0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як перепрошить смартфон Samsung

Як перепрошить смартфон Samsung
Збої і зависання смартфону стали звичною справою? Від таких неприємностей складно застрахуватися, тому краще заздалегідь знать, як налагодити роботу телефону і повернути йому минулу продуктивність.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Збої і зависання смартфону стали звичною справою? Від таких неприємностей складно застрахуватися, тому краще заздалегідь знать, як налагодити роботу телефону і повернути йому минулу продуктивність. Якщо йдеться про смартфон Samsung на базі Android, то найнадійнішим варіантом стане перепрошивка. Причому виконати її можна самостійно.

При виникненні цих проблем з вашим Смартфоном, ви завжди можеше звернутися до фахівців інтернет-магазину mobileplanet.ua за Адресою - м. Одеса, вул. Одария, 2, Склад №1. Наші професіонали завжди вам допоможуть і дадуть відповідь на будь-які питання.

Отже, як перепрошить смартфон Samsung, і які програми використати?

Для чого треба перепрошивать смартфон

Збої в роботі смартфону часто відбуваються з вини самого власника. Причиною може стати установка неперевірених застосувань, неякісні програми або випадкове зміна важливих системних файлів. Кожна така помилка відбивається на продуктивності пристрою.

Найчастіше допомогти смартфону може тільки перепрошивка. Ця зміна програмного забезпечення, встановленого на смартфон. Перепрошивка дозволяє позбавитися від помилок, розширити функціональність пристрою і зробити його зручнішим. У сервісних центрах ця послуга коштує недешево, але можна обійтися без зайвих витрат і самостійно повернути телефон до життя.

Що треба для перепрошивки Samsung

Перед тим, як приступати до перепрошивке, треба повністю зарядити смартфон (чи як мінімум на 80 щоб батарея не сіла в найвідповідальніший момент. Обов'язково треба зберегти важливу інформацію на будь-який зручний для вас носій, оскільки при оновленні ПО усі старі файли віддаляться. Крім того, знадобляться:

 • USB- шнур і ПК або ноутбук;
 • Хороше підключення до Інтернету;
 • Спеціальні утиліти для перепрошивки.

Найчастіше прошивка Samsung Galaxy виконується за допомогою утиліт Odin або KIES. Їх необхідно заздалегідь викачати на комп'ютер, причому версія операційної системи має бути не нижча чим Windows XP.

Як перепрошить телефон за допомогою KIES

KIES – програма, розроблена Samsung для синхронізації даних телефону і ПК. Також з її допомогою можна встановлювати і оновлювати ОС. Завдяки цьому KIES чудово підходить для прошивки для смартфонів Samsung.

Як користуватися сервісом:

 • Завантажити KIES на ПК;
 • Під'єднати девайс до комп'ютера через USB і дочекатися завантаження драйверів на смартфон;
 • Запустити KIES і почати оновлення натисненням відповідної кнопки.

Почнеться прошивка смартфону, в ході якої девайс кілька разів перезавантажуватиметься. Від'єднувати USB- шнур можна тільки після того, як процес успішно завершиться. Повідомлення про це відобразиться на екрані ПК.

Як перепрошить смартфон через Odin

Дуже зручно прошивати Андроид за допомогою спеціальної програми Odin. Ця утиліта призначена спеціально для смартфонів Samsung. Як і у випадку з KIES, насамперед, треба встановити її на комп'ютер і завантажити файл з прошивкою.

Потім треба:

 1. Ввести смартфон в режим завантаження. Для цього необхідно затиснути домашню кнопку, виключення і зменшення гучності одночасно. Девайс вимкнеться. Потім висвітиться віконце з проханням натиснути кнопку підвищення гучності – зробіть це;
 2. Під'єднати смартфон до ПК або ноутбуку через USB- кабель;
 3. Включити Odin і натиснути «PDA» у вікні, що відкрилося;
 4. Висвітиться вікно, в якому треба буде ввести шлях до файлу з прошивкою;
 5. Запустити процес натисненням кнопки «Start».

Для перепрошивки знадобиться всього декілька хвилин, після чого смартфон перезавантажиться і буде готовий до роботи.

Як перепрошить смартфон без комп'ютера

Можна обійтися і без сторонніх програм і виконати перепрошивку за допомогою вбудованого меню оновлення системи в смартфоні. Для цього необхідно:

 • Зайти в меню «Налаштування»;
 • Вибрати пункт «Про пристрій» і знайти розділ «Оновлення ПЗ»;
 • Натиснути кнопку «Оновити» і дочекатися, поки необхідні оновлення завантажаться на смартфон.

Після згоди на установку нового ПО почнеться процес перепрошивки. Він може зайняти від декількох хвилин до години. Впродовж цього часу пристрій не можна використати, вимикати або перезавантажувати.

Що не можна робити під час перепрошивки

При перепрошивке смартфону не можна:

 • Користуватися пристроєм: відповідати на дзвінки, приймати повідомлення або виходити в інтернет;
 • Відключати сам смартфон або комп'ютер.
 • Від'єднувати батарею або USB- шнур.

Будь-яка з цих дій може серйозно зашкодити телефону, а то і зовсім позбавити його працездатності. Тому краще не ризикуйте.

Отже, тепер ви знаєте основні способи перепрошивки смартфону Samsung. З їх допомогою ви можете самостійно повернути до життя коханий девайс.