0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як розблоковувати телефон, якщо забув пароль

Як розблоковувати телефон, якщо забув пароль
Блокування телефону - необхідна функція, яка дозволяє кожному користувачеві захистити свої персональні дані, файли, документи і грошові кошти від сторонніх.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Блокування телефону – необхідна функція, яка дозволяє кожному користувачеві захистити свої персональні дані, файли, документи і грошові кошти від сторонніх. Розвиток сучасних технологій дозволяє закрити доступ до смартфону декількома способами :

 • Введенням захисного коду.
 • Графічним ключем.
 • Відбитком пальця.
 • Скануванням особи.

Розблокування пристрою по обличчю або відбитку пальця є найбільш сучасним, зручним і безпечним способом активації смартфону. Але у разі відсутності цієї опції на пристрої або порушення її роботи знадобиться введення комбінації цифр. Смартфони деяких виробників просять введення пароля регулярно після перезавантаження телефону або кожних 72 години. Тому, якщо користувач забув необхідний набір символів, то розблоковувати пристрій у нього не вийде.

У цій ситуації виникає цілком логічне питання: як розблоковувати телефон, якщо забув пароль? Головне у такому разі не зневірятися, адже вихід завжди знайдеться. Існує декілька способів, які допоможуть активувати смартфон. Про найбільш популярних і ефективних ми розповімо в цій статті.

Активація смартфону за допомогою Smart Lock

Багато користувачів ставлять питання: як розблоковувати телефон, якщо забув графічний ключ або пін-код? При цьому власники смартфонів не знають, що їх пристрій оснащений функцією Smart Lock. Ця опція встановлюється при первинних налаштуваннях безпеки, коли користувач задає пароль або графічний ключ. Smart Lock пропонує можливість активації телефону альтернативним способом :

 • Сполучення з "надійними пристроями".
 • Переміщення смартфону в "безпечне місце".
 • Розблокування пристрою по обличчю.

Якщо при налаштуванні телефону ви вказали в якості надійного пристрою смартфон когось з близьких або Bluetooth- аксесуар, то необхідно його розташувати поряд із заблокованим девайсом для сполучення. Через короткий проміжок часу телефон активується.

Якщо ж він прив'язаний до певної місцевості (це може бути квартира, робочий кабінет, будинок і так далі), то треба перенести туди смартфон для розблокування. Деякі моделі пристроїв пропонують в якості альтернативи введенню пароля функцію розпізнавання особи. Це дозволить швидко розблоковувати телефон, якщо користувач забув графічний ключ або пароль.

Як розблоковувати аккаунт гугл на телефоні

Якщо у вас виникли труднощі з введенням пін-кода або графічного ключа на смартфоні з версією андроид Lollipop 5.0 і більше ранніх версій, то існує ще один спосіб активації телефону. Пристрої із старими ОС мають можливість розблокування за допомогою прив'язаної електронної пошти. Щоб викликати відповідне меню на екрані мобільного, треба зробити 5 спроб введення пароля підряд.

Після цього з'явиться напис: "Забули пароль?". Натиснувши на неї, ви отримаєте можливість відновити пін-код за допомогою свого аккаунта Google.

Як розблоковувати телефон, якщо забув графічний ключ

Існує ще один спосіб, щоб розблоковувати телефон, якщо забув пароль або графічний ключ. Він полягає в скиданні налаштувань смартфону до заводських значень. Його треба застосовувати як крайній варіант, якщо ніякою іншою з перелічених вище не допоміг. В результаті такої процедури проблема з розблокуванням смартфону повинна вирішитися, але при цьому віддаляться усі файли, фотографії і дані додатків у внутрішній пам'яті пристрою.

Щоб відновити заводські налаштування смартфону, необхідно виконати декілька кроків:

 • Відключити живлення телефону і витягнути SD- карту. Це треба для того, щоб зберегти усі дані, які на ній зберігаються.
 • Включити смартфон і натиснути необхідну комбінацію кнопок для виклику службового меню. У телефонів різних виробників спосіб його активації може відрізнятися. Найчастіше це одночасне натиснення кнопки живлення і збільшення або зменшення гучності. Якщо ж викликати меню у такий спосіб не вдається, то варто подивитися документацію до смартфону і подивитися, як це треба зробити.
 • У системному вікні, що відкрилося, необхідно вибрати пункт “Recovery”, а далі “Wipe Data/Factory Reset” і натиснути “Yes”.

Після скидання налаштувань і перезавантаження телефону ви отримаєте повний доступ до пристрою і зможете наново встановити пароль або графічний ключ.

Як розблоковувати телефон Samsung

Окрім загальних способів для розблокування смартфону, у облаштувань деяких виробників є спеціальний софтвер, що дозволяє розв'язати цю проблему. Компанія Samsung розробила програму Find My Mobile. Це застосування має бути встановлене на комп'ютері або ноутбуку і до нього має бути прив'язаний телефон.

Через просте і інтуїтивно зрозуміле меню цієї програми ви можете вибрати смартфон і скинути пароль, графічний ключ або відбиток пальця. При цьому пристрій повинен підтримувати такий сервіс і бути в мережі.

Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль

Власники айфонів також мають можливість скинути пароль на своєму пристрої. Але для смартфонів, працюючих на iOS, це можна зробити тільки відновивши заводські налаштування. Після цього з внутрішньої пам'яті зітруться усі файли, контакти, повідомлення, дані покупок і додатків. Але якщо у вас є резервна копія айфону, то відновити їх не складе труднощів.

Скинути iPhone до заводських налаштувань можна за допомогою двох сервісів:

 • ITunes.
 • ICloud.

Щоб виконати цю процедуру, треба підключити айфон до комп'ютера, запустити на ПК одно з двох застосувань і в списку пристроїв вибрати потрібне. Потім слід натиснути на значок смартфону і у вікні, що відкрилося, кликнути по кнопці "Стерти iPhone". Потім, наслідуючи текстові підказки, ви швидко видалите пароль і усі ці пристрої.

Ми описали найбільш поширені способи, як розблоковувати телефон, якщо забув пароль або графічний ключ. Дуже важливо, щоб у вас завжди була створена резервна копія смартфону, яка б зберігалася на хмарному сервісі. Тоді ви без втрати особистих даних і файлів зможете розблоковувати його.