0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Винні шафи

Bсього товару: 15
Новинка
Код товару: 183475
9446 грн ($357)
Є на складі
Місткість пляшок (ки): 19 шт; Клас енергоспоживання: A; Кліматичний клас: N; ST; Клас захисту від ураження струмом: І; Кількість температурних зон: 1; Управління:...
Новинка
Код товару: 225868
35986 грн ($1360)
Є на складі
Стрічкове LED освітлення на стелі; 4 скляні полиці; Тримач для пляшок; Регулятор вологості в контейнері для зберігання овочів; Контейнер для яєць / льоду - 1 х 7; SimpleSLide...
Новинка
Код товару: 170426
7382 грн ($279)
Є на складі
Загальний обсяг холодильника: 96 л; Тип управління: сенсорне; Річні витрати електроенергії: 138 кВт / рік; Тип компресора: поршневий; Висота: 84.2 см; Глибина: 44 см; Колір:...
Код товару: 210457
4869 грн ($184)
Є на складі
Спосіб установки: окремо; Висота, см: 84,2; Загальний обсяг, л: 96; Місткість пляшок, шт: 34 (0,75); Кількість камер (відділень): 1; Кількість дверей: 1; Діапазон регулювання...
Новинка
Код товару: 220586
16352 грн ($618)
Є на складі
Колір чорний; Місткість пляшок: 40 шт; Можливість вмонтування: є; Характеристики; Тип: кліматичний; Загальний об'єм: 138 л; Мін. температура: 5 ° С; Макс. температура: 25 °...
Новинка
Код товару: 169895
62843 грн ($2375)
Є на складі
Тип управління: електронне; Річні витрати електроенергії: 171 кВт / рік; Висота: 165 см; Глибина: 74.2 см; Колір: нержавіюча сталь; Тип холодильника: шафа-вітрина;...
Новинка
Код товару: 190580
32017 грн ($1210)
Є на складі
Місткість пляшок Bodeux 0.75 л: 44 (0,75 л) / Кількість температурних зон: 2 / Розміщення пляшок: горизонтальне / Клас енергоспоживання: A / Тип винного шафи: двозонний / ...
Новинка
Код товару: 157909
16008 грн ($605)
Є на складі
Тип холодильника: однокамерний; Розташування морозильної камери: відсутня; Загальний обсяг холодильника: 137 л; Обсяг холодильної камери (корисний): 137 л; Об'єм...
Новинка
Код товару: 213609
39452 грн ($1491)
Є на складі
Тип: компресорний; Місткість пляшок (ки): 143 шт; Клас енергоспоживання: C; Кліматичний клас: N; Мін. температура: 5 ° С; Макс. температура: 22 ° C; Можливості: фільтр з...
Новинка
Код товару: 157912
9146 грн
Є на складі
Тип холодильника: однокамерний; Розташування морозильної камери: відсутня; Загальний обсяг холодильника: 18 л; Обсяг холодильної камери (корисний): 18 л; Об'єм...
Новинка
Код товару: 183474
41595 грн ($1572)
Є на складі
Місткість пляшок (ки): 20 шт + 63 ємності для пива; Клас енергоспоживання: B; Управління: сенсорне; Мін. температура: 5 ° С; Можливості: охолодження циркуляційним...
Код товару: 210456
4154 грн ($157)
Є на складі
Спосіб установки: окремо; Висота, см: 64,2; Загальний обсяг, л: 66; Місткість пляшок, шт: 24 (0,75); Кількість камер (відділень): 1; Кількість дверей: 1; Діапазон регулювання...
Код товару: 210455
3228 грн ($122)
Є на складі
Спосіб установки: окремо; Висота, см: 49,2; Загальний обсяг, л: 44; Місткість пляшок, шт: 14 (0,75); Кількість камер (відділень): 1; Кількість дверей: 1; Діапазон регулювання...
Код товару: 185280
26328 грн ($995)
Уточнити наявність
Спосіб установки: вбудовується; Висота, см: 82; Загальний обсяг, л: 138; Місткість пляшок, шт: 52 (0,75); Кількість камер (відділень): 1; Кількість дверей: 1; Діапазон...
Код товару: 188031
34398 грн ($1300)
Уточнити наявність
Місткість пляшок (ки): 46; Клас енергоспоживання: A; Управління: сенсорне; Клімат клас: N; Можливості: 2 кліматичні зони - для червоного і білого вина; Двері: скляна з...

Винні шафи

Які найпопулярніші бренди винних шаф сьогодні?

У каталозі інтернет-магазину Mobile Planet представлені винні шафи таких відомих брендів, як:

Винні шафи — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

Винна шафа: особливості і характеристики

Винні шафи — спеціальні електричні пристрої, в яких зберігають вино. Вони забезпечують напою оптимально відповідні температуру, рівень вологості і освітлення.

Типи і характеристики винних шаф

Є шафи, які вбудовуються в меблі і ніші, а стоять окремо. Перший варіант частенько виглядає ефектніше. Особливо враховуючи, що у більшості винних шаф скляні прозорі дверці.

