Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как использовать смартфон как модем

25.04.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Призначення смартфону давно вже не обмежується лише спілкуванням. Але окрім загальновідомих функцій, таких як фото- і відеозйомка або перегляд фільмів, у цих девайсов є і інші цікаві можливості. Наприклад, мало хто знає, що можна використати смартфон як модем.

Просто незамінною ця функція стає в поїздці або при ненадійному підключенні до Інтернету. Використання смартфону як модему настроюється по-різному залежно від операційної системи телефону і способу підключення.

Як настроїти модем на смартфоні на базі Android

Найпростіше підключити модем для смартфону на Андроид з допомогою Wi - Fi. Для цього треба послідовно виконати наступні дії:

 • Увійти до налаштувань і вибрати пункт «Інші мережі»;
 • Тут перейти в розділ «Модем і точки доступу (ТД) »;
 • Вибрати рядок «Переносна ТД», а потім настроїти її, давши їй ім'я і пароль.
 • Зберегти налаштування і вільно користуватися Інтернетом на будь-якому пристрої.

Вибір модему на базі iOS

Як настроїти модем на iPhone? Теж досить просто. Увесь процес займе не більше двох хвилин.

 • Спочатку треба переконатися, що перемикачі «Стільникові дані» і «Включити 3g» активовані;
 • Перейти в «Налаштування» і вибрати режим модему, де і активувати його.
 • Вказати пароль з'єднання.

Модем на базі Windows Phone

Настроїти модем на Windows Phone теж дуже просто. Для цього необхідно:

 • Перейти в налаштування девайса і вибрати пункт меню «Загальний Інтернет»;
 • Активувати загальний доступ;
 • У параметрах можна задати ім'я нової мережі і пароль від неї.

Тепер до смартфону можна сміливо підключати ноутбук, телевізор, планшет або будь-який інший пристрій, сумісний з Wi, - Fi. Але їх повинно бути не більше восьми.

Використання смартфону як модему через USB

Ще один варіант того, як користуватися модемом в смартфоні – підключити девайс до комп'ютера через USB- кабель. От як, приміром, зробити це телефоні фірми Samsung:

 • Під'єднати USB- шнур до ПК;
 • Перейти в меню налаштувань девайса і пункт «Інші мережі»;
 • Вибрати розділ «Модем і точки доступу».
 • На дисплеї з'явиться віконце «USB- модем». Його треба буде активувати натисненням;
 • Тепер залишається лише запустити браузер і переконатися, що Інтернет працює.

Аналогічним чином можна настроїти модем на смартфонах інших брендів.

Корисні програми і додатки

Для установки модему також можна використати спеціальні застосування. Наприклад PdaNet. Це дуже популярна програма для підключення смартфону до персонального комп'ютера, Її гідність в тому, що вона сумісна з усіма перерахованими операційними системами. Програма дає можливість повноцінного доступу в Мережу через Wi - Fi. Чи 3g. Перший місяць додатком можна користуватися безкоштовно, потім софтвер доведеться купувати.

Аналогічно працює ще одна корисна програма – Easy Tether Lite. З її допомогою смартфон підключається до комп'ютера через USB- порт. Програму треба викачати на обидва пристрої і встановити до неї додаткові драйвера. Потім необхідно відлагодити USB на смартфоні. Для цього треба послідовно перейти в «Налаштування», «Додатки», потім «Розробка» і «Відладка USB». На ПК потрібно включити програму і вибрати в меню рядок «Connect Via "Андроид"».

Отже, настроїти модем на смартфоні досить просто. Ця функція девайса буде корисна, щоб, приміром, підключити ноутбук під час шляху в потягу або виручити друзів, у яких несподівано закінчився трафік. Знаючи, як використати смартфон як модем, можна більше не турбуватися через відсутність інтернету і не залежати від проблем з підключенням.

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції