Увага! В наявності новинки від компанії Samsung - Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21+ та Samsung Galaxy S21 Ultra Чекаємо Ваших замовлень!

Комутатори і свичи

Сортування
Всього товару: 608
  • Тoппродажів
  • Супер ціна
код товару: 49508
Є в наявності
215 грн. 199 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Fast Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість...
  • Тoппродажів
  • Супер ціна
код товару: 49518
Є в наявності
363 грн. 349 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість...
  • Тoппродажів
код товару: 49354
Є в наявності
253 грн. ($9)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Fast Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість...
  • Тoппродажів
код товару: 53188
Є в наявності
1265 грн. ($45)
Комутатор мережевий Mikrotik RB260GS - оптимальний вибір для організації локальних мереж малих підприємств. Він обладнаний п'ятьма 10 / 100 / 1000Mbit / s Gigabit Ethernet портами, одним...
  • Тoппродажів
код товару: 53189
Є в наявності
253 грн. ($9)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 8; Порти: Fast Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Середовище передачі даних: 100BASE-TX: неекранована кручена пара категорій...
  • Тoппродажів
код товару: 49455
Є в наявності
10991 грн.
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 12; Порти: SFP, Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: керований; Комутаційназдатність: 20 Гбіт / ...
  • Тoппродажів
код товару: 49410
Є в наявності
13212 грн. ($470)
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 28; Порти: SFP +, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління: керований;...
  • Тoппродажів
код товару: 49469
Є в наявності
3514 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 8; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE ...; Можливість віддаленого управління:...
  • Тoппродажів
код товару: 56353
Є в наявності
889 грн.
Кількість портів: 2; Тип підключення обладнення: USB 2.0, VGA; Країна виробництва: Китай; Гарантія, міс: 12
  • Тoппродажів
код товару: 49443
Є в наявності
4891 грн. ($174)
Корпус: Металевий; Країна виробництва: Китай
код товару: 53185
Є в наявності
590 грн. ($21)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 8; Порти: Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: некерований; Комутаційна здатність 16 Гбіт / с;...
код товару: 49425
Є в наявності
21251 грн. ($756)
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 33; Порти: SFP +, Gigabit Ethernet, комбінований; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління:...
код товару: 49528
Є в наявності
479 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість...
  • Супер ціна
код товару: 49507
Є в наявності
260 грн. 248 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 8; Порти: Fast Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління: некерований;...
код товару: 49480
Є в наявності
197 грн. ($7)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Fast Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління: некерований;...
код товару: 49421
Є в наявності
8517 грн. ($303)
Тип: smart; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 30; Порти: SFP +, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість віддаленого...
код товару: 49433
Є в наявності
4020 грн. ($143)
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 28; Порти: SFP, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: керований;...
  • Супер ціна
код товару: 49520
Є в наявності
539 грн. 513 грн.
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 8; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Метод передачі: Store-and-Forward (зберігання і передача); Можливість...
код товару: 49409
Є в наявності
9136 грн. ($325)
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 29; Порти: SFP +, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління: керований;...
код товару: 49560
Є в наявності
731 грн. ($26)
Роз'єм: RJ-45; Країна виробництва: Китай
код товару: 49464
Є в наявності
2474 грн. ($88)
Тип: керований 2-го рівня; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 8; Порти: Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: керований; Комутаційна здатність 16 Гбіт / с;...
код товару: 74463
Є в наявності
225 грн. ($8)
Порти 10 / 100 Мбіт / с: 8; Підтримка PoE: Ні; Монтаж в 19-дюймову стійку: Ні; Управління: Немає
код товару: 58717
Є в наявності
2164 грн. ($77)
Тип: РоЕ-інжектор; Тип роз'єму: RJ-45 10 / 100 / 1000 Gigabit Ethernet; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; Дальність передачі: 100 м.
код товару: 49482
Є в наявності
197 грн. ($7)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Fast Ethernet; Можливість віддаленого управління: некерований; Комутаційназдатність: 1.6 Гбіт / с;...
код товару: 49328
Є в наявності
9979 грн. ($355)
Тип: некерований; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 26; Порти: SFP, Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт; Можливість віддаленого управління: некерований;...
код товару: 50665
Є в наявності
17906 грн. ($637)
Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX / LH '' GLC-LH-SMD = ''; Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH, DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC / PC роз'єм
код товару: 49567
Є в наявності
590 грн. ($21)
Швидкість 1000 Base-LX; Роз'єм: LC; Країна виробництва: Китай
код товару: 57856
Є в наявності
4807 грн. ($171)
Тип: керований; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 26; Порти: SFP, Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: керований; Комутаційназдатність: н.д. .; Розмір...
код товару: 58718
Є в наявності
1771 грн. ($63)
Тип: PoE-Екстендер; Тип роз'єму: RJ-45; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; Дальність передачі: 500 м.
код товару: 51613
Є в наявності
1153 грн. ($41)
Тип: Модуль / Mini GBIC SFP (малий форм-фактор з можливістю підключення); Швидкість передачі: 1.25 Гбіт / с; Тип роз'єму: RJ-45 / CAT 5; Стандарт PoE: IEEE 802.3z Gigabit; Особливості: plug-and-play;...
код товару: 52022
Є в наявності
6437 грн. ($229)
Тип: smart; Форм-фактор: в стійку; Кількість портів: 30; Порти: SFP, Gigabit Ethernet; Можливість віддаленого управління: керований; Комутаційназдатність: 56 Гбіт / с; Швидкість...
код товару: 49470
Є в наявності
703 грн. ($25)
Тип: некерований; Форм-фактор: настільний; Кількість портів: 5; Порти: Gigabit Ethernet; Вимоги PoE: без PoE; Можливість віддаленого управління: некерований;...
Показати
ще 32 товару
Всього товару: 608
Показано: 1..32

Комутатори і свичи — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

У нас ви можете купити Комутатори і свичи за найкращою ціною в Одесі, Києві і Харкові. поспішайте купити Комутатори і свичи в інтернет-магазині Mobileplanet.

Ми регулярно поповнюємо наш каталог новими товарами. Слідкуйте за новинками каталогу! Підпишіться на e-mail розсилку, щоб бути в курсі наших акційні пропозиції та новинки.

Дізнавайтеся про нові акції