Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как узнать по серийному номеру откуда и когда был сделан смартфон

13.11.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Додаткові відомості про смартфон

Купуючи собі новий телефон, ми не замислюємося про його походження. Головне, на що звертають увагу більшість споживачів – дизайн девайса, його функціональні можливості і, звичайно ж, назва бренду. Безумовно, усі ці критерії є важливими і ними не варто нехтувати. Але мало хто знає, що прихована від користувачів інформація про смартфон може значно вплинути на його роботу в майбутньому.

Важлива інформація! Тільки на цьому тижні у нас супер ціни на нові моделі смартфонів. Поспішай купити мобільний телефон в Одесі, Києві, Харкові по супер ціні від постачальника в інтернет-магазині Mobileplanet.ua Детальніше ознайомитися з асортиментом і цінами Ви зможете в розділі "Телефони"

До цих додаткових відомостей відносяться такі дані:

 • країна-виробник, де був зроблений смартфон;
 • дата, коли був виготовлений телефон;
 • для якої країни призначений смартфон і яких операторів підтримує.

Як дізнатися, для якої країни зроблений смартфон

Кілька років тому над цим питанням не замислювався жоден користувач. Але у зв'язку з повсюдною популяризацією інтернет-продажів у багатьох країнах стали вісті облік зареєстрованих смартфонів і блокувати незаконно ввезені пристрої. Адже купити телефон безпосередньо від виробника набагато дешевше.

Купивши у неофіційних представників такої девайс, ви не зможете повною мірою використати його функціонал, а також спілкуватися за допомогою стільникового зв'язку. Тому перше, що необхідно запам'ятати – покупки слід робити тільки в перевірених офіційних магазинах. Таким є інтернет-магазин Mobile Planet.

Тут ви купите сертифіковані смартфони усіх відомих виробників :

 • Asus;
 • Lenovo;
 • Samsung;
 • Apple;
 • LG;
 • Xiaomi;
 • Meizu;
 • HTC;
 • Huawei і багато інших.

Але якщо ви все ж придбали телефон сумнівного походження, то слід дізнатися для якої країни призначений ваш смартфон. Ця інформація дозволить зрозуміти, чи підтримує облаштування місцевих операторів і інші нюанси, пов'язані з роботою в кожній конкретній державі. Зробити це можна за допомогою сервісу WillMyPhoneWork.net.

Зайшовши на цей ресурс, необхідно ввести назву фірми, модель телефону, країну, в якій ви знаходитеся, і натиснути кнопку пошуку. У вікні, що відкрилося, з'явиться уся корисна інформація про смартфон:

 • сумісність з місцевими операторами;
 • підтримка безпровідних мереж;
 • на яких частотах працюватиме пристрій.

Ця інформація також буде корисної при плануванні поїздки за кордон. Таким чином ви знатимете, чи там працюватиме ваш телефон.

Як дізнатися, де зроблений телефон

Щоб визначити по серійному номеру звідки смартфон треба знати IMEI пристрою. Це можна зробити у внутрішніх налаштуваннях телефону (у вкладці «інформація про пристрій») або ввівши комбінацію цифр * #06 #. 15-значный номер, що з'явився, треба ввести в пошуковий рядок сайту sndeep.info. Після чого з'явиться детальна інформація про ваш телефон і назва країни, де був зроблений смартфон.

Дізнатися для якої країни призначений смартфон можна самостійно, використовуючи IMEI. Для цього треба узяти сьому і восьму цифри і порівняти їх з кодами держав-виробників. Ця інформація розповість про регіон, для якого виготовлений смартфон і про якість виробу.

Важливо дізнатися, коли був зроблений смартфон. Визначити місяць і рік виготовлення можна за допомогою спеціальних утиліт і програм (але не усі застосування здатні дати таку інформацію) або по серійному номеру. Він вказується в документах телефону або під задньою кришкою. Кожен виробник використовує свої власні позначення для визначення дати виготовлення пристрої, які можна знайти на офіційних сайтах компаній.

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції