Морозильні камери
- 1
- 2
Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери
Найпопулярніші моделі Морозильні камери:
Bosch GSN 36VL30
(42716 грн)
Zanussi ZYAR 82 FS
(16365 грн)
PRIME Technics FS1411MХ
(14397 грн)
Atlant М-7606-500-N
(20556 грн)
Liebherr SIGN 3576
(94530 грн)
Вартість Морозильні камери в роздріб становить від 7745 до 94530 грн
Купити Морозильні камери в Одесі можно можна в інтернет-магазині mobileplanet.ua, а також в наших офлайн магазинах Одеса, Україна
Найдоступніші моделі Морозильні камери:
Indesit OS 1A 100 (EU)
(7745 грн)
ARDESTO URM-85M90 (URM-85M90)
(8827 грн)
PRIME Technics FS801M
(9082 грн)
Liebherr G 1213
(9357 грн)
Назва | Ціна |
Bosch GSN 36VL30
Залишити відгук
|
42716 ₴ |
Zanussi ZYAR 82 FS
Залишити відгук
|
16365 ₴ |
PRIME Technics FS1411MХ
Залишити відгук
|
14397 ₴ |
Atlant М-7606-500-N
Залишити відгук
|
20556 ₴ |
Liebherr SIGN 3576
Залишити відгук
|
94530 ₴ |
Beko HSA47520F
Залишити відгук
|
19032 ₴ |
Beko HS221520F
Залишити відгук
|
13999 ₴ |
Liebherr G 1213
Залишити відгук
|
9357 ₴ |
BEKO RFNE 312E21 XB
Залишити відгук
|
19999 ₴ |
Electrolux RYB 2 AF 82 S
Залишити відгук
|
20277 ₴ |
Морозильна камера дозволяє розвантажити холодильник і зберегти продукти. Проте не кожна камера підійде під ті і інші завдання. Ось деякі рекомендації, які допоможуть зробити правильний вибір. І купити дійсно хорошу морозильну камеру.
Виділяють три ключові типи: стандартна камера, скриня, льодогенератор. Кожен з них використовується зі своїми цілями і має свої особливості. Проте це не усе.
Є і інші критерії вибору :
Далі варто освітити детальніше кожен і позначених пунктів.
Скриня — це горизонтальний морозильник з кришкою. Продукти завантажуються згори. Скрині значно перевершують інші моделі по економічності і місткості. Нерідко у них комфортніше розташування відділень. Проте частенько скриня займає багато місця і не може бути вбудований в гарнітур. Крім того, скрині дорожчі.
Камера — це вертикальний морозильник. Іноді такі моделі називають шафами, т. до. вони мають витягнуту вгору форму. Морозильні відділення зроблені у вигляді полиць або ящиків. Камер значно більше і вони різноманітніші. Проте можуть споживати більше електроенергії.
Льодогенератор — цей пристрій, який робить харчовий лід. Приклад такої моделі — портативна компактна камера ARDESTO IM - 12d.
Нерідко морозильник придбавають разом з кухонним гарнітуром. Тоді вибирають вбудовувану модель. Це естетичніший варіант, оскільки камеру можна приховати за дверцями шафи.
Такі моделі часто іменують морозильниками-тумбами. Зазвичай вони мають невеликий і середній розмір, який дозволяє їм поміститися в стандартну нішу шафи. Під стільницю.
Іноді вбудовану морозильну камеру купують в якості доповнення. Наприклад, якщо холодильник має занадто маленький морозильний відділ.
Якщо камеру купують окремо, вибирають самостійні варіанти, які просто ставляться на підлогу. Цей шлях підходить для приватних будинків, а також для володарів великих квартир і кухонь.
Зазвичай людина знає, який об'єм морозильника йому потрібний. Загалом виділяють малі, середні і великі камери. Перші мають об'єм менше 100 літрів. Другі — від 100 до 300. Великі — від 400, 500 і більше літрів.
Проте варто мати на увазі : номінальний об'єм не дорівнює корисному. Звертати увагу треба саме на другий показник. Різниця між корисним і номінальним об'ємами може бути великою. Наприклад, якщо в морозильнику використовується система No Frost. Частенько вона займає немало місця і може забрати декілька десятків літрів.
Якщо сім'я складається з 2-3 чоловік і не має специфічних потреб, оптимальний об'єм камери варіюється від 100 до 150 літрів.
Тут все просто. Чим більше продуктів планується зберігати, тим більшими мають бути параметри морозильника. А також від місця у будинку.
Є камери, які можна спокійно встановити на стіл. А є моделі, які по розміри співпадають із стандартним холодильником. І мають висоту більше 170 метрів.
Якщо в морозильнику зберігатиметься багато типів продуктів, оптимально вибирати середню або велику кількість відділень. Наприклад, з шістьма відділами і більше. Це дозволить відразу знаходити потрібний продукт. У інших випадках можна обмежитися 1-5 відділами.
Нижні відділення зазвичай передбачені для вже заморожених продуктів. Для їх зберігання. Тоді як верхні — безпосередньо для заморожування. На замітку: В цьому плані вертикальні морозильники не завжди зручні. Проте є виключення.
Є два основні типи розморожування.
Перший — No Frost. Така модель не потребує разморозке. Крім того, вона перешкоджає утворенню плісняви і ліквідовує неприємні запахи усередині камери. Це досягається за рахунок особливих двигунів, випарника, а також завдяки системі вентиляції і очищення повітря. У таких камерах не формується іній.
Проте у No Frost є недоліки:
Другий — статичний тип.
Морозильні камери із статичним розморожуванням частіше зустрічаються середовище старих моделей. Такі морозильники треба час від часу розморожувати. Вручну.
Серед статичних систем є вдосконалені моделі. Наприклад, з пониженим утворенням інею. Подібні прилади треба розморожувати дуже рідко. Часто їх називають Low Frost.
Клас енергоспоживання позначається латинською буквою. У більшості випадків це букви A, B, C і D. Найекономічніші моделі — A. Є супеэкономичные сучасні морозильники. Їх маркірують буквами A, A і A .
Від класу енергоефективності залежить економічність моделі. Морозильники з низьким класом з'їдають більше електроенергії. Самі просунуті моделі з високим класом вимагають для роботи зовсім небагато електрики. Проте вони мають високу вартість. Приклад такої морозильної камери — Liebherr GNP 4355.
Є три типи інтерфейсу :
Останні моделі зручніші і універсальні. Також є морозильники з дисплеєм. На екрані показується температура, стан системи або помилки в роботі. Наприклад, система може попередити про неповністю закриті дверці.
Окрім вищеперелічених особливостей, рекомендується звернути увагу на наступні характеристики:
Також варто звернути увагу, скільки часу зберігатиметься холод, якщо відключать електрику. Як правило, інформація є в інструкції.
Окрім іншого, варто орієнтуватися на виробників. Кожен з них випускає техніку зі своїми особливостями і нюансами.
Морозильники ZANUSSI — це італійські облаштування середнього цінового сегменту. Більшість моделей мають горизонтальну конструкцію. Тобто виконані у формі скрині.
Особливості техніки ZANUSSI :
Температура в камерах у більшості випадку варіюється від –16 до –24 градусів.
Особливості морозильників марки :
Також морозильники Electrolux відрізняються екологічністю і високою якістю матеріалів.
Технології Beko дозволяють зберігати продукти при температурі до –15 ° C. Цьому сприяє особлива технологія Beko Freezer Guard.
Багато моделей підходять для приміщень і інших місць з низькою температурою. Наприклад, якщо планується розмістити морозильник в гаражі або в прибудові.
У більшості випадків, якщо температура довкілля падає нижче нуля, морозильна камера припиняє функціонувати. З Beko такого не станеться.
Моделі марки підходять для обмежених просторів. Навіть якщо морозильник компактний, усередині він буде більше містким, ніж колеги від інших виробників. Це корисно у випадках, якщо морозильник купує у велику сім'ю, яка мешкає в маленькій квартирі.
Словенський виробник представляє широкий спектр моделей. З самими різними характеристиками і конфігураціями. Окремо варто відмітити, що компанія піклується про дизайн продукції.
Особливості морозильників марки :
В цілому, це відносно бюджетна марка з якісними технологіями.
Це компанія, яка давно відома тим, що робить одні з кращих моделей побутової техніки. У марки представлена безліч морозильників. І вона регулярно поповнює колекцію новими вдосконаленими варіантами.
Компанія розробила інноваційну систему зберігання продуктів харчування, завдяки якій ті залишаються свіжими практично в три рази довше, ніж продукти в інших морозильниках.
Також компанія заявляє, що в морозильних камерах є присутнім особливий мікроклімат. Достатній рівень вологості і чисте повітря, що зберігаються в охолодженому середовищі, допомагають зберегти текстуру, смак і корисні поживні речовини продуктів.
У нових морозильниках використовується конфігурація з двома компресорами. Так виходить краще контролювати температуру і вологість в кожному відсіку.
Якщо власник холодильника або морозильника бажає швидко охолодити напій, він може використати опцію SuperCool, яка тимчасово знижує температуру усередині камери.
Вишуканий дизайн продукції Bosch — окрема перевага. Стильний зовнішній вигляд корпусу поєднується з якісними внутрішніми матеріалами (зазвичай компанія використовує нержавіючу сталь). Окрім цього, техніка оснащена зручними і стильними елементами управління, які дозволяють регулювати температуру і рівень вологості в певних секціях.
Жоден сучасний морозильник не буде повноцінним без безпровідного управління. Багато нових морозильників Bosch поставляються в комплекті зі вбудованою опцією HomeConnect. Це дозволяє дистанційно управляти функціями за допомогою смартфону. А також контролювати, що відбувається усередині пристрою.
Окремо варто сказати про льодогенератори. Багато хто з них часто ламається із-за великої кількості механічних частин, що рухаються. Компанія модернізувала конструкцію своїх льодогенераторів і поліпшила якість їх складання.
Придбавати морозильні камери варто у перевірених постачальників з відповідними ліцензіями. Наприклад, в нашому магазині MobilePlanet.