Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как выбрать смартфон

28.02.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

У життя сучасної людини смартфон грає дуже важливу роль! Він виступає і як засіб зв'язку, і як інструмент для розваг, і навіть як невід'ємний атрибут зовнішнього іміджу. Проте різноманітність смартфонів часто вводить покупця в ступор. Полиці будь-якого магазину електроніки переповнені десятками моделей. Визначитися з відповідним девайсом не так-то просто. Саме тому сьогодні ми пропонуємо цінні рекомендації, які дозволять тому, що кожному, що бажає вибрати смартфон для своїх потреб і гаманця!

Що таке смартфон

Повсякденне життя середньостатистичної людини нерозривно пов'язане з декількома пристроями: мобільний телефон, телевізор, ноутбук. Також помітну роль грають камера, музичний програвач, планшет. Смартфон — цей пристрій, объядиняющее функції їх усіх. І головне: воно портативне, тобто може супроводжувати свого власника скрізь!

Смартфон — комунікатор, що забезпечує можливість здійснення дзвінків, роботи з документами, серфінгу в інтернеті, насолоди музикою і відео. Ось чому сьогодні побачити такі девайсы можна у кожного зустрічного. Вони зручні, функціональні і надають неоціниму допомогу повсякденно.

Як вибрати смартфон

Зрозуміло, різноманіття моделей на вітринах пов'язане не лише з відмінностями в розмірах екранів, кольорах і брендах. Кожен смартфон має свої особливості. І зараз ми створимо чітку карту, що дозволяє кожному зробити правильний вибір. Визначаючись із смартфоном, необхідно звернути увагу на декілька важливих моментів.

Важливі моменти при виборі смартфону :

 • Клас девайса;
 • Екран
 • Корпус;
 • Кількість SIM- карт;
 • Операційна система;
 • Начинка смартфону;
 • Акумулятор;
 • Камера;
 • Безпровідні технології;
 • Пам'ять.

Клас смартфону

Залежно від зовнішнього вигляду, функціонала і вартості пристрою можна згрупувати в декілька категорій:

 • Бюджетні.
 • Іміджеві.
 • VIP.
 • Захищені

Цілком надійними, проте, найменш функціональними і привабливими, являються бюджетні варіанти. А головне: вони найдешевші і доступніші. Дорожчими є серійні моделі відомих виробників з найкращими конфігураціями. Найбільш яскравий представник цього класу — iPhone.VIP- моделі коштують ще дорожче, проте, їх престижність на порядок вища. Такі девайсы прикрашаються каменями Swarovsky, вставками із золота і платини.

Окремий клас представляють захищені смартфони. Вони мають зміцнений корпус (як правило, з металевим каркасом) і скло, захищені роз'єми, мікрофон і динаміки. Такі пристрої можна упускати на бетонну підлогу або асфальт, занурювати у воду — вони все одно працюють «як годинник» і відрізняються найбільшою стійкістю в порівнянні з моделями інших класів.

Екран

При оцінці цього параметра слід звернути увагу на декілька моментів:

 • Розмір.
 • Дозвіл.
 • Тип.
 • Покриття екрану.

Розмір екрану - визначається в дюймах. Чим більше діагоналі, тим дорожче пристрій. Те ж саме справедливе і для енергоспоживання. Проте величина екрану робить використання смартфону зручнішим для роботи і розваг.

Дозвіл матриці - чим більше це значення, тим краще контрастність, перенесення кольорів, чіткість зображень і відео. Проте і енергоспоживання екранів з високим розділенням збільшене.

Тип матриці - В моделях середнього класу використовуються TFT і IPS. На дорожчих девайсах застосовують IPS RETINA, SuperAMOLED. Усі типи матриць ємнісні, забезпечують гідне перенесення кольорів і кути огляду.

Покриття екрану. На дисплеях часто з'являються подряпини, потертості і навіть сколы, особливо у разі падінь девайсов. Щоб екран зберігався ідеальним як можна довше, варто розглядати моделі із загартованими стеклами, зокрема Gorilla Glass.

Корпус

Моноблок смартфону повинен відповідати вимогам стильности, комфортабельності і міцності. У плані колірних рішень і дизайнерських оформлень смаки індивідуальні. А ось, приміром, параметр міцності має важливе значення для усіх: смартфон має бути зносостійким. Тому пластик з наявністю металевого каркаса і окантовок — те, що треба!

Как выбрать смартфон

Ще слід приділити увагу типу поверхні. Глянець красивий і блискучий, проте, схильний до подряпин і «збирає відбитки пальців». Матове покриття менше схильне до ушкоджень і забруднень.

Комфортабельність визначає те, наскільки зручно користувачеві тримати девайс в руках. Сьогодні виробники доповнюють корпуси рифленими поверхнями, прогумованими смугами. Вибір моделі з однією з таких особливостей дозволить комфортно працювати із смартфоном навіть однією рукою.

Кількість SIM- карт

Одна з основних функцій смартфону — можливість здійснення дзвінків. А кількість SIM- карт, з якими одночасно може працювати девайс — важливий параметр. Моделі з однією «симкой» канули в минуле. Сьогодні найбільш поширені смартфони з двома SIM- картами (DUAL). Також у продажу є пристрої на 3 SIM- карти, проте, поки вони ще представлені в набагато меншому асортименті.

Операційна система (ОС)

Програмне забезпечення — це саме те, що перетворює звичайну ЕОМ на зручний і корисний девайс. Операційна система визначає інтерфейс смартфону, дозволяє людині взаємодіяти з міні-комп'ютером. У переважній більшості сучасні моделі працюють на ОС:

 1. Android - найпоширеніша. Вона використовується на облаштуваннях більшості виробників. Як правило, на вітринах магазинів 75мартфонов оснащені саме цією операційною системою. Вона зручна, інтуїтивно зрозуміла, працює з мільйонами додатків, які можна легко знайти і викачати в мережі.
 2. iOS - програмне забезпечення, призначене тільки для облаштувань компанії Apple. Операційна система проста і зручна у використанні, відрізняється швидкістю і персональною ідентифікацією кожного користувача. Для цієї операційної системи розроблені мільйони додатків, які також доступні в мережі.
 3. Windows Phone - програмне забезпечення, що набагато поступається по поширеності Android і iOS. Для неї розроблені значно менше застосувань. Проте ОС може настроюватися під програми Android. Одно з основних достоїнств — Microsoft Office. Сматрфоны на Windows Phone — хороший варіант для тих, хто часто працює з документами за комп'ютером і поза офісом.

Швидкодія

При оцінці цього параметра особоо увагу варто приділити наступним моментам:

 • Частота процесора і кількість ядер
 • Об'єм оперативної пам'яті

Тут все просто: чим більше, тим краще! Частота процесора визначає быстроду дії кожного з його ядер. А кількість останніх і об'єм оперативної пам'яті — на загальну швидкість виконання завдань. При виборі гідного сучасного смартфону варто оцінювати моделі з двома і більше ядрами при тактовій частоті від 1 ГГц, а «оперативки» - 2 Гб. Слід розуміти, що якщо девайс планується використати для роботи з документами, інтернет-серфінгу, дзвінків, то такої конфігурації предостатньо. Для любителів пограти краще підійдуть потужніші апарати.

Акумулятор

Енергозапас пристрою визначає тривалість його роботи. Чим більше місткості, тим довше функціонує смартфон. Особливою енерговитратністю відрізняються дисплей і начинка девайса. Чим більше діагоналі екрану, його дозвіл, і чим інтенсивніше передбачається використати пристрій, тим потужніше знадобиться батарея. Тому при оцінці цього параметра завжди орієнтуйтеся на максимум.

Камера

Створення фото і відео за допомогою смартфону — популярна функція, особливо у молоді. Тому потрібно гідну камеру. Результативність її роботи визначається дозволом і фокусуванням. Чим більше мегапікселів камера, тим краще фото. Проте і облаштування вцелом обходиться дорожче.

Також смартфони оснащуються фронтальною камерою. Вона використовуються для створення автофото і відеодзвінків. Якщо планується часто знімати відео, робити фотографії, то слід вибирати девайс з кращими камерами. А якщо ці функції будуть маловостребованы, то можна заощадити.

Безпровідні технології

Комунікативність смартфону — важливий параметр. Обмінюватися інформацією з іншими людьми доводиться досить часто. Для цього нерідко исползуется Bluetooth. Доступ в інтернет забезпечується за рахунок наявності модулів Wi - Fi, 3g, 4g. Важливою технологією також є GPS — аналог звичайного навігатора. І традиційно в смартфонах є присутнім акселерометр, що забезпечує поворот екрану залежно від положення корпусу.

Також пристрої оснащуються ще безліччю технологій. Найбільш затребуваними з них, як правило, виявляються саме модулі інтернет-доступу. Послуги 3g, 4g оплачуються за тарифом мобільного оператора. А ось Wi - Fi дозволяє безкоштовно підключатися до мереж з вільним доступом і серфить в мережі.

Пам'ять

Розмір накопичувача прямо впливає на об'єм зберігання даних. Чим більше пам'яті в пристрої, тим ширше асортимент файлів (музика, відео, фото, додатки) можна містити. Також накопичувач може увеливаться за рахунок установки знімних носіїв — флешек. Варто відмітити, що iPhone має встановлений об'єм пам'яті спочатку, який не можна міняти. Виходить, вибирати пристрій слід з максимальним накопичувачем.

Підбираємо оптимальний смартфон

Остаточно приступаючи до вибору девайса, враховуйте наступне:

 • Чим вище клас смартфону, тим він дорожче і функциональнее;
 • Чим більше і якісніше екрану, тим привабливіше пристрій в плані мультимедийности, проте, воно більше енерговитратне і дороге;
 • Чим міцніше корпус, тим стійкіший смартфон до механічних ушкоджень, а наявність рифлених і прогумованих поверхонь забезпечує комфортну посадку в руці;
 • Чим популярніше ОС, тим більше універсальним є девайс. Користувачеві надається безліч додатків і можливостей роботи;
 • Чим більше оперативної пам'яті, ядер процесора і вище їх тактова частота, тим производительнее пристрій;
 • Чим більше есмкость акумулятора, тим вище енергозапас девайса — він працює довше;
 • Чим краще камера (у МП), тим вище дозвіл фото і відео. Наявність спалаху, автофокусу — додаткові плюси. А наявність фронтальної камери — можливість проводити відеоконференції, робити автофото;
 • чим більше безпровідних технологій, тим вище комунікативність смартфону. Перелік модулів варто визначати залежно від планів на подальше використання девайса;
 • Чим більше вбудованої пам'яті, тим більше даних можна зберігати. Також слід врахувати наявність в смартфоні слота під знімні носії. Це дозволяє збільшити об'єм пам'яті у будь-який момент.

Тепер ви знаєте, що треба враховувати при виборі смартфону і можете сміливо приступати до пошуку відповідного девайса!

Рекомендуємо також почитати
10.12.2020
На самому початку грудня компанія Qualcomm презентувала процесор власного виробництва Snapdragon 880. Новий чіп, по завіреннях розробників, має поліпшену продуктивність і швидкодію.
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
Дізнавайтеся про нові акції