Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!
Экшн камера – незамінний інструмент блогерів і людей, що ведуть активне барвисте життя. Актуальна вона і для сімейних записів, оскільки має малий розмір і вагу – її можна узяти з собою у будь-який час. Як же правильно вибрати і яку купити экшн камеру для своїх потреб?
Два базові критерії при виборі – це частота кадрів і дозвіл. Перший показник досягає 30, 60, 120 і 240 кад./с. Дозвіл в сучасних пристроях від 720 р до 4К. Не радимо вибирати максимальні показники, якщо відео призначені для зйомок сімейних свят і пікніків. Більшості блогерів також вистачить дозволу 720 р з частотою кадрів 30, залежно від швидкості дій на камеру. За бажання справляти художні враження або уповільнену зйомку, вибирайте экшн камеру на 60 кад./с. і дозволом від 1080 р.
Розберемо ці і інші показники детально.
Перш ніж купити собі экшн камеру, поцікавтеся якістю лінз в об'єктиві. Чим більше світла вони пропустять на матрицю, тим якісніше відео. Також в технічних даних вказаний кут огляду і фокусна відстань, що взаємно пов'язані: більше кут - менше фокусна відстань, тобто коротше лінза. Від сюди випливає факт: ширококутний об'єктив дає велику глибину різкості, усі близькі і далекі предмети завжди будуть у фокусі. Екстрим камера з об'єктивом 170 градусів вважається ширококутними.
Якщо ви не хочете захоплювати в кадр багато предметів довкілля, наприклад, безлад по кутах своєї кімнати, то вибирайте камеру з об'єктивом 120 градусів.
Головне в матриці – її, як не дивно, розмір. Чим вона більша, тим краще на неї потрапить світло. Варто розуміти, що із-за обмежених габаритів экшн камери, комплектуються матрицями на 1 /2.3 дюйма. Це означає, що, знімаючи будь-який екстрим камерою в умовах поганого освітлення, на відео будуть присутніми шуми. У питанні дозволу матриці все умовно. Кількість пікселів повинна відповідати розміру. Тобто надто багато пікселів на матрицю 1 /2.3 дюйма не дасть кращої якості картинки. Наприклад, для 4К камери оптимальною кількістю пікселів вважається 12 Мп.
Чим вона більша, тим плавніше буде зображення. Якщо вам потрібна камера на шолом для зйомки трюків на велосипеді або мотоциклі, то краще підійде показник 60-120 кад./с.
Також один з ключових критеріїв вибору экшн камери, купити, звичайно, краще пристрій з найбільшим значенням динамічного діапазону. Вимірюється показник в EV і чим вище він, тим краще об'єктив передає яскраві і темні тони одночасно – зображення стає реалістичним. Хорошим показником для экшн камери приймають 4-8 EV. Камера для підводної зйомки повинна володіти високим EV, щоб при малій кількості потрапляючого світла видавати детальну картину фауни : текстура піску, камені, яскраві представники підводного середовища.
Відповідає за обробку зображення і зв'язує усі процеси, що відбуваються в пристрої. Якою б відмінною не була б матриця, якщо процесор слабловат – він обмежить її можливості і картинка буде гірший за очікуване. Тому вивчите характеристики процесора на сайтах виробників. Чим потужніше процесор, тим ширше можливості экшн камери реалізується при зйомці.
У нас в каталозі можна вибрати моделі з екраном або без нього, з механічними кнопками управління або тач скрином, різних форм і розмірів корпусу. Вибір залежить від ваших потреб і вимог до ергономіки. Екстрим камери мають різну міру влаго- і пиленепроникності. Також звернете увагу на наявність портів Bluetooth, WIFI, USB, HDMI. Вони розширюють можливості пристрою, дозволяють транслювати зображення онлайн на необхідний носій. Action камери відрізняються по виду кріплень. У наборі до певних моделей можуть йти декілька кріплень, наприклад, на кермо і шолом. Але усі ці аксесуари можна придбати окремо.
Щоб вигідно і правильно купити экшн камеру дзвоните нам. Консультант Mobile Planet підбере оптимальну модель для ваших потреб, виходячи з відведеного бюджету на купівлю.