0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Велика побутова техніка

Холодильники

Холодильник — пристрій, який дозволяє зберегти продукти харчування на триваліший термін.

У каталозі представлені різні типи холодильників :

 • Однокамерні, двокамерні і трикамерні. А також багатокамерні. Число камер визначає функціональність моделі. Серед покупців найбільш популярні двух- і трикамерні типи.
 • Холодильники Side - by - Side. Моделі великих розмірів з великою кількістю камер і подвійними дверцями.
 • Холодильні вітрини. Варіанти з прозорими дверима, які не лише стильно виглядають, але і відразу показують, що знаходиться усередині.
 • Винні холодильникі. Місце зберігання для вина, яке забезпечує ідеальні умови для напою. Включаючи температуру і міру освітленості.

У магазині представлені холодильники з різними наборами функцій. Такими як No Frost, льодогенератор, прискорене охолодження і т. д.

Морозильні камери

Морозильні камери також представлені в декількох варіаціях. Вертикальні моделі нагадують холодильник і відрізняються зручністю використання. Камери схову виконані у формі ящиків і полиць.

Горизонтальні моделі-скрині — дорожчий, але універсальний варіант. Продукти занурюються згори і закриваються кришкою. Деякі моделі можуть безболісно стояти в місцях з низькою температурою. Наприклад, на веранді. Є вбудовувані моделі і такі, що окремо стоять. Компактні і великі.

Пральні машини

Серед варіантів, які є в каталозі :

 • Фронтальні пральні машини. Стильні моделі з вантаженням білизни через ілюмінатор. Такий варіант вважається найбільш зручним, оскільки дозволяє спостерігати за процесом прання і контролювати процес. Також їх простіше лагодити у разі поломки.
 • Вертикальні. Речі занурюються згори. Після цього спочатку закриває барабан, а потім основна кришка. Ці моделі більше бюджетны.
 • Компактні. Частіше отримуються на дачу. Мають невелику місткість.

Фронтальні машини можуть бути вбудовуваними. Це оптимальний варіант для жител з маленькою ванною або великою кухнею. Машину можна монтувати в кухонний гарнітур або під раковину у ванні. Є як вітчизняні виробники, так і зарубіжні.

Сушарні машини

Сушарна машина — прилад для сушки одягу, взуття, головних уборів і всіляких текстильних виробів.
У каталозі можна знайти облаштування наступних типів :

 • Вентильовані машини. Оптимальний варіант для дачі. Ця більше застаріла система сушки, проте вона проста і не схильна до поломок. В процесі сушки вологе повітря просто йде у вентиляцію.
 • Конденсаційні. Серед покупців вважаються найбільш зручними. В процесі сушки використовується технологія конденсації. Прогріте повітря забирає у речей вологу, яка згодом стікає в спеціальний резервуар. Такі моделі можна розмістити практично у будь-якому місці.
 • Сушки з тепловим насосом. Менш популярний варіант. Більшість моделей економічно використовують електроенергію.

З представлених виробників найбільший вибір пропонують компанії Asko, BEKO, Bosch, Candy і Electrolux. Це одні з видатних представників галузі, що поставляють високоякісну техніку.

Плити

Серед кухонних плит — особливо багатий вибір. Тут не лише газові, електричні і комбіновані типи плит, але також пристрої з різними варіантами поверхонь і конфорок :

 • Газові плити. З чавунними конфорками і різним кількість корон (потрійними або подвійними). Бюджетний і популярний вибір.
 • Індукційні плити. Найдорожчий, безпечніший і надійніший варіант. Для підігрівання використовується електроенергія. Потрібно спеціальний посуд.
 • Склокерамічні плити. Ефектне, але іноді непрактичне рішення.
 • Сталеві і емалеві плити. Також недорогий варіант. Можуть бути газовими або електричними.

У комбінованих плитах можуть поєднуватися газові конфорки і електрична духовка. Це найбільш затребуваний варіант серед споживачів.

Посудомийні машини

Посудомийні машини мають самі різні об'єми і функції. Є класичні варіанти з механічним управлінням. Є технологічні моделі, якими можна управляти через системи розумного будинку.

Можна вибрати вбудовувану машину або таку, що окремо стоїть. З конденсаційним типом сушки або з обдуванням. Найбільшою популярністю у покупців користуються пристрої від компаній BEKO, Bosch і Electrolux. Це технологічні рішення, які поєднуються з великою кількістю функцій і стильним дизайном.

Винні шафи

В даному випадку вибір не такий великий. Проте наявна продукція не викликає сумнівів в якості. Адже тут представлені найбільші і надійні виробники. Такі як Bosch, Electrolux, Gaggenau, Haier і Liebherr.

Є як вбудовувані моделі, так і що стоять окремо. Перший варіант зручніший і ефектніший. Особливо враховуючи, що у усіх винних шаф скляні дверці. Є варіанти з різними рівнями енергоефективності. Від B до A .

Найбільш широкий вибір надають компанії Electrolux, Gaggenau і Liebherr. Більшість їх пристрою мають електронну систему управління і міцний стійкий корпус. Шафи оснащуються вентиляторами, фільтрами, захистом від дітей і іншими корисними функціями.

Сушарні шафи

Дозволяють висушити речі і підготувати їх для комфортнішої шкарпетки. Є пристрої з різними функціями. Наприклад, з підігріванням і сушкою за часом. З холодною сушкою. З можливістю регулювати температуру. З прискореною сушкою або відстроченням старту.

Найбільш помітний виробник сушарних шаф — Asko. У продукції цього виробника використовується вентиляційна система. Самі шафа що окремо стоять, тобто не вбудовуються.

Великий каталог інтернет-магазину MobilePlanet пропонує широкий вибір самих різних типів побутової техніки. Зручні фільтри допоможуть вибрати потрібні характеристики товарів і відразу знайти відповідний варіант, а досвідчені менеджери завжди готові надати допомогу в підборі оптимальної моделі.