0
Зворотний дзвінок
Контактные телефоны
Компанії 11 років 321 відгуків
0
Обране
0
Порівняння
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (067) 539 57 69 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
321 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Кухонне приладдя

У цьому розділі представлені всіляке кухонне начиння і інструменти, що істотно спрощують процес готування. У каталозі представлені тільки якісні вироби від відомих перевірених брендів. Наприклад, таких як BergHOFF, Kela, Ringel і Tefal.

Ополоники, шумівки і лопатки

 • Ополоник — ложка-черпак великих розмірів з довгою ручкою. Використовується для розливу супів, підливок, соусів і інших рідких блюд. Більшість ополоників виконана з металу, пластика або нейлону. Останній варіант набуває все більшої популярності. Нейлон термостійкий і витримує до 210 градусів. Не вбирає запахи, жир і бруд. Легко очищається. Підходить для посудомийної машини.
 • Шумівка — велика плоска ложка з дрібними отворами для проціджування рідини. Як правило, використовується для перемішування або для зняття піни під час готування. Може бути виконана з металу, силікону або нейлону. Отвори можуть бути круглими або витягнутими.
 • Лопатка використовується для перевертання продуктів під час жаріння, а також для випічки. Деякі лопатки мають отвори. Виготовляються переважно з нейлону.

Друшляки і сита

 • Друшляк — інструмент у формі невеликого ковша, який має отвори на дні. Використовується для проціджування і для промивання.
 • Сито — аналогічний інструмент, тільки з меншими отворами. Окрім проціджування і промивання може використовуватися для просіювання борошна і інших дрібних сипких продуктів. Також деякі сито підходять для ручного протирання продуктів в пюре.

Друшляки і сита в каталозі виготовлені з пластика, силікону або нержавіючої сталі. Деякі з них йдуть в комплекті з додатковою чашею.

Терки, фрешницы і обробні дошки

Терка — пристосування для подрібнення продуктів. Як правило, для сиру, фруктів і овочів. Більшість терок виготовлена з нержавіючої сталі. Це міцний, екологічний і безпечний матеріал, завдяки якому терка може служити впродовж довгих років. Представлені терки мають декілька насадок або площин (від 1 до 6).

Обробні дошки виконані з дерева, пластика або скла :

 • Пластикові варіанти найбільш бюджетні і практичні. Вони стійкі до дії вологи і мають високу міцність.
 • Дерево є найбільш екологічним і поширеним варіантом. Деякі породи деревини мають антибактеріальний ефект.
 • Дошки із скла крихкіші порівняно з іншими матеріалами. Крім того, з ними ножі швидше втрачають заточування. З цієї причини їх зазвичай використовують виключно як елемент декору або сервіровки.

Фрешница — зручний кухонний інструмент для вичавлювання соку з фруктів. Як правило, використовується для цитрусових. Наприклад, для лимонів, грейпфрутів і апельсинів. Сік вичавлюється вручну. Фрешницы можуть бути виготовлені з металу, пластика або скла. У каталозі представлені вироби, виконані переважно із скла і харчового пластика.

Інші інструменти

Також в каталозі є наступні інструменти:

 • пристосування для грилю;
 • вінчики і пензлики;
 • ложки і вилки;
 • набори кухонного начиння;
 • овощечистки;
 • мірні склянки;
 • щипці.

Більшість виробів виконана з нержавіючої сталі, силікону, харчового пластика або нейлону. Це довговічні і безпечні для здоров'я матеріали.

У розділі з додатковими кухонними аксесуарами можна знайти такі пристосування і інструменти як лійки, дозатори для миючих засобів, кухонні прихватки, яйцерезки, магнітні планки для ножів, сушарки для посуду і столових приладів, підставки, молотки для м'яса, форми для льоду, форми для випічки і багато що інше.

Щоб детальніше ознайомитися з асортиментом, рекомендуємо вивчити кожного з розділів.