Телевізор Vinga S24HD25B (UA)
Залишити відгук
Код товару: 301963
Є на складі
Топ продажів
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga S24HD25B (UA)
Vinga
Vinga
Тип телевізора: Wi-Fi, Smart TV; Діагональ екрану: 24"; Роздільна здатність екрану: 1366 x 768; Тип матриці: VA; Контрастність: 3000:1; Тип підсвічування: Direct LED; Час відгуку матриці: 8mc; Частота оновлення: 60Гц; Частота розгортки панелі: 60 : ARM Cortex A53x4
Ремонт
Розширення екрану HD Ready (1366x768)
Вигнутий екран Ні
Smart TV Так
Wi-Fi Так
Тип матриці LED
Технологія виробника Standart Display
Колір рамки Чорний
Операційна система Android TV
Всі характеристики
Товар: телевізор
Тип телевізора: з Wi-Fi, Smart TV
Екранна діагональ: 24 "
Роздільна здатність екрана: 1366 x 768
Тип матриці: VA
Тип підсвічування: прямий світлодіод
Матрична відповідь: 8мс
Частота оновлення: 60 Гц
Процесор зображень: ARM Cortex A53x4
Тип Tyunner: Digital DVB-C, Digital DVB-T2, Digital DVB-S, Digital DVB-S2, Analog, Digital DVB-T
Сила динаміків: 2 х 2,5 (5 Вт)
Інтерфейси підключення: Coax Out, Auditizer, 2 X USB, 1 X RJ-45, CI+, антена, навушники, 3 X HDMI
Wi-Fi: Так
Смарт -телевізійна підтримка: є
Операційна система: Android 12
Споживання енергії: 28 Вт
Процесор: Cort Cortex A53x4
GPU: пошта 450 MP2
DDR: 1G
Флеш -пам'ять: 8G
Веса: Веса (100х100мм)
Розміри з підставкою: 557 x 368 x 164 мм
Розміри без стенду: 557 x 333 x 75 мм
Висота з підставкою: 2,2 кг
Вага без стенду: 2,1 кг
Колір: Чорний
Є на складі
LED-телевізор / Діагональ 75" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
Розпродаж
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 50 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
OLED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 120 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
Діагональ екрану: 55"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
Діагональ екрану: 50"; Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840x2160); Частота оновлення: 60 Гц; Цифровий тюнер: DVB-T / T2 / C / S / S2; VESA: 200 х 200; Smart TV: зі Smart TV; Wi -Fi: є; Потужність звуку: 2 х 10...
LED-телевізор / Діагональ 65" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрана: 1920x1080, FullHD / Smart TV: є / Підтримка 3D: немає / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...
LED-телевізор / Діагональ 50" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність екрану: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 1 / ...
QLED-телевізор / Діагональ 43" / Екран не вигнутий / Роздільна здатність дисплея: 3840x2160, UltraHD 4K / Smart TV: є / Підтримка 3D: ні / Частота оновлення: 60 Гц / Кількість USB портів: 2 / ...