0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

3G-модеми

Bсього товару: 1
Новинка
Залишити відгук
Код товару: 198170
1698 грн ($44.445)
Є на складі
Інтерфейс: USB 2.0, Wi-Fi; Стандарт: 3G (UMTS), 4G (LTE); Передача даних: 3G UMTS 2100, 4G LTE-FDD 900 / 1800 / 2600 (MIMO), LTE / DC-HSPA + / HSPA + / HSPA; Максимальна швидкість завантаження, Мбіт / с: 150; Вбудований...

Часті питання про 3G-модеми

Які 3G-модеми найпопулярніші сьогодні?

Найпопулярніші моделі 3G-модеми:
ERGO W02-CRC9 (1698 грн)

Ціни на 3G-модеми. Скільки коштують 3G-модеми?

Вартість 3G-модеми в роздріб становить від 1698 до 1698 грн

Де купити 3G-модеми в Одесі?

Купити 3G-модеми в Одесі можно можна в інтернет-магазині mobileplanet.ua, а також в наших офлайн магазинах Одеса, Україна

3G-модеми які моделі найдоступніші?

Найдоступніші моделі 3G-модеми:
ERGO W02-CRC9 (1698 грн)

Ціни на 3G-модеми в Одесі

Назва Ціна
1698 ₴

3G-модеми — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

«Mobile Planet» пропонує 3g модемів, які призначені для здійснення роботи з національними операторами мобільного зв'язку в Україні, по усій території нашої країни. Доступні за ціною пристрої стануть незамінними помічниками в житті кожної людини, кому потрібно постійну наявність стійкого і безперебійного Інтернет з'єднання.

Представлені в нашому інтернет магазині 3g модемів можна легко і безпечно підключати до будь-якої комп'ютерної системи, працюючої під управлінням сучасних операційних систем, такий 3g модем сумісний з настільними комп'ютерами, ноутбуками, планшетами і мультимедійними розважальними центрами, що оснащуються облаштуваннями введення інформації.

Замовляйте моделі модулів безпровідного зв'язку, що цікавлять вас, в Одесі, а також в Дніпропетровську і інших містах нашої країни, в Харкові або в Києві, наприклад. Щоб купити необхідний варіант шлюзу, здійсните вибір девайса безпосередньо з каталогу, де вказана ціна і робочі характеристики цієї техніки.

Кожен 3g модем, пропонований в «Mobile Planet» є прекрасною альтернативою стаціонарному інтернет підключенню. У числі головних переваг даних девайсов можна виділити можливість створення високошвидкісного Інтернет підключення у будь-якій точці нашої держави і за кордоном, а також використовуючи 3g модем ви можете вільно вибирати найбільш відповідний собі тарифний пакет Інтернет підключення.

Ми здійснюємо доставку доступних за ціною модемів безпровідному зв'язку в Одесі, а також в Харкові і в інших населених пунктах нашої держави, ви можете купити модуль з доставкою в Донецьку, для цього проведіть замовлення техніки по каталогу, де вказана ціна на дані девайсы.

Представлене устаткування просто в установці і налаштуванні, щоб почати користуватися пристроєм, досить підключити девайс до ПК і виставити необхідні робочі параметри функціонування устаткування, детальні інструкції по установці 3g модему надаються оператором мобільного зв'язку в Україні, тарифний пакет якого ви маєте намір використати. Купіть оптимальний для себе модуль зв'язку безпосередньо з каталогу нашого інтернет магазину.

Ми здійснимо доставку куплених у нас товарів у будь-яке з міст нашої країни, чекаємо ваших замовлень!