0
Зворотний дзвінок
Контактные телефоны
Компанії 11 років 321 відгуків
0
Обране
0
Порівняння
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (067) 539 57 69 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
321 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Зберігання продуктів

Товари для зберігання продуктів допомагають максимально зручно організувати кухонний простір і побут в цілому. У каталозі представлені різні місткості для різних типів продуктів.

Банки для зберігання

Банки для зберігання можуть використовуватися як для сипких, так і для рідких продуктів. У каталозі представлений два варіанти банок : скляні і керамічні.

Кераміка — пористий матеріал, який з часом вбирає запахи їжі, що зберігається в місткості. Тому керамічні банки бажано використовуватися для нейтральних продуктів. Таких як крупа, борошно, цукор або макаронні вироби. Також керамічні місткості добре підходять для зберігання трав. Проте в цьому випадку кожна банка має бути призначена під конкретну траву.

Стекло — більше універсальний матеріал. Воно щільне і не таке пористе в порівнянні з керамікою. У нім можна зберігати спеції, приправи, соуси, мед і т. д.

Деякі банки йдуть в комплекті з ложкою.

Контейнери для зберігання

У асортименті — контейнери із скла і пластика. Можна придбати місткості самих різних форм і розмірів. Наприклад:

  • контейнери для сипких продуктів;
  • подвійні контейнери;
  • контейнери для яєць;
  • контейнери для лимона;
  • місткості для сміття.

Об'єм місткостей варіюється від 0,5 до 5 літрів. Невеликі пластикові або скляні контейнери можна використати як для довготривалого, так і для короткочасного зберігання їжі.

Є варіанти з кришками і без кришок. У пластикових контейнерах з щільно прилеглою кришкою зручно носити з собою їжу на навчання, на роботу або в похід. Наприклад, сендвічі.

Більшість виробів можна мити в посудомийній машині.

Пляшки і диспенсери

Основні різновиди пляшок, представлених в каталозі :

  • для олії;
  • для води;
  • для спорту.

Диспенсери і пляшки для олії виготовлені з якісного скла. Це міцний і нетоксичний матеріал, що не впливає на властивості продукту. Більшість виробів виконана з прозорого скла, тому бажано зберігати їх в прохолодному місці і далеко від сонячних променів, наприклад, в шафі. Це запобіжить окисленню продукту.

Пляшки для води можуть виконані із скла або пластика. Пластикові зручніше брати з собою. Серед них є варіанти для дітей. Скляні можна використати на кухні в якості карафи.

Термоси і термокружки

Термоси і термокружки призначені для підтримки високої температури напою. У них зручно заварювати, наприклад, каву або чай. Термін підтримки температури — від 12 годин до діб. Термоси і термокружки не обпалюють пальці, мають стильний дизайн, а також здатні подарувати тепло і бадьорість в період зимових або осінніх холодів.

Термос зручно брати з собою на пікніки, в походи, в подорожі і у відрядження. А термокружка — оптимальний варіант для тих, хто любить насолоджуватися гарячою кавою або чаєм по дорозі на роботу або навчання.

Кухоль, на відміну від термоса, має менший розмір і оснащений спеціальною кришкою, яка дозволяє зручно пити на ходу або, наприклад, в машині. Варто відмітити, що термокружку можна використати безпосередньо в офісі, в школі або в університеті, після тренування і в інших подібних випадках.

Більшість виробів виконана з якісного термостійкого пластика.

Органайзери для зберігання

Органайзери можуть бути використані не лише для продуктів, але також для зберігання одягу, косметики, побутової хімії і інших корисних речей.

Органайзери, наявні в каталозі, є ящиками з одним або з декількома відділеннями. Об'єм ящиків середній. Як матеріал використовується міцний пластик.

За допомогою таких ящиків зручно організовувати простір в шафах і завжди підтримувати порядок.

Представлені органайзери мають різну висоту і конструкцію. Високі вузькі ящики оптимальні для зберігання пляшок. Наприклад, з олією, з приправами або з побутовою хімією. Вироби з великою кількістю відділень хороші для косметики або столових приладів.

А широкі кошики з одним відділенням є оптимальним варіантом для зберігання речей в шафі. Їх зручно поставити на різні полиці, в самий низ шафи або, приміром, на антресолі.

Щоб ознайомитися з усіма наявними товарами, рекомендуємо вивчити кожного з розділів.