Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

3g-модемы

Сортування
Всього товару: 1
код товару: 49022
Є в наявності
2499 грн.
Підтримка стандартів: 4G, GSM, 3G; Антена: внутрішній; Максимальна швидкість прийому даних: 150 Мбіт / с; Максимальна швидкість відправки даних: 50 Мбіт / с; Інтерфейс: MicroUSB,...
  • 1
Всього товару: 1
Показано: 1..1

3g-модемы — інтернет-магазин в Одесі, Києві, Харкові Україна

«Mobile Planet» пропонує 3g модемів, які призначені для здійснення роботи з національними операторами мобільного зв'язку в Україні, по усій території нашої країни. Доступні за ціною пристрої стануть незамінними помічниками в житті кожної людини, кому потрібно постійну наявність стійкого і безперебійного Інтернет з'єднання.

Представлені в нашому інтернет магазині 3g модемів можна легко і безпечно підключати до будь-якої комп'ютерної системи, працюючої під управлінням сучасних операційних систем, такий 3g модем сумісний з настільними комп'ютерами, ноутбуками, планшетами і мультимедійними розважальними центрами, що оснащуються облаштуваннями введення інформації.

Замовляйте моделі модулів безпровідного зв'язку, що цікавлять вас, в Одесі, а також в Дніпропетровську і інших містах нашої країни, в Харкові або в Києві, наприклад. Щоб купити необхідний варіант шлюзу, здійсните вибір девайса безпосередньо з каталогу, де вказана ціна і робочі характеристики цієї техніки.

Кожен 3g модем, пропонований в «Mobile Planet» є прекрасною альтернативою стаціонарному інтернет підключенню. У числі головних переваг даних девайсов можна виділити можливість створення високошвидкісного Інтернет підключення у будь-якій точці нашої держави і за кордоном, а також використовуючи 3g модем ви можете вільно вибирати найбільш відповідний собі тарифний пакет Інтернет підключення.

Ми здійснюємо доставку доступних за ціною модемів безпровідному зв'язку в Одесі, а також в Харкові і в інших населених пунктах нашої держави, ви можете купити модуль з доставкою в Донецьку, для цього проведіть замовлення техніки по каталогу, де вказана ціна на дані девайсы.

Представлене устаткування просто в установці і налаштуванні, щоб почати користуватися пристроєм, досить підключити девайс до ПК і виставити необхідні робочі параметри функціонування устаткування, детальні інструкції по установці 3g модему надаються оператором мобільного зв'язку в Україні, тарифний пакет якого ви маєте намір використати. Купіть оптимальний для себе модуль зв'язку безпосередньо з каталогу нашого інтернет магазину.

Ми здійснимо доставку куплених у нас товарів у будь-яке з міст нашої країни, чекаємо ваших замовлень!

Дізнавайтеся про нові акції