0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як вибрати недорогий смартфон

Як вибрати недорогий смартфон
Складно уявити собі життя сучасної людини без смартфону. Розумний і функціональний гаджет служить не лише для спілкування, але і для розваг, фото- і відеозйомки, а також виходу в інтернет. Причому на це здатний навіть недорогий смартфон.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Складно уявити собі життя сучасної людини без смартфону. Розумний і функціональний гаджет служить не лише для спілкування, але і для розваг, фото- і відеозйомки, а також виходу в інтернет. Причому на це здатний навіть недорогий смартфон. Головне, підійти до вибору девайса з розумом і звернути увагу на ряд важливих параметрів.

Бренд

Перший критерій, який треба враховувати, вибираючи смартфон недорого – це фірма-виготовник. Оптимальним вибором стануть відомі бренди так званого B- класу – Xiaomi, Meizu, Lenovo, Huawei. Попри те, що частенько це девайсы китайського виробництва, вони цілком надійні, функціональні і продуктивні.

Категорично не можна розглядати так звані «безіменні» моделі, що випускаються без якої-небудь торгової марки. Вони не лише ненадійні і недовговічні, але і просто небезпечні для здоров'я. З іншого боку, відомі виробники ніби Apple або Samsung навряд чи можуть бути віднесені до категорії бюджетних.

Операційна система і продуктивність

Сьогодні найбільш поширеними є наступні операційні системи:

  • IOS
  • Android
  • Windows Phone (WP)

Варіанти на IOS в принципі не варто розглядати, намагаючись купити смартфон недорого. Вони позиціонуються як девайсы преміум-класу, значить, точно не коштуватимуть дешево. З іншого боку, Windows Phone недостатньо функціональна через дефіцит якісних застосувань.

Таким чином, найбільш розумним і вигідним вибором буде недорогий смартфон на Android. Ця операційна система найбільш поширена і має переконливу функціональність при порівняно невисокій вартості.

Ще один важливий критерій вибору – тип процесора. У сучасних смартфонах часто використовуються Qualcomm і МТК. Другий варіант коштує дешевше, тому його часто можна зустріти саме в недорогих телефонах.

Дисплей

Сьогодні виробники прагнуть до збільшення діагоналі дисплея. Навіть бюджетний смартфон можна знайти з цілком переконливим екраном. Оптимально вибирати дисплей, діагональ якого складає від 4,7 до 5 дюймів. Такі смартфони самі ергономічні і зручні. При цьому дозвіл повинен складати не менше, ніж 1280х720.

Ще один вагомий критерій – щільність пікселів на один дюйм (PPI). Чим вище значення цього показника, тим чіткішою буде картинка. Наприклад, при діагоналі 5 дюймів PPI повинен складати не менше, ніж 240.

Камери

Фото- і відеозйомка – це одна з найпопулярніших і важливіших функцій сучасного смартфону. Тому при виборі обов'язково треба вивчити можливості камери. Основний показник її якості – дозвіл. Для основної камери воно має бути хоч би 12 Мп, фронтальною – від 5.

Бажано, щоб камера мала наступні функції:

  • Автоматичний фокус;
  • Спалах;
  • Оптична стабілізація зображення.

Пам'ять і акумулятор

При виборі смартфону обов'язково треба враховувати об'єм пам'яті – оперативною і вбудованою. Перша безпосередньо впливає на швидкість і продуктивність девайса. Її об'єм повинен складати хоч би 3 Гб. Що стосується вбудованої пам'яті, то це свого роду сховище для файлів і програм. Її повинно бути як мінімум 16 Гб. При цьому оптимально, якщо є можливість підвищити цей показник за рахунок карти пам'яті.

Ще один важливий параметр – місткість акумулятора. Саме від цього показника залежить, як часто доведеться заряджати пристрій. Причому чим вище продуктивність девайса, тим важливішу роль грає місткість акумулятора. В цілому, недорогий якісний смартфон повинен мати батарею з об'ємом не менше 3000 Ма*ч а краще навіть більше.

Який смартфон вибрати

Наостанок наведемо декілька прикладів доступних і хороших смартфонів :

  1. Xiaomi redmi note 3 PRO.Це, мабуть, кращий недорогий смартфон в нинішньому році. Його відрізняють потужний процесор, якісна камера і FHD екран з діагоналлю 5,5 дюймів.
  2. Meizu M3 Note 16gb. Цей смартфон розташовується між низьким і середнім ціновим сегментом. Його відрізняють місткий акумулятор, високе розділення дисплея і потужна камера.

Самі недорогі і компактні смартфони і телефони вартістю до 2000 грн.

Знаючи, як вибрати недорогий смартфон, можна не переплачувати за бренд або непотрібні функції, а насолоджуватися продуктивним і сучасним девайсом за цілком доступною ціною.