0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як знайти телефон

Як знайти телефон
Важливість смартфону в житті сучасної людини важко переоцінити. Компактний, але дуже функціональний девайс служить засобом зв'язку, пошуку важливої інформації, розваг. Досить втратити телефон - і ви виявляєтеся неначе без рук.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Важливість смартфону в житті сучасної людини важко переоцінити. Компактний, але дуже функціональний девайс служить засобом зв'язку, пошуку важливої інформації, розваг. Досить втратити телефон – і ви виявляєтеся неначе без рук. Зрозуміло, у разі втрати або розкрадання пристрою, його хочеться скоріше відшукати. Для багатьох людей цінність представляє навіть не сам смартфон, а особиста інформація, яка на нім зберігається.

Як знайти втрачений телефон або вкрадений? Однозначної відповіді на це питання не існує. По-перше, звернемо увагу на різницю між втратою і розкраданням. Якщо ви просто десь забули пристрій, і воно доки нікому не придивилося, то в нім залишається SIM- карта. Та і сам смартфон ніхто не вимикає. За таких умов можливостей для пошуку більше, ніж у разі розкрадання. Річ у тому, що злодії відразу ж вимикають телефони і викидають SIM- карти. Тому пошук викрадених девайсов ускладнюється.

Як знайти вкрадений телефон або втрачений

Якщо ви вже обстежили місця, в яких могли забути смартфон, і нічого не виявили, набирали свій номер, але не додзвонилися, залишається тільки звернутися в поліцію. При цьому у вас має бути оригінальна упаковка пристрою або, як мінімум, записані IMEI- коди (їх кількість відповідає кількості слотів для SIM- карт).

Берете коробку девайса (чи IMEI- коди), паспорт, чек, що підтверджує купівлю – і вирушаєте в найближче відділення поліції. Вам запропонують подати заяву і навіть нададуть зразок, по якому його слід написати. Проте не варто живити себе ілюзіями – незважаючи на офіційність і уявну серйозність заходу, статистика свідчить, що в Україні знаходять не більше 5-10орованных або втрачених телефонів.

Співробітники поліції звернуться до стільникового оператора (відповідно до встановлених в облаштуванні SIM- картами), зробивши перший крок на шляху до пошуку смартфону. Але якщо завдання не буде вирішено на цьому етапі, то вона відкладеться в довгий ящик. І, чесно признатися, не варто чекати, що ваш девайс скоро знайдуть – краще всього вирушати в магазин за новим.

Як знайти телефон по IMEI

IMEI є 15-значный цифровим номером. Він є унікальним ідентифікатором пристрою. У кожного смартфону свій IMEI. А якщо телефон підтримує дві SIM- карти, то і таких кодів у нього двох. За допомогою цього номера оператор мобільного зв'язку ідентифікує девайсы і СИМ-карты. У Україні не часто практикується реєстрація телефонів на контрактній основі. Але в розвиненіших країнах SIM реєструються на конкретних людей і організації. Тому контроль відповідності «имэй» і «симки» є важливим актом відвертання шахрайства.

Пошук телефону по IMEI здійснюється через супутник. На пристрій подається запит – і завдяки встановленій SIM- карті оператор мобільного зв'язку визначає сектор, в якому воно знаходиться. Це досягається за рахунок використання вишок, що поширюють стільниковий сигнал.

Таким чином, ставлячи питання «Як знайти телефон по IMEI через супутник безкоштовно в Україні?», можна відмітити, що рішенням цієї задачі можуть зайнятися тільки правоохоронні органи при тісній співпраці з мобільними операторами. Але якщо із смартфону витягнуті SIM- карти, такий пошук не принесе бажаних плодів. Пристрій знайдуть, якщо воно, наприклад, є речовим доказом в розслідуванні кримінального злочину. Пересічному ж громадянинові на успішний пошук втраченого або вкраденого девайса доводиться розраховувати украй рідко.

До того ж, як знайти телефон, якщо він вимкнений? За допомогою супутників мобільні оператори можуть подавати запити на СИМ-карты, визначаючи їх місцезнаходження. Але якщо «симки» немає в слоті, рішення задачі здається неможливим. Єдиний вихід: дочекатися, коли включать смартфон, і він буде ідентифікований. В цьому випадку справа має бути «на порядку денному» у відділенні поліції, де ви подавали заяву.

Як знайти телефон по номеру

Якщо девайс загублений або вкрадений, діяти треба максимально оперативно. Відсутність SIM- карт в слоті і вимкнений стан пристрою практично ставлять хрест на успішності його пошуку. Тому при виявленні пропажі, дійте без зволікань.

Смартфон (та і будь-який мобільник, у тому числі, старий «орехокол») можна знайти по номеру телефону. У різних стільникових операторів є для цього відповідні сервіси. Приміром, Київстар пропонує своїм абонентам послугу «Маячок». Досить відправити СМС з телефоном розшукуваного абонента на короткий номер – і на екрані буде представлена схематична карта з орієнтовним або точним місцезнаходженням СІМ. У Vodafone (МТС) аналогічний сервіс називається «Дитина під наглядом». Послуга є платною у кожного оператора.

Для вирішення подібних завдань існують і спеціальні програми. Однією з них є Sygic Family. Утиліта є безкоштовною для Android і підходить для пристроїв на цій операційній системі, а також для «яблучних» девайсов на iOS. Але для останніх вона платна. Досить вказати у вікні програми номер телефону, натиснути кнопку «SOS» - і додаток через декілька секунд представить на екрані карту з вказівкою місця розташування SIM- карти.

Існують також і інші програми: Android Device Manager для Андроид і Find my iPhone або Find my friends для iOS. З ними можна не лише шукати пристрої по номеру телефону, але і блокувати їх, змінювати вміст в пам'яті, редагувати ключі доступу і паролі. Найважливіша умова при цьому – девайс має бути включений, а встановлена до втрати СИМка – на своєму місці.

Резюме

Втрата або пропажа (в результаті розкрадання) смартфону – без сумніву, неприємна подія. І якщо раптом ви зіткнулися з такою проблемою, дійте «тут і зараз;raquo;. Постарайтеся якнайскоріше визначити місце, де ви могли його забути, і відправитися на пошуки. Результатів немає? Тоді скористайтеся послугою пошуку телефону з номера від мобільних операторів або викачайте одно з вищеперелічених застосувань.

Якщо ж девайс вже встигли вимкнути, залишається тільки пошук по IMEI. Беріть паспорт, чек на купівлю смартфону, коробку від нього (чи лист із записаними имэй-кодами) – і вирушайте в найближче відділення поліції. Іноді варта закону дійсно знаходить телефони. І хоча ми не бажаємо здатися скептиками, але давайте дивитися правді в очі: такий результат досягається не частіше чим в одному випадку з десяти.

Тому будьте уважні і бережіть свої смартфони. А якщо все ж ви його втратили або стали жертвою злодіїв, ми – інтернет-магазин електроніки в Одесі Mobile Planet – готові виразити своє співчуття, пропонуючи безліч моделей телефонів за доступними цінами!