0
Зворотний дзвінок
Контактные телефоны
Компанії 11 років 321 відгуків
0
Обране
0
Порівняння
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (067) 539 57 69 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
321 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Apple Airpods

Bсього товару: 8
Супер ціна
Код товару: 237395
7820 грн 7474 грн ($185)
Є на складі
Тип навушників: Вкладиші / Спосіб підключення: Бездротове, Бездротове (TWS) / Призначення: Для смартфона / Тип кріплення: Без дод. кріплень / Наявність мікрофона: Є / ...
Супер ціна
Код товару: 212081
2737 грн 2666 грн ($66)
Є на складі
Тип: Apple AirPods 2 Left / Тип навушників: вкладиші / Тип підключення: Безпровідний / Основний колір: Білий
Супер ціна
Код товару: 104395
5666 грн 5454 грн ($135)
Є на складі
Тип: Навушники TWS ( "повністю бездротові") / Спосіб підключення / радіус дії: бездротовий (Bluetooth) / Тип конструкції: вкладиші / Тип акустичного оформлення: відкриті / Тип...
Супер ціна
Код товару: 239891
9096 грн 9090 грн ($225)
Є на складі
Лінійка: AirPods Pro; Спосіб підключення: Бездротовий; Тип бездротового підключення: Bluetooth; Можливість провідного підключення: ні; Тип конструкції: Вакуумні ("затички");...
Супер ціна
Код товару: 212082
2693 грн 2666 грн ($66)
Є на складі
Тип: Apple AirPods 2 Right / Тип навушників: вкладиші / Тип підключення: Безпровідний / Основний колір: Білий
Код товару: 104396
6545 грн ($162)
Є на складі
Тип: Навушники TWS ( "повністю бездротові") / Спосіб підключення / радіус дії: бездротовий (Bluetooth) / Тип конструкції: вкладиші / Тип акустичного оформлення: відкриті / Тип...
Код товару: 132605
9009 грн ($223)
Уточнити наявність
Бездротове підключення по Bluetooth 5.0; Адаптивний еквалайзер (Adaptive EQ); Система Audio Sharing; 10-ядерний процесор H1 з двома мікрофонами; Автоматичне підключення; Вентиляційна...
Новинка
Код товару: 190207
18786 грн ($465)
Уточнити наявність
Вид: гарнітура / Конструкція: накладні / Чіп: Apple H1 (в кожному навушнику) / Підключення: бездротове / Можливості підключення: Bluetooth 5.0 / Комплект поставки: Навушники AirPods...

Часті питання про Apple Airpods

airpods як перевірити оригінальність?

При купівлі цього пристрою Ви можете перевірити достовірність товару навіть в запакованому виді. При переході на сайт checkcoverage.apple.com ввести серійний номер пристрою. При распакованых навушниках, для того щоб переконається, що навушники дійсно відповідають серійному номеру з коробкою, слід відкрити кейс і на внутреней частини кейса буде вказаний серійний номер.

airpods в чому різниця моделей?

Існує чотири види безпровідних навушників Apple . Перше покоління від другого покоління відрізняється діапазоном частот і обьемом акумулятора. Друга версія навушників має можливість заряжатся за допомогою безпровідної зараядки. Топововой модифікацією безпровідних навушників Apple є Airpods Pro. Це перші вакуумні навушники компанії з використанням активного шумозаглушування.

airpods які вибрати?

При виборі безпровідних навушників варто в першу чергу звернути увагу форм чинник гаджета. Далі слід вибрати версію навушників і перевагу по зарядці пристрою. Також важливим чинником є попередній досвід використання навушників, що дозволить підібрати оптимальний девайс під форму Ваших вушних раковин.

Apple Airpods — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

Apple Airpods є безпровідними Bluetooth навушниками. Це два роздільні навушники, які для взаємодії з користувачів прочитують жести.

Подвійне торкання по поверхні навушника запускає функцію голосового асистента, виймання його з вуха призупиняє відтворення музики або відео, повернення на місце продовжує роботу. Навушники Apple Airpods сумісні з сучасними моделями облаштувань Эппл.

Історія появи

Презентація Apple Airpods відбулася у вересні 2016 року. Продажі були запущені тільки через 3 місяці. Корпорація поставила перед собою завдання позбавитися від стандартного роз'єму в 3,5 мм для аудіо.

В процесі вдосконалення своїх продуктів, виробник додав таку функцію, як пошук втрачених навушників. Активувати опцію можна через установку окремого застосування на смартфон. Після включення з'явиться характерний сигнал. Саме він дозволяє швидко знайти втрачені навушники.

Апаратне забезпечення

Для виробництва безпровідних навушників найбільша корпорація Apple розробила власний чіп Apple W1. Кращі програмісти і розробники працювали над тим, щоб створити навушники без дротів.

В процесі виробництва вони стикалися з величезною кількістю проблем. Необхідно було зробити якісну батарею, яка змогла б упродовж тривалого часу тримати заряд. Також стояло первинне завдання у виправленні поганого звуку, усуненні поганого підключення до телефону.

Корпорація Apple і сьогодні не зупиняється на досягнутому. Чіп W1 є запатентованим доповненням до власних безпровідних навушників. Це власна розробка компанії, тому вона не доступна для інших виготівників.

Для отримання максимальної віддачі і забезпечення оптимального звучання, необхідно використати навушники тільки з пристроями від бренду Apple. Але важливо пам'ятати, що вони можуть підключатися до гаджетів інших виробників.

Головна особливість представленого чіпа полягає в надшвидкому безпровідному підключенні. У користувачів не виникають проблеми з приєднанням гарнітури. Щоб з'єднати два пристрої між собою, необхідно включити навушники і покласти їх поряд із смартфоном, ПК або планшетом. В процесі сполучення на екран з'явиться спливаюче вікно. Для завершення з'єднання треба натиснути на кнопку «Підключення».

Особливості виробництва безпровідних навушників Apple Airpods

Корпорація Apple завжди стежить за якістю продукції, що виготовляється. Саме тому користувачі можуть не переживати за якість товарів.

Сьогодні лінійка безпровідних навушників доповнилася новими сучасними моделями, які відразу ж стають популярними на ринку. Можна виділити декілька характерних особливостей:

 • На ринку з'явилася модель навушників Apple Airpods Pro, яка має величезну кількість переваг. В першу чергу вони повністю захищені від води і поту, можуть використовуватися під час інтенсивних і тривалих тренувань. Безпровідні навушники тестувалися в спеціальних лабораторних умовах. Вони відповідають високим світовим стандартам.
 • Компанія Apple регулярно проводить тестування і випробування своєї техніки. Як основа використовуються Apple Airpods другого покоління. Вони оснащені зарядним футляром, безпровідним зарядним пристроєм. У цій версії використовувалося застаріле програмне забезпечення. Саме тестування дозволяє визначити помилки і неточності в роботі. Завдяки цьому корпорація прийняла рішення поліпшити місткість акумулятора для нових моделей, щоб вони добре тримали заряд.
 • Поліпшення активного поглинання шуму. Для підвищення якості звуку корпорація передбачила окрему функцію. Опцію поглинання активного шуму тестували в спеціальних лабораторних умовах.

У інструкції не вказано точного часу роботи акумулятора. Рівень заряду залежить від параметрів пристрою, умов довкілля. На розрядку впливають і багато інших чинників, у тому числі спосіб експлуатації.

Огляд популярних моделей

Виробник пропонує різні конфігурації і моделі безпровідних навушників. Завдяки такому вибору кожна людина зможе підібрати для себе оптимальний варіант. Нижче розглянуті найбільш затребувані і популярні моделі.

Apple AirPods Pro

Це остання модель безпровідних навушників, які представила корпорація Apple. Вони оснащені опцією пригнічення шуму, доповнені високоякісними силіконовими вкладишами. Завдяки цьому вони підійдуть для будь-яких вух. Користувачі відмітили поліпшену якість звучання.

На вигляд вони нічим не відрізняються від класичних безпровідних навушників, окрім силіконових вкладишів. Але якщо порівняти два покоління моделей відразу видно, що форма стала абсолютно іншою. Виробником була збільшена частина, в якій розташований динамік. Форма стала більше витягнутою. Зміни торкнулися і оновлення датчиків, отворів під мікрофон.

У цій моделі був замінений сенсор, який розпізнає жести користувача. Тепер в навушниках встановлений спеціальний датчик, який відстежує силу натиснення. Він знаходиться в окремому заглибленні, яке виразне видно на корпусі ніжки. Можна виділити декілька характерних особливостей цієї моделі :

 • Поліпшений і допрацьований механізм, який відповідає за кріплення кришки. По своїх розмірах він став більше. Для виготовлення використовується матовий метал. Він виглядає стильно і привабливо.
 • Кришка в Apple AirPods Pro відкривається збоку. Тепер немає характерного клацання при закритті.
 • Щоб виконати підключення, досить відкрити чохол поряд із смартфоном. Навушники самостійно синхронізуються з пристроєм.

Користувачі зможуть встановити на смартфон спеціальне програмне забезпечення, щоб управляти навушниками, виконати різні налаштування.

Apple AirPods 2nd Gen with Charging Case

Ця модель безпровідних навушників упродовж тривалого часу не втрачає своєї популярності. Виробник пропонує безпровідній зарядний футляр, який має тривалий термін роботи. Щоб почати використання, необхідно дістати навушники з чохла. Вони автоматично підключаються до пристрою.

Можна виділити декілька головних переваг цієї моделі :

 • Легке налаштування. Включення і установка з'єднання забезпечується одним натисненням на корпус навушників. Вони оснащені спеціальним сенсором, який реагує на жести користувача.
 • Достатній рівень потужності. Модель Apple AirPods 2nd Gen with Charging Case оснащена сучасним чіпом Н1. Завдяки ньому забезпечується стабільне безпровідне з'єднання з будь-яким пристроєм. Користувачі обов'язково оцінять швидке перемикання між активними пристроями. Звук завжди буде якісним, незалежно від режиму використання безпровідних навушників.
 • Поліпшена функція розпізнавання. Ця версія навушників оснащена акселерометром і оптичними датчиками. Вони взаємодіють між собою, в автоматичному режимі управляють різними функціями для відтворення аудіо. Користувачі зможуть активувати мікрофон для викликів. Можна використати один навушник або відразу два. Тут відсутні будь-які обмеження.

Акселерометр здатний розпізнати розмову користувача. Функція дозволяє спрямованим мікрофонам фільтрувати зовнішній шум, зосередитися на звучанні голосу.

AirPods 3

Попередній рік (2021) для компанії Apple став одним з найплідніших за останнє декілька років. Цього року вони випустили енну кількість нових пристроїв, завдяки яким їх прибуток значно зріс. На початку осені, на першій презентації, вони представили нашим очам iPhone 13, iPad mini і Apple Watch Series 7;

через певний час, в жовтні, Тім Кук провів другий захід, де презентував оновлений модельний ряд MacBook Pro 14 і 16, колонку Home Pod mini і TWS навушники AirPods 3. У цій статті ми визначимо позитивні і негативні риси навушників, тому що цей пристрій викликав величезний ажіотаж, інтерес у покупців.

Позитивні риси AirPods 3

 • Поліпшена ергономіка завдяки дизайну, який практично повністю повторює елітні AirPods Pro.
 • Поліпшений, оновлений акумулятор дозволяє користуватися до 6 годин без заряджання.
 • Баси стали потужнішими і насиченими, за це можна подякувати новий динамічний драйвер з широкою амплітудою.
 • Додали підтримку мовного кодека AAC - ELD, це дозволило відтворити програмне шумозаглушування.
 • Головним відкриттям є додавання вологоізоляція, вона нарешті дійшла до бюджетних TWS- навушників, тепер різні опади або сильне потовиділення ніяк не зможуть згубно вплинути на пристрій.
 • Додавання підтримки просторового аудіо дозволяє відтворювати звук набагато комфортніше і значно глибше.
 • Поставлений новий датчик натиснення, завдяки якому управління стало значно зручніше.
 • Додана підтримка аксесуарів MagSafe, що відкриває нам функцію безпровідної зарядки.
 • Функція спостереження за розташуванням голови дозволяє більше занурюватися у світ музики і відчувати щонайменший звук.
 • Оновлений датчик контакту що дозволяє визначати коли навушники знімаються з вух і надіваються, цей пристрій завдяки цій обновці, дозволяє більше точково помітити зміни розташувань навушників відносно голови, кількість неправдивих спрацьовувань в рази збавилася.

“Ложка дьогтю у бочку” AirPods 3

Цей, найпомітніший мінус цих навушників – ця відсутність активного шумозаглушування, відсутність складної системи з мікрофонів, за допомогою яких спілкування через ці навушники стає набагато якісніше і зручніше. Можна відмітити нестачу прозорого режиму, що дозволяє точно розуміти і чути довкілля і людей, не витягуючи навушники з вух.

Але якщо поглянути з іншого боку, AirPods 3 приблизно на 37оступнее за ціною, на відміну від AirPods Pro, а по частині зручності і функціональності вони значно перевершують попередню версію. Деякі засуджували компанію Apple в плагіаті своїх же пристроїв, адже дизайн і вид нової гарнітури практично на 100хож з AirPods Pro. Але насправді, при детальнішому розгляді, це не так вже і погано, адже завдяки ергономіці велика кількість людей вважає їх мало не найкращими з усіх TWS навушників.

Висновок – на даний момент часу з усіх актуальних і сучасних моделей TWS навушники створені компанією Apple - AirPods 3 значно перевершують своїх конкурентів якістю звуку, зручністю і комфортністю, а також кількістю що надаються користувачеві можливостей. Зручне управління, вражаюча ергономіка і шикарна автономність, яку нездатні запропонувати жодні TWS- навушники від конкурентів.

AirPods Max

AirPods Max – це навушники, які кардинально міняють уявлення про якість прослуховування і роботи з аудіо. Звук підвищеної чіткості в цих навушниках відтворюється завдяки спеціально розробленому Apple динамічному драйверу і чіпу Apple H1. Кожен елемент AirPods Max, починаючи з оголовья і закачувавши амбушюрами з ефектом “запам'ятовування”, розроблений для максимального комфорту користувача.

Ця модель відрізняється підвищеним рівнем шумозаглушування, блокуючого зовнішній шум. При цьому в пристрої реалізований “прозорий” режим, завдяки якому можна чути навколишній світ. Звук з різних облаштувань екосистеми Apple тепер можна передавати відразу на дві пари навушників AirPods.

Налаштування максимально просте, а самі навушники активуються при надяганні, і можуть миттєво перемикатися між різними пристроями. Поставляються в комплекті з чохлом Smart Case, в якому зберігаються в режимі наднизького енергоспоживання.

Модель випускається в: сріблястому, зеленому, рожевому кольорах, а також ексклюзивних «сірий космос» і «блакитне небо». Усі представлені моделі безпровідних навушників від корпорації Apple мають високу якість. В середньому вони працюють до 5 годин без заряджання.

Виробник приділяє достатню увагу якості складання і звучанню. Саме тому кожна людина зможе оцінити усі особливості, функціонал безпровідних навушників.