0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як дізнатись свій номер телефону

Як дізнатись свій номер телефону
Знання свого номера телефону потрібне в різних випадках. Його частенько вимагається підтвердити під час реєстрації на різних сервісах, до нього прив'язується грошова карта при користуванні онлайн-банкінгу

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Знання свого номера телефону потрібне в різних випадках. Його частенько вимагається підтвердити під час реєстрації на різних сервісах, до нього прив'язується грошова карта при користуванні онлайн-банкінгу, також свої контактні дані треба залишати при замовленні яких-небудь послуг. Та і просто знання свого мобільного потрібне, щоб обмінятися номерами з новими знайомими.

Але не кожен власник телефону знає свій номер мобільного напам'ять. Адже у людини може бути декілька пристроїв або SIM- карт, тому запам'ятати відразу дві і більше числові комбінації не кожному під силу. Також незнання власного номера може пов'язано з придбанням нового тарифного плану або зміною оператора.

У будь-кому випадку такий користувач рано чи пізно зіткнеться з необхідністю визначення свого мобільного. Насправді зробити це буде не складно, і існує декілька способів для вирішення цього завдання :

  • Вести USSD- код.
  • У налаштуваннях телефону.
  • На упаковці стартового пакету.
  • За допомогою іншого мобільного.

Далі детально розглянемо, як упізнати номер свого телефону за допомогою кожного з варіантів.

Як упізнати свій номер телефону Київстар, МТС, Лайфселл або іншого оператора

Найпростіший спосіб упізнати свій номер телефону, що не вимагає яких-небудь спеціальних дій – подзвонити близьким або друзям, які знаходяться в даний момент поряд з вами (чи подивитися номер в їх телефонній книзі, якщо ви там записані). При виконанні виклику на екрані телефону співрозмовника висвітиться номер вашого мобільного.

Якщо телефон з підключеним номером дістався вам не у спадок від близьких, а мобільний пакет був самостійно куплений, то упізнати його буде простіше простого. На упаковці стартового пакету будь-якого оператора вказаний номер, якому він відповідає.

Кожен покупець, перед його придбанням, має можливість вибрати оптимальну комбінацію цифр з наявних. Тому, якщо у вас збереглася упаковка купленого стартового пакету, то просто подивитеся на ній номер свого телефону.

Як упізнати номер свого телефону через системне меню

Якщо ж упізнати номер свого телефону, використовуючи попередні ради, не вийшло, то зробити це можна, використовуючи системне меню пристрою. Кожен власник смартфону на базі ОС Android для цього повинен перейти в налаштування і кликнути по рядку «SIM- карти і мобільні мережі».

У вікні, що відкрилося, з'явиться розділ меню «Налаштування SIM- карт», у якому відобразяться усі встановлені на цьому пристрої номери телефонів. Назви розділів меню можуть трохи відрізнятися, залежно від версії операційної системи.

Якщо ж ви користуєтеся iPhone, то упізнати свій номер на телефоні можна також за допомогою системного меню. Для цього необхідно перейти в «Налаштування», потім відкрити меню «Телефон» і вверху вікна, що відкрилося, ви побачите рядок «Мій номер» з вашим мобільним. Крім того, подивитися цю інформацію на iOS можна, відкривши список контактів, де на першому рядку висвітитися номер власника айфону.

Як упізнати свій номер телефону МТС, Київстар, Лайфселл, Водафон

Ще один дуже зручним спосіб визначення свого номера телефону – ввести USSD- запит. Це спеціальна комбінація символів, яка дозволяє вивести на екран пристрої ваш мобільний. Для цього необхідно набрати на смартфоні *161#, а потім - натиснути кнопку виклику.

І через пару секунд ви побачите свій номер телефону. До того ж, цей запит дійсний для кожного оператора, тому не доведеться запам'ятовувати окремий код, залежно від підключеного пакету. Якщо у вас встановлені декілька сім-карт в смартфоні, то для визначення усіх номерів, необхідно буде зробити USSD- запит з кожною SIM.

Багато власників смартфонів цікавить питання: як упізнати свою адресу електронної пошти по номеру телефону. Зробити це нескладно, оскільки сучасні мобільні пристрої обов'язково прив'язані до гугл-аккаунту, реєстрація на якому проходить саме через пошту. Тому, зайшовши в налаштування телефону, необхідно натиснути пункт меню «Google», і у вікні, що відкрилося, ви побачите свою адресу на Gmail.

У цій статті ми розглянули декілька способів, за допомогою яких ви легко зможете упізнати номер свого телефону. Запам'ятайте їх - і ви завжди зможете легко реєструватися на різних сервісах і обмінюватися контактами з іншими абонентами.