Окреморозташовані підійдуть у тому випадку, якщо від шафи потрібно мобільність. І той і інший типи випускаються в різних розмірах. Є високі моделі, з параметрами як у звичайного холодильника. А є невеликі тумби.

На що ще варто звернути увагу:

  • Місткість. Розраховується у кількості пляшок Бордо 0,75 л. Бувають невеликі шафки на 6 пляшок, а є варіанти, що вміщують більше 80 штук.
  • Клас енергоспоживання. Позначається латинськими буквами. Чим вище клас, тим менше електрики споживає шафу при роботі. Найекономічніші і ефективніші моделі позначаються буквами A, A і A .
  • Додаткові функції. Наприклад, кількість температурних зон, захист від дітей, захист від перегрівання і т. д.

Деякі шафи мають зручні сенсорні дисплеї, які дозволяють спостерігати за станом системи і міняти налаштування. Це найбільш зручний варіант.

Існують різні системи охолодження. Найбільш поширений тип — компресорний. Зазвичай їм володіють шафи середніх і великих розмірів. Для підтримки температури використовується холодагент. Сучасні моделі мають особливі инверторные компресори, які зменшують міри вібрації і шуму, що украй важливо для збереження якостей вина.

Другий тип — термоелектричні шафи. Це більше бюджетні моделі, в яких складно підтримувати точну температуру. Принцип роботи грунтований на ефекті Пельтье.

Винні шафи Gaggenau

Шафи з декількома температурними зонами дозволяють містити різні типи вин в одному місці. Передбачені до трьох кліматичних зон в одному виробі. Біля скляних дверей є від ультрафіолету. Доступний режим відпустки.

Внутрішня обробка з нержавіючої сталі зберігає вина у безпеці. А полиці з натурально дуба і антрациту повністю висуваються, роблячи користування шафою зручніше. Двері можуть відкриватися натисненням або звичайним способом. У деяких моделях є вибір режимів освітлення. Використовуються світлодіоди теплого білого світу.

За допомогою сенсорного TFT- дисплея можна управляти температурами і вологістю. Шафи абсолютно герметичні, а тому зводять дію шкідливих для вина вібрацій і запахів до мінімуму. У систему вбудований Wi - Fi модуль, який дозволяє управляти пристроєм через додаток Home Connect.

Винні шафи Bosch

Багатофункціональні винні шафи від Bosch — це місткі системи з гнучкими налаштуваннями. Пристрої мають функцію авторазморозки і місткість для талої води.

Електронна система управління дозволяє стежити за станом внутрішнього клімату і швидко коригувати режими. Полиці виготовлені з дуба і можуть регулюватися по висоті, дозволяючи вмістити пляшки будь-якого розміру. Шафи мають високі класи енергоефективності (A або B) і відрізняються низьким рівнем чинення шуму.

Винні шафи Electrolux

Шафи мають універсальні полиці, яких підійдуть для пляшок будь-якого розміру. У більшості моделей пластикове дно і дерев'яні полиці.

Системи мають просте і зручне регулювання температури в діапазоні 5-20°C. Це дає можливість максимально точно поставити потрібний температурний режим.

Інші особливості:

  • Більшість моделей зроблена з нержавіючої сталі і мають захисне покриття Antifingerprint, завдяки якому на корпусі не видно відбитків пальців.
  • Шафи мають високий клас енергоспоживання (від A до A ).
  • Системи мають низький рівень шумності (до 39 Дб).
  • Є сигнал, який попереджає про підвищення температури.

Пляшки з вином можуть розташовуватися як вертикально, так і горизонтально. Управління налаштуваннями шафи сенсорне. Для зручності передбачені телескопічні ті, що направляють.

Винні шафи Liebherr

Винні шафи Liebherr багатофункціональні і володіють безліччю налаштувань. Скляні двері володіють УФ-фильтрами, які захищають вино від променів сонця. У більшості моделей передбачені дві температурні зони і циркуляційне охолодження. У камерах встановлені вентилятор і системи вугільної фільтрації.

Це створює оптимальний мікроклімат. Полиці дерев'яні. Є захист від дітей і декілька сигналізацій : від несправностей і при нещільно закритих дверях. Управління сенсорне, за допомогою ЖК-дисплея. Інтерфейс зручний і інтуїтивно зрозумілий.

Винні шафи Haier

Китайська компанія пропонує якісні і бюджетні шафи з високим класом енергоспоживання. Використовується компресорна система охолодження. Вина захищені покриттям з УФ-фильтрами і системою анти-вібрації.

Число температурних зон варіюється від однієї до двох. Передбачена можливість автонастроювання температурних режимів для білого і червоного вина. Полиці виконані з натуральної деревини. Ніжки шафи можуть регулюватися.

Детальніше ознайомитися з моделями винних шаф можна в каталозі інтернет-магазину MobilePlanet. Тут представлені облаштування різних розмірів і цінових категорій, з різними наборами функцій.