0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як знайти людину по номеру телефону

Як знайти людину по номеру телефону
Пошук людей - актуальна послуга. Комусь вимагається знайти власний загублений або вкрадений девайс, комусь - отримати інформацію про невідомих абонентів, які надзвонюють, не даючи спокою.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Пошук людей – актуальна послуга. Комусь вимагається знайти власний загублений або вкрадений девайс, комусь – отримати інформацію про невідомих абонентів, які надзвонюють, не даючи спокою. З якої б причини це не було потрібно, питання «Як знайти людину по номеру телефону в Україні?» чекає відповіді. І сьогодні ми вирішили розібратися в цьому детальніше.

В першу чергу, відмітимо, що пошук людей здійснюється з однією з двох цілей :

 • Збір інформації про абонента.
 • Визначення місця розташування девайса (а відповідно, і людини, у якої він знаходиться).

Розглянемо спочатку методи пошуку людей в цілях збору інформації про них. Для вирішення поставленого завдання корисними виявляються загальнодоступні бази даних – соцсети і пошукові системи. Альтернативою їм виступають спеціальні пошукові додатки-системи і хакерські агенти. Проте такі програми, зазвичай, доводиться встановлювати на пристрої і навіть проходити авторизацію.

У більшості випадків подібні застосування є шахрайськими. Вони використовуються для розкрадання контактів користувачів (з телефонних книг) для додавання їх в рекламні спам-базы. Часто в них дійсно є інтерфейс для пошуку абонентів. Але в 9 з 10 випадків знайти їх не вдається. І хоча результату немає, авторизація вже пройдена і контакти непомітно скопійовані у базу розробника програми.

Як знайти людину по номеру телефону в соцсетях

У Україні користуються популярністю такі соціальні мережі:

 • Facebook.
 • Instagram.
 • Vkontakte.

При реєстрації в кожній з них доводиться вказувати номер телефону. Він є важливим інструментом забезпечення безпеки аккаунта і часто використовується як один з головних способів авторизації. Природно, особисті дані, які вказуються користувачами, не є громадським надбанням, адже діє політика конфіденційності.

Тому недостатньо просто ввести в рядку пошуку нових друзів конкретний номер телефону – рішення не принесе результатів. Проте обмеження соцсетей можна обійти. При цьому пошук все одно здійснюватиметься через офіційні застосування, а не сторонні програми. Принципи «розшуку» ідентичні для Фейсбука, Инстаграмма, Вконтакте. Але конкретний порядок дій унікальний. Тому спочатку перерахуємо загальні операції, актуальні для перерахованих соціальних мереж :

Збережіть невідомий номер в списку контактів на пристрої (смартфоні, планшеті).
Викачайте мобільний додаток Facebook, Instagram, Vkontakte і зареєструйте аккаунт (чи пройдіть авторизацію, якщо програма вже встановлена на девайсе).

Коли ці дії будуть виконані, можна приступати безпосередньо до пошуку користувачів. Розглянемо конкретний порядок операція для кожної соцсети.

Як знайти людину у Фейсбуке по номеру телефону

Черговий гучний скандал відносно Facebook привів до того, що соціальна мережа заборонила пошук людей по їх телефонних номерах. Це обумовлено вимогами до захисту персональних даних користувачів. До заборони знайти людину у ФБ по телефону було дуже простою справою: досить було ввести номер в рядку пошуку соціальної мережі – і результат готовий за лічені секунди.

При цьому, природно, телефон повинен був мати прив'язку до аккаунта і не захищений користувачем від показу іншим учасникам соцсети. На даний момент здійснити пошук у такий спосіб неможливо. Але час міняється. І можливо, в недалекому майбутньому заборона Фейсбука буде знята. Поки цього не сталося, пошук можна здійснити, використовуючи інші соціальні мережі.

Як знайти людину в Инстаграмме по номеру телефону

«Инста» - дуже популярна соцсеть. І телефон в ній – важливий інструмент авторизації. Тому пошук користувачів здійснювати досить просто. Коли номер вже збережений в телефонній книзі (на перших, загальних етапах), його можна перенести в соціальну мережу. Для цього:

 • На головній сторінці виконаєте свайп вліво (проведіть пальцем по екрану справа наліво).
 • Виберіть розділ «Пошук людей».
 • Перемістіться у вкладку «Контакти».
 • Натисніть кнопку «Підключіть список контактів».
 • На екрані будуть показані усі користувачі Инстаграмм, які збережені у вашій телефонній книзі.

Якщо розшукуваний абонент не відноситься до їх числа, він або не вказав телефонний номер при реєстрації облікового запису, або приховав його від загального доступу, або просто не зареєстрований в цій соціальній мережі. Продовжуючи вирішувати поставлену задачу, без зволікань переходите до наступної соцсети – Вконтакте.

Як знайти людину по номеру телефону у ВК

Порядок дій при пошуку користувачів в цій соціальній мережі приблизно схожий з попередньою. Перерахуємо конкретні операції:

 1. На головній сторінці аккаунта виконаєте свайп управо (проведіть пальцем по екрану зліва направо).
 2. Виберіть розділ «Друзі».
 3. Натисніть в правому верхньому кутку « ».
 4. У розділі «Імпорт друзів» виберіть іконку «Контакти».
 5. Натисніть «Так» у спливаючому вікні для підтвердження.

Після цього впродовж декількох секунд відбувається синхронізація контактів. Як і у випадку з Инстаграмм, на екрані будуть показані усі користувачі Вконтакте, які збережені у вашій телефонній книзі.

Найактивніші і товариські люди реєструються в декількох соціальних мережах. Багато хто з них також використовує мессенджеры: Viber, Telegram, Whats App і інші. Їх теж можна розглядати як бази цих людей. Реєструєте невідомі номери в телефонній книзі і здійснюєте пошук. Як мінімум, це дозволяє побачити фото абонентів, якщо вони є.

Але далеко не усі люди реєструються в кожній соціальній мережі. Приміром, ВК в Україні офіційно заборонений. Тому більшість українців ведуть онлайн-життя у ФБ або Инсте. Якщо пошук в одній соцсети не дає результатів, сміливо переходите до іншої. Збираючи дані з різних мереж, ви отримаєте максимум інформації про користувача.

Як знайти людину по номеру телефону в Google і Яндекс

Основні джерела пошуку інформації в інтернеті – пошукові системи. Було б безрозсудно ігнорувати їх, якщо вимагається відшукати конкретного абонента. Проте використання ПС не зобов'язує людей вказувати свої телефонні номери. Тому пошук в Google і Яндекс не гарантує отримання результатів. Та все ж «спроба – не тортури»!

Відкрийте головну сторінку пошукової системи. У адресному або пошуковому рядку введіть номер телефону і натисніть «Enter». Телефонний номер обов'язково візьмете в лапок – «». Це необхідно для того, щоб роботи ПС пропонували вашій увазі інформацію, яка має відношення до конкретної комбінації цифр, а не схожі або побічно пов'язані результати.

Нерідко люди залишають свої думки про інших користувачів на сайтах-отзовиках, тематичних форумах. Тому якщо номер вже десь фігурував, ви можете дізнатися інформацію про його власника. У такий спосіб вдається легко визначати шахраїв. І ми рекомендуємо робити це обов'язково до того, як ви вирішите передзвонити на невідомий номер, щоб захистити гроші на своєму рахунку від розкрадання.

Як знайти місце розташування людини по номеру телефону

Нерідко вимагається не просто зібрати інформацію про абонента, але і дізнатися, де він знаходиться. Приміром, телефон загублений або викрадений. Якщо девайс ще не вимкнений, його можна спробувати відшукати. Для цього необхідно скористатися сервісами мобільних операторів (відповідно до того, пакет якого з них встановлений в розшукуваному смартфоні).

Розглянемо пошук на прикладі операторів Vodafone (МТС) і Київстар – найбільш популярних в Україні. Послуги «Дитина під наглядом» (Vodafone/МТС) і «Маячок» (Київстар) дозволяють визначити місце розташування шуканого абонента – для цього досить відправити СМС з його номером на спеціальну адресу (код з 3-4 цифр). У Vodafone (МТС) потрібно попереднє підключення послуги, в Київстар – воно не треба. Сервіс є платним і охоплює практично усю територію України.

Альтернативним рішенням задачі «Як знайти місце розташування людини по номеру телефону» являється використання додатка Sygic Family. Його можна викачати з Google Play і App Store на пристрої з Android і iOS відповідно. Для Андроид додаток безкоштовний, для айфонів – платне. У інтерфейсі програми досить натиснути кнопку «SOS» - по номеру телефону можна швидко дізнатися, де знаходиться девайс з розшукуваною СИМ-картой.

Підсумки

Якщо вам потрібно:

 • Зібрати інформацію про невідомого абонента, тимчасово збережете його номер у свою телефонну книгу і виконаєте пошук через соціальні мережі.
 • Упізнати місце розташування людини, скористайтеся пошуковими сервісами мобільних операторів або спеціальними застосуваннями, заздалегідь оцінивши їх надійність.

Якщо ж жоден з вказаних способів не допомагає, а ви стали жертвою шахраїв, злодіїв або інших недоброзичливців і вимагається якнайскоріше знайти свій телефон або відшкодувати збиток, беріть в руки оригінальну упаковку девайса і відправляйте в найближче відділення поліції!