0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Столові сервізи

Bсього товару: 1
Новинка
Залишити відгук
Код товару: 199700
380 грн ($9.9529)
Є на складі
Тип: набір для сніданку; Верхній діаметр: 14.5 см піала, 8 см чашка; Висота: 6.5 см піала, 10 см чашка; Матеріал: боросиликатное скло; Колір: прозорий; Особливості: подвійні...

Часті питання про Столові сервізи

Які Столові сервізи найпопулярніші сьогодні?

Найпопулярніші моделі Столові сервізи:
ARDESTO (AR2650BG) 270 мл + 500 мл (380 грн)

Ціни на Столові сервізи. Скільки коштують Столові сервізи?

Вартість Столові сервізи в роздріб становить від 380 до 380 грн

Де купити Столові сервізи в Одесі?

Купити Столові сервізи в Одесі можно можна в інтернет-магазині mobileplanet.ua, а також в наших офлайн магазинах Одеса, Україна

Столові сервізи які моделі найдоступніші?

Найдоступніші моделі Столові сервізи:
ARDESTO (AR2650BG) 270 мл + 500 мл (380 грн)

Ціни на Столові сервізи в Одесі

Назва Ціна
380 ₴

Столові сервізи — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

Сервіз — набір посуду для трапези, чаювання або для подання кави. Іноді зустрічаються специфічні сервізи. Наприклад, для сніданку.

Типи сервізів

Основні різновиди сервізів :

Столовий У цій категорії найбільша різноманітність посуду. Деякі сервізи включають лише декілька тарілок і кухлів. Деякі — можуть складатися з посуду для закусок, соусників, посуду для перших і других блюд.
Чайний Як правило, це чайна пара: чашка і блюдце. Проте деякі чайні сервізи включають цілий комплект посуду : декілька чашок і блюдець, чайник для заварювання, молочник, цукорниця, розетки для варення і інші додаткові елементи.
Кавовий Включає кавові чашки і блюдця. На відміну від чайного сервізу, предмети в кавовому наборі мають менший розмір. Також кухлі для кави частенько мають товщі і нижчі стінки. Зрідка в такі комплекти входять молочник і спеціальні кавові ложки.

Усі предмети сервізу виконані в єдиному стилі і мають однаковий дизайн.

Матеріал

Найбільш поширені матеріали для сервізів:

 

Загартоване скло Це скло з підвищеною міцністю. Для цього матеріал піддають обробці високою температурою (близько 700 градусів), а потім різко охолоджують за допомогою потоку холодного повітря. В результаті склад стає пластичнішим. Такий посуд витримує високі і низькі температури, а також не боїться різких температурних перепадів. Як правило, вироби не дряпаються, витримують удари і падіння з невеликої висоти. Якщо предмет розіб'ється, осколки будуть негострими, що істотно знижує ризик порізатися або отримати іншу травму. Скло може бути прозорим, білим або кольоровим.
Кераміка Відносно крихкий варіант. Частіше використовується в чайних і кавових сервізах. Вироби з кераміки нерідко мають пористу поверхню. Ця властивість дозволяє багатіше розкритися смаку і аромату напою або блюда, проте із-за нього ж посуд вбирає і надовго зберігає запахи. Також такі вироби погано переносять перепади температур і можуть розтріскатися.
Фарфор Різновид кераміки. Один з найбільш дорогих варіантів. У основі складу лежить біла глина (каолін). Фарфор, на відміну від інших типів кераміки, має меншу пористість, а тому не вбирає сторонніх запахів і не сприяє розмноженню шкідливих бактерій. За рахунок цієї властивості чай в такому посуді зберігає свої природний смак і аромат. Нерідко з фарфору роблять сервізи премиум-сегмента.

Більшість комплектів, які представлені в каталозі, виконані з міцного загартованого скла.

Додаткові характеристики

Один з головних параметрів — кількість предметів в комплекті. Найбільш поширені варіанти — набори на шість і дванадцять персон. Чайні і кавові сервізи можуть бути розраховані на дві персони.

Такі набори часто називають сервізами «тет-а-тет», що можна перекласти з французької мови як «наодинці удвох» чи «віч-на-віч». Як правило, це дві чайні пари, до яких іноді додаються ложечки і заварювальний чайник.

Деякі сервізи мають чітку культурну спрямованість. Особливо це стосується наборів для чаювання. Наприклад, чайна пара для англійського чаювання істотно відрізнятиметься від виробів в японському або китайському стилі.

Ще один важливий параметр — можливість очищати вироби в посудомийній машині. Більшість сервізів, які представлені на сайті, підходять під цю вимогу.

Щоб детальніше ознайомитися з тим або іншим сервізом, рекомендуємо перейти на сторінку конкретного товару. На ній приведений детальний опис властивостей і характеристик посуду. Щоб швидше знайти відповідний товар, можна скористатися навігацією по каталогу Mobile Planet.