0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як використати смартфон як навігатора

Як використати смартфон як навігатора
Смартфон - цей універсальний пристрій, що служить не лише для зв'язку, але і для виконання безлічі інших корисних функцій. Одна з нових можливостей девайса - навігація. Вона стала доступна завдяки впровадженню в телефон GPS- датчиків.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Смартфон – цей універсальний пристрій, що служить не лише для зв'язку, але і для виконання безлічі інших корисних функцій. Одна з нових можливостей девайса – навігація. Вона стала доступна завдяки впровадженню в телефон GPS- датчиків. Як же вибрати і встановити навігатора на смартфон?

GPS- навігація на смартфоні

Більшість сучасних смартфонів мають вбудовані GPS- датчики. Це дозволяє легко використати коханий девайс, приміром, як автомобільний навігатор, щоб швидко знаходити дорогу в незнайомих місцях. Скористатися цією можливістю дуже легко.

Завдяки зручним застосуванням встановити навігатора на смартфон будь-якого виробника можна за лічені хвилини. Єдине, що для різних операційних систем цей процес має свої нюанси. Розглянемо детальніше як користуватися навігатором в смартфоні, і які програми для цього краще використати.

Корисні програми і додатки : як вибрати навігатора

Використання смартфону як навігатора стає можливим завдяки роботі різних програм і додатків. Вони бувають двох видів:

 • Онлайн (Яндекс Навігація, Google Навігатор і інші);
 • Оффлайн (наприклад, Navitel).

Перший варіант вимагає обов'язкового підключення до інтернету, тому використати їх рекомендується лише при безлимитном тарифі. Істотний плюс цих програм в тому, що вони регулярно оновлюються. У базовій версії ці застосування безкоштовні.

Другий тип навігаторів можна використати і при вимкненому інтернеті. Уся інформація знаходиться у внутрішній пам'яті смартфону, правда, займає вона досить багато місця. Ці програми платні.

Налаштування навігатора на базі Android

Настроїти навігатора для смартфону на Андроид дуже просто. Треба усього лише завантажити потрібну програму через Play Market. Схема дій дуже проста і включає декілька дій:

 • Насамперед треба створити обліковий запис Google. Це необхідно для роботи з Play Market;
 • За допомогою логіна і пароля облікового запису необхідно авторизуватися на своєму смартфоні;
 • Далі треба запустити Play Market і вибрати потрібне застосування, наприклад Navitel. Щоб прискорити процес, можна задати його назву в рядку пошуку;
 • Коли додаток відобразиться в списку знайдених, треба кликнути по його назві і у вікні, що відкрилося, натиснути кнопку «Запустити».

Щоб використати навігатора, треба переконатися, що GPS- датчики включені. Приміром, на смартфоні Samsung для цього треба зайти в меню «Налаштування», у нім вибрати пункт «Місце$##$розташування;raquo; і настроїти відповідні параметри підключення.

Android підтримує наступних додатки-навігаторів:

 • Navitel;
 • 2gis;
 • iGo.

Вибір навігатора на базі iOS

Тепер дамо відповідь на питання як настроїти навігатора на iphone? Операційна система iOS підтримує немало навігаторів, у тому числі:

 • Navitel;
 • Navigon;
 • CityGuide і інші.

Закачати навігатора на iphone можна, як і інші програми – через App Store. Також треба викачати карти, оскільки передвстановлене застосування не завжди точне.

Щоб включити GPS на айфоні, треба послідовно перейти в меню «Налаштування», «Конфіденційність» і «Геопозиция». У цьому розділі треба пересунути перемикач «Служби геолокации» у стан ВКЛ.

Навігація на базі Windows Phone

В якості навігатора в смартфонах на базі Windows Phone, наприклад Lumia 640 використовується додаток «Here». Воно дозволяє переглядати як схематичну карту, так і панорамну з фотографіями будинків. Але можна закачати і іншого навігатора через Windows Store. У числі кращих наступні варіанти:

 • Яндекс.Навігатор;
 • Navitel;
 • 2ГИС;
 • Карти Windows.

Знаючи, як використати смартфон як навігатора, можна швидко прокласти маршрут, знайти найближче кафе або заправку, визначити місце розташування близьких. І це дійсно дуже корисна і потрібна функція для будь-якого власника смартфону.