0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як використати смартфон як модем для ноутбука

Як використати смартфон як модем для ноутбука
Мобільним інтернетом можна користуватися у будь-якому місці. Головне, щоб було якісне покриття стільникової мережі вашого мобільного оператора.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

У епоху загальної комп'ютеризації і розвитку інтернету це питання цікавить багато користувачів. Адже сигнал Wi - Fi, а тим більше дротяна мережа не завжди доступні. Тоді як мобільним інтернетом можна користуватися у будь-якому місці. Головне, щоб було якісне покриття стільникової мережі вашого мобільного оператора. Тим більше швидкості передачі даних в мережі 3g і 4g дозволяє комфортно користуватися інтернетом.

Способи підключення смартфону в якості модему

Модем – компактний мобільний пристрій, що дозволяє створити точку доступу до інтернету в зоні покриття мережі. Але з розвитком технологій дані девайсы перестали бути актуальними, оскільки будь-який смартфон можна використати як модем. Це дуже зручно і не треба витрачати гроші на купівлю окремого гаджета. Розглянемо основні способи підключення смартфону, як модему для ноутбука:

  • використанні смартфону як Wi - Fi роутера;
  • підключення смартфону як модему через USB вихід;
  • робота смартфону в режимі Bluetooth модему.

Як використати смартфон в якості роутера

Не усі знають, що сучасний смартфон може виступати не лише в ролі клієнта безпровідної мережі, але і бути повноцінним маршрутизатором. В цьому випадку він здатний замінити адаптер і стати точкою доступу одночасно для декількох пристроїв, що мають модуль Wi - Fi. При цьому телефон не треба підключати кабелем до ноутбука і можна користуватися інтернетом по усьому радіусу дії.

Щоб активувати цю функцію, необхідно включити в системній шторці повідомлень смартфону передачу даних через мобільну мережу. Там же, в меню Wi - Fi треба активувати точку доступу, виконавши наступні налаштування:

  • задати ім'я мережі;
  • вибрати частоту передачі даних (зі списку доступних);
  • задати пароль (чи відключити його).

Якщо в шторці повідомлень смартфону відсутні ці значки, то їх можна знайти в меню налаштувань андроида. Після виконання цих простих кроків в меню ноутбука «Безпровідні мережі» з'явиться нова точка доступу із заданим ім'ям. Підключившись до неї і ввівши при необхідності пароль, ви можете вільно користуватися інтернетом.

Смартфон як Bluetooth модем

Ще одним безпровідним способом підключення ноутбука до мережі за допомогою смартфону являється використання його як Bluetooth модему. Цей варіант зручний у тому випадку, коли під рукою немає USB- кабелю, а високу швидкість передачі даних не потрібно. При цьому помітно знижується витрата заряду акумулятора, що дозволяє користуватися інтернетом довгий час.

Для активації цього виду з'єднання слідує включити функцію Bluetooth у вашому телефоні і в налаштуваннях дозволити видимість для інших пристроїв. Далі в налаштуваннях смартфону треба активувати режим «Bluetooth- модем». Після чого на ноутбуку необхідно запустити пошук пристроїв в зоні видимості. Серед списку, що з'явився, треба вибрати смартфон, працюючий як модем.

Для сполучення двох пристроїв необхідно буде ввести числовий код підтвердження, який з'явиться на моніторі ноутбука. Після синхронізації девайсов почнеться автоматична установка драйверів на портативному ПК. Потім в списку безпровідних підключень з'явиться нова доступна мережа, через яку і здійснюватиметься вихід в інтернет. Слід зазначити, що швидкість передачі даних при використанні цього способу буде приблизна в 10 разів менше, ніж при використанні смартфону як роутера.

Підключення смартфону як модему через USB вихід

Використання смартфону як безпровідного модему для портативного комп'ютера має один істотний недолік – обмежений заряд батареї телефону. Розв'язати цю проблему може наступний спосіб. Він полягає в підключенні смартфону як USB модему. Така можливість є присутньою в усіх смартфонах, починаючи з 4 версії ОС Андроид.

Для цього треба підключити телефон кабелем до ноутбука. Потім в налаштуваннях безпровідних мереж активувати пункт «Режим модему». Після чого андроид працюватиме в режимі віртуальної мережевої карти, яка не вимагає установки спеціального програмного забезпечення. Смартфон, як usb модем, для портативного комп'ютера забезпечить ваш пристрій стабільним інтернетом.

Ми розглянули способи, як підключити смартфон з ОС Android як модем для ноутбуків з ОС Windows. При цьому немає доступних варіантів, які б гарантували успішне підключення андроида до MacBook. Для цього треба використати iPhone, який дуже легко синхронізувати з ноутбуком від Apple.