеві потрібні максимальний комфорт і безпека, варто придивитися до моделей з додатковими опціями. Такі варильні поверхні дорожчі, проте дозволяють краще контролювати процес готування.
Серед функцій можуть бути:
- Автовідключення. Варильна панель самостійно вимикається, якщо не використовується впродовж певного часу.
- Захист від дітей. На панелі є блокуюча кнопка, яка оберігає її від випадкового включення.
- Автоматичне закипання. Панель переходить в режим підтримки тепла, досягнувши заданої користувачем температури.
- Індикатор залишкового тепла. Показує, чи залишилося ще в конфорці тепло.
- Індикатори присутності посуду. Поверхня самостійно визначає, чи є на конфорці посуд і чи правильно вона коштує.
Вибір тієї і іншої функції залежить від потреб користувача.
Варильні панелі Gorenje
Словенський виробник, який виділяється хорошою якістю складання при відносної бюджетности техніки. Використовуються якісні метали і удароміцні стекла.
Окрім бюджетних є досить дорогі моделі. У них безліч корисних функцій, які роблять процес приготування їжі швидше і комфортніше.
Приклад такої моделі — Gorenje HET 945 XSC. Це індукційна варильна поверхня з функцією підстроювання під розмір посуду (AreaFlex), з таймером, з індикатором залишкового тепла і блокуванням від дітей. Має минималистичный дизайн і управління за допомогою сенсора.
Варильні поверхні Samsung
Надійний корейський виробник, який часто випускає технологічні новинки з інноваційними рішеннями. Також продукція компанії відрізняється підвищеною безпекою. Побутова техніка Samsung відноситься до середнього і преміум сегментам.
Є різні типи варильних поверхонь : газові із скляною і металевою поверхнею, індукційні, стандартні електричні.
У панелях є наступні опції:
- Virtual Flame. За допомогою світлодіодів на поверхні імітується віртуальне полум'я. Це дає можливість візуально контролювати інтенсивність нагріву. Крім того, користувач відразу розуміє, включена конфорка і немає.
- Flex Zone. Чи Flex Zone Plus. Опція розширення зони. Дозволяє спростити приготування їжі в посуді великого розміру. Чи використати декілька місткостей малого розміру. Варильна поверхня самостійно визначає форму і площу посуду, аідлаштовуючись під її розмір. Це знижує споживання електроживлення.
- Управління по Wi - Fi. На смартфон встановлюється додаток, за допомогою якого можна контролювати стан варильної поверхні. А також перевірити, чи працюють конфорки. Можна дистанційно поставити таймер виключення панелі.
- Child Safety Lock. Захист від дітей за допомогою кнопки блокування.
- Автовиключення.Конфорки автоматично відключаються після деякого часу.
- Індикатор залишкового тепла. Дозволяє контролювати витрата енергії.
- Миттєвий нагрів. Дозволяє швидко нагрівати конфорку в одно торкання.
Усі функції, окрім останньої, є присутніми в моделі Samsung NZ 64 R 9777 GK WT.
Панелі Bosch
Технологічні пристрої з множиною корисних функцій. Відносяться до середнього цінового сегменту. Є різні типи поверхонь : газові, традиційні електричні і індукційні.
Одна з особливостей панелей компанії — просте управління. У більшості моделей вбудована сенсорна система управління TouchControl з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Є панелі із зонами швидкого нагріву HighSpeed. Ця опція прискорює нагрів їжі приблизно на 15-20а також підходить для приготування блюд з хрусткою скориночкою.
Також відмітними особливостями є висока якість складання, міцні матеріали і комплектуючі, простота у відході. Деякі моделі оснащені спеціальними конфорками wok. Вони призначені для блюд азіатської кухні.
Вбудовувані панелі Gefest
Відносно бюджетна марка, яка пропонує різноманітні моделі із стандартним функціоналом. Є дорожчі варіанти, що пропонують додаткові опції.
Функціональні особливості асортименту :
- двозонні і експрес-конфорки;
- прискорене розігрівання;
- сенсорне управління;
- таймер;
- індикація залишкового тепла;
- індикація роботи/відключення панелі;
- прискорене розігрівання;
- захисне блокування;
- аварійне автовідключення.
Варильні поверхні мають стильний лаконічний дизайн. Доступність і якість техніки робить цю марку однієї з самих затребуваних на ринку.
Варильні панелі Ventolux
Компанія надає самі різні моделі варильних панелей. Є газові панелі з ефектною скляною поверхнею, а також з емалі і нержавіючої сталі. Це найбільш бюджетні і популярні варіанти.
Також на вибір покупця безліч індукційних поверхонь. Вони економічні і мають стильний сучасний дизайн. Представлені моделі декількох кольорів (чорні, білі і бежеві). Електричні склокерамічні панелі — ще одно популярний напрям. Це оптимальне співвідношення вартості, якості матеріалів, надійності і функціональності.
Також в наявності комбіновані варильні поверхні. З газовими і електроконфорками. Багато покупців вибирають панелі Domino і електроповерхні з «млинцями». Перші можуть функціонувати як на базі газу, так і на основі електроенергії (у їх числі є індукційні моделі). Назва обумовлена зовнішнім виглядом і положенням конфорок.
Другий тип відноситься до найбільш простого і бюджетного сегменту. Часто такі пристрої купуються для дачі і застосовується не так часто. Усі поверхні цієї марки мають лаконічний стильний дизайн і добре вписуються в інтер'єр будь-якої кухні.
Є безліч моделей з допоміжними опціями. Наприклад, з таймером, який дозволяє контролювати час готування і уміє автоматично вимикатися.
Багато конфорок мають датчики нагріву і зони розширення. Також є присутньою функція Booster, яка прискорює нагрівання посуду.
Можна придбати варіанти із захистом від дітей, який блокує випадкове натиснення на елементи панелі, що управляє.
Усі газові панелі мають систему газ-контроля.
У каталозі інтернет-магазину MobilePlanet є вбудовувані варильні поверхні і від інших виробників. Зручний каталог з налаштуваннями допоможе швидко знайти і придбати потрібний варіант.