Увага! Готуйся до гарячого літа! На Багато моделів популярних кондиціонерів Cooper&Hunter ціни зніжені! Переходьте за посиланням!
Самовивіз товару за адресою м. Одеса, вул. Одарія, 2, склад №1 Час роботи: 09:00 - 19:00 Без выходных.

Обмін телефону на новий з доплатою

Ласкаво просимо на сторінку програми обміну (trade - in) телефонів на нові смартфони або інші товари. Ми пропонуємо нашим клієнтам поміняти свій старий би/у телефон або смартфон на новий, доплативши лише несуттєву різницю у вартості нового товару. Величина доплати прямо пропорціонально залежить від як від вашого пристрою, так і від вибраного вами нового товару.

Якщо Ви прийшли до рішення обміняти свій би/у мобільний телефон або планшет на новий товар нашого магазину, необхідно виконати декілька кроків для успішної угоди.

Порядок обміну б/у пристрою на нове.

 1. Повідомити менеджерові нашого магазину модель Вашого телефону і його стан.
 2. Менеджер повідомляє Вам орієнтовну вартість прийому Вашого апарату і повідомляє де можливо здійснити обмін на новий товар.
 3. У магазині персонал технічно оцінює робочий стан Вашого пристрою і підтверджує його вартість.
 4. Озвучена сума є знижкою на купівлю нового пристрою.

Обміняти б/у телефон на новий з мінімальною доплатою допоможе наявність у Вас зарядного пристрою і коробки, а також відсутність сколов, великих подряпин, розбитого скла і бракуючих деталей.

Найпопулярніші нові Мобільні телефони і Смартфони для обміну.

Рейтинг найпопулярніших Смартфонів при обміні старих би/у телефонів на нові товари.

 1. Apple iPhone 11
 2. Apple iPhone 11 Pro
 3. Apple iPhone XR
 4. Apple iPhone XS
 5. Apple iPhone XS Max
 6. Xiaomi Redmi Note 8
 7. Xiaomi Redmi Note 8 Pro
 8. Samsung Galaxy S10
 9. Samsung Galaxy A50
 10. OnePlus
 11. Huawei P30 Pro

Також ви можете вибрати абсолютно будь-який смартфон з нашого каталогу. У наших клієнтів дуже популярні телефони/смартфони торгових марок - Asus, Samsung, Xiaomi, Meizu, Huawei, Lenovo, Sony асортимент яких ви можете проглянути в розділі - Мобільні телефони і Смартфони.

Обмін би/у товарів і девайсов на нові

Також в нашому інтернет-магазині окрім обміну на нові телефони і смартфони, можливо отримати знижку на абсолютно інший асортимент товару широко представлений на нашому майданчику. Послідовність дій залишається без змін. Ваше б/у пристрій, після перевірки достовірності і працездатності, виступає як знижка при купівлі іншого пристрою. Нижче ми приведемо найпопулярніші розділи і товари, які беруть участь в комісійному обміні.

Найпопулярніші нові Ноутбуки для обміну з доплатою.

Рейтинг найпопулярніших Ноутбуків при обміні старих би/у телефонів на нові товари з доплатою.

 1. Dell Vostro 5568 (N023VN5568 _ UBU)
 2. DELL INSPIRON 15 5566 (FTPJX) (I7 - 7500U / 16GB RAM / 512gb SSD / INTEL HD GRAPHICS / HD / WIN10)
 3. Acer Aspire 5 A515 - 51g-57by (NX.GT0EU.014)
 4. Lenovo L560 i7 - 6600U/16GB/180SSD/Win10P FHD
 5. Lenovo IdeaPad 330s-14 (81f400y2ix) Platinum Grey

Увесь наш ассортимен ноутбуків (а він просто величезний), ви можете проглянути у відповідному розділі, і підібрати найоптимальніший пристрій по вашому бажанню і необхідним вимогам. Особливою популярністю серед наших постійний і нових клієнтів, користуються ноутбуки торгових марок - Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI.

Найпопулярніші Телевізори для обміну з доплатою.

Рейтинг найпопулярніших Телевізорів, вибраних нашими клієнтами, при обміну свого старого б/у телефону на абсолютно новий і якісний товар.

 • Samsung 32n4302
 • Samsung 43ru7172
 • Samsung 50ru7172
 • LG 43um7390
 • Sony 55xg9505
 • Samsung 65ru7402

Серед телевізорів рекомендуємо звернути увагу на наступні торгові марки: LG, Samsung, Sony, Philips. Цікавлять найактуальніші пропозицію і свіжі новинки телевізорів? Заглянь до нас в каталог телевізорів в Одесі. Вибирайте вподобаною вам товар, і при його купівлі ми неодмінно зробимо для вас знижку, рівною вартості вашого б/у гаджета.

При обміні Вам необхідно пред'явити свій паспорт і ідентифікаційний номер. Підписується відповідний акт.

Наявність коробки і зарядного пристрою від Вашого старого телефону істотно збільшить знижку на новий товар.

Послуга обміну доступна за адресою: м. Одеса, вул. Одария, 2, склад 1, заздалегідь погодивши умови з менеджером інтернет-магазину.

Дізнавайтеся про нові акції