0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 12 років
366 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Блог
Лют 08, 2023
15
Купівля нового, великого плоского телевізора – це радісна подія для всієї родини. І, мабуть, єдина турбота, здатна затьмарити цю подію – це переживання про те, щоб розмістити ТБ правильно. На якій висоті вішатиме телевізор і як це зробити? Давайте дізнаємось!
Лют 06, 2023
44
Сьогодні дозволити собі посидіти в спокійній обстановці з паперовою книгою в руках – розкіш, яку мало хто може собі дозволити. Але, якщо Ви думаєте, що це єдино можливий варіант читання і улюблене хобі Вам більше недоступне, то сьогодні ми зруйнуємо цей міф.
Лют 03, 2023
78
Зачаровують кадри, які отримують з дронів, — сьогодні є найпопулярнішою «фішкою» модних блогерів. Краса світу, знята з висоти пташиного польоту, – незвичайне видовище, яке тепер доступне кожному: залишається тільки купити квадрокоптер. Але як його вибрати?
Січ 28, 2023
196
Обліковий запис Google – інструмент, що робить наше перебування у цифровому світі максимально комфортним. З його допомогою ми синхронізуємо всі свої пристрої, зберігаємо необхідні дані швидкого доступу. Однак, якщо нам потрібно вийти з облікового запису?
Січ 27, 2023
120
Підтримка чистоти простору, що оточує Вас, – нормальне бажання будь-якої людини. І якщо з прибиранням приміщення все більш-менш зрозуміло, то як бути з електроприладами, які по праву вважаються одними з найзабрудненіших речей у будинку?
Січ 25, 2023
132
Існує безліч причин, з яких Вам знадобляться знання про те, як записати телефонну розмову. Яка б із них не привела Вас до прочитання цієї статті, сьогодні ми навчимо Вас простим методам, які допоможуть зберегти Вашу розмову з співрозмовником.
Січ 17, 2023
147
Акумулятор смартфона – ця деталь, тривалість служби якої повністю залежить від правильного до неї ставлення. Як правильно заряджати смартфон? Які з інтернет-порад щодо догляду за акумулятором правда, а які – тільки міф? Давайте розумітися.
Січ 13, 2023
250
13 жовтня 2022 року компанія Google представила світові дві свіжі моделі смартфонів: Google Pixel 7 і довгоочікуваний флагман Google Pixel 7 Pro. Про те, чим може похвалитися флагман 2023 від Google і чи варто його купувати у нашій сьогоднішній статті.
Січ 11, 2023
106
Купити графічний планшет - це недорогий спосіб виявити свої творчі здібності: завести нове хобі або спробувати себе в іншій професії. Однак, якщо Ви стикаєтеся з такою покупкою вперше, Вам слід знати, як правильно вибрати графічний планшет.
Січ 10, 2023
137
Більшість сучасних користувачів воліє купити ноутбук разом із персональним комп'ютером або навіть замість нього — адже лептоп здатний дати нам те, що не під силу ПК: мобільність. Сьогодні поговоримо про ноутбуки: якими вони бувають і чим відрізняються.

Оргтехніка

Оргтехніка

Оргтехніка включає цілий набір офісного устаткування, який полегшує, удосконалює і автоматизує управлінську працю. Незважаючи на повсюдне впровадження електронного документообігу, безліч операцій як і раніше пов'язана з паперовими носіями. Щоб швидко і коректно їх виконувати, потрібне якісне і сучасне устаткування.

МФУ і принтери

МФУ і принтери призначені для друку різній інформації на папері. Ці пристрої підключаються до персонального комп'ютера, з якого і отримують завдання на друк. Принтери здатні виконувати лише цю функцію, в той час, як багатофункціональний пристрій (МФУ) здатне ще сканувати і копіювати документи. Велика кількість технічних можливостей наділяє МФУ багатьма перевагами перед традиційними принтерами.

Багатофункціональний пристрій позбавить вас від необхідності придбавати три окремі одиниці устаткування, що заощадить вам додаткове місце в офісі і грошові кошти. При цьому усі доступні функції цього устаткування завжди будуть у вас під рукою.

МФУ і принтери розрізняють за технологією друку :

 • струминна;
 • лазерна;
 • світлодіодна;
 • матрична.

Для широкоформатного друку, який не здатні виконати звичайні принтери, використовують спеціальні плоттери. З їх допомогою можна виготовити афіші, креслення, рекламні плакати і багато що інше. Якщо у вас часто виникає потреба в створенні електронних копій паперових документів, то варто замовити сканер. Він коштує дешевше, ніж багатофункціональний пристрій і займає менше місця.

Щоб надати документу гідному вигляду і зберегти його від помятостей і інших зовнішніх дій, необхідно використати ламинатор. З його допомогою можна покривати папір в поліетиленову плівку шляхом термічної дії.

3d-принтеры, сканери, ручки

3d-принтеры, сканери і ручки – сучасне високотехнологічне устаткування, яке дає можливість виконувати тривимірні предмети за заданим електронним зразком. Ці пристрої укорінилися в таких областях життєдіяльності, як: електроніка, медицина, дизайн, архітектура, ювелірна справа і інших.

В якості матеріалу для друку на 3d-принтере або ручці використовуються такі компоненти:

 • ABS- пластик;
 • PLA- пластик;
 • фотополімерна смола;
 • харчова паста.

Телефонні апарати

Зв'язок за допомогою стаціонарних телефонних апаратів як і раніше вважається найдоступнішим і надійнішим, тому всюди використовується в офісах, на підприємствах і різних установах. Велика різноманітність цих засобів зв'язку дозволяє підібрати модель з необхідними функціями:

 • графічний дисплей;
 • підсвічування кнопок;
 • можливість створення власної міні-мережі;
 • автовідповідач;
 • автодозвон;
 • функція миттєвого набору.

За способом підключення розрізняють дротяні і безпровідні телефони. Перший тип є найбільш популярним і надійним, оскільки не залежить від якості радіосигналу і заряду батареї. Зате безпровідні телефони зручніші у використанні і можуть експлуатуватися у великому радіусі дії відносно ретранслятора.

У нашому інтернет-магазині ви купите телефонні апарати таких відомих виробників :

 • Alcatel;
 • Asus;
 • Edimax;
 • Gigaset;
 • Grandstream;
 • LinkSys;
 • Netis;
 • Panasonic;
 • Siemens;
 • Texet;
 • TP - Link.

Незважаючи на велику кількість безпровідних засобів зв'язку, факси до їх пір залишаються дуже затребуваними. З допомогою можна передавати і отримувати по телефонній лінії текстові документи, зображення, фотографії. На нашому сайті ви можете купити факси різних виробників за доступною ціною.

Інші види оргтехніки

У усіх установах, які працюють з грошовими купюрами, обов'язково є відповідна техніка:

 • лічильники банкнотів;
 • детектори валют.

Лічильники впродовж декількох секунд злічити велику кількість банкнотів одного номінала, що значно прискорює перерахунок засобів при видачі або отриманні великої партії готівки. Перевірити достовірність кожного банкнота допоможе спеціальний детектор. Впливаючи ультрафіолетовими променями, він підсвічує усі водяні знаки і інші мітки на купюрі.

Щоб утилізувати партію грошових знаків, що вийшли з ужитку, або інших цінних паперів, використовують шредери. Це — спеціальні, що знищують документів, декілька рівнів захисту, що мають. Утилізація відбувається за рахунок подовжнього і/або поперечного подрібнення паперу, в результаті якого вона не підлягатиме відновленню. Для ініціалізації товарів по штрих-коду застосовують сканери штрих-кодов. Такі пристосування використовуються в різних торгових точках.

Де можна купити якісну оргтехніку

Великий вибір оргтехніки ви знайдете в каталозі інтернет-магазину електроніки MobilePlanet. Тут представлено тільки якісне і оригінальне устаткування кращих світових виробників. Усі товари мають прийнятні ціни і гарантію виготівника.

Оформити замовлення або отримати консультацію досвідченого менеджера можна по телефону. Також купити оргтехніку дуже просто в один клик прямо на сторінці товару. Доставка здійснюється транспортними компаніями по усій території України або самовивезенням із складу в Одесі.