0
Зворотний дзвінок
Контактные телефоны
Компанії 11 років 321 відгуків
0
Обране
0
Порівняння
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (067) 539 57 69 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
321 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Цукорниці, маслянки

Bсього товару: 0

По заданих параметрах фільтра товар не знайдений.

Цукорниці, маслянки — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

Цукорниця — глибока чаша або ваза для зберігання і подання до столу цукру.

Масельничка — невелике плоске блюдо з кришкою для зберігання олії. Може мати прямокутну або круглу форму.

Як вибрати матеріал

Зазвичай масельнички і цукорниці виготовляють з наступних матеріалів:

  • Кераміка. Екологічний і чистий матеріал. Проте деякі керамічні вироби можуть вбирати і довго зберігати запахи продуктів. Так відбувається із-за пористості матеріалу. Щоб подібного не було, виріб має бути покритий глазур'ю.
  • Фарфор. Різновид кераміки. Виготовляється з білої глини (каоліну). На відміну від інших типів кераміки, фарфор не такий пористий, а тому не вбирає сторонні запахи. Також він абсолютно безпечний для здоров'я і екологічний. Не дряпається. Стійкість до ударів і падінь — на середньому рівні.
  • Стекло. Не вбирає запахи і не має токсичних речовин в складі. Так що скляна масельничка — оптимальний варіант для будь-якого типу олії : вершкової, ароматизованої, рибної і т. д. Легко очищається і відмивається. Бажано, щоб скло не було прозорим, оскільки в цьому випадку воно пропускає сонячні промені. А сонячне випромінювання сприяє швидшого псування продукту. Проте якщо олія зберігається в холодильнику, а цукорниця — у шафі, такий параметр як прозорість не принциповий. До недоліків скляних виробів можна віднести крихкість. Проте сучасний посуд часто виготовляється з удароміцного або загартованого скла.
  • Пластик. Бюджетний матеріал. Головний недолік — вбирання запахів. Так що довго зберігати цукор або олію в такому посуді не можна. Проте пластикові масельнички і цукорниці можуть стати прекрасним варіантом для дачі.

Також подібний посуд може виготовлятися з нержавіючої сталі, кришталя, фаянсу і інших матеріалів.

Форма і комплектація

Інші характеристики:

  • Наявність кришки. Для зберігання олії в холодильнику підходять виключно моделі з кришкою. Зазвичай вона є невеликим куполом. Для подання на стіл можна придбати плоску масельничку-блюдце без кришки. У випадку з цукорницею кришка обов'язкова завжди, оскільки вона захистить продукт від пилу, вологи і сонячних променів.
  • Форма. Найбільш зручні масельнички мають прямокутну витягнуту форму. У таку легко поміститься стандартна пачка олії в 200 грамів. Форма цукорниці може бути будь-якою. Проте для цукру-рафінаду зручніше використати квадратні і прямокутні варіанти.
  • Можливість мити в посудомийній машині. Оскільки цукорниця і масельничка миються не так часто, цей параметр не має важливого значення. Проте варто мати на увазі, що для машинки часто не підходять керамічні і кришталеві вироби.

До речі, деякі цукорниці мають спеціальну виїмку для чайної ложки або щипців. Якщо цукорниця постійно знаходиться на столі, бажано щоб вона мала цілісну кришку без подібної виїмки.

Виробники

У магазині представлені тільки надійні і великі бренди. Так, вироби від французького виробника Luminarc — це стильний і міцний посуд, який часто вибирають ресторани, готелі, кафе і інші заклади. Компанія відноситься до найбільших виробників столового посуду із скла. Більшість масельничок і цукорниць від Luminarc виготовлена з удароміцного скла.

Посуд від WESTHILL — вироби бюджетного і середнього цінових сегментів. Відрізняються простими формами і лаконічним дизайном. Багато цукорниць від цього бренду виготовлені з якісного міцного фарфору.

Компанія Limited Edition робить переважно керамічні вироби. Зовнішня поверхня цукорниць покрита спеціальною глазур'ю, тому посуд не вбирає сторонніх запахів і має більш високу міцність.з