Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как очистить реестр и ускорить смартфон

28.04.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Навіть найсучасніший смартфон рано чи пізно починає зависати. Причини можуть бути різними, від переповненої пам'яті до занадто об'ємних застосувань. Щоб розв'язати цю проблему, не треба відразу ж вирушати в магазин за новим девайсом. Можна спробувати прискорити свій смартфон і повернути йому минулу продуктивність. Насамперед слід зайнятися чищенням реєстру!

Як очистити реєстр смартфону

Очистити реєстр смартфону найзручніше за допомогою спеціальних застосувань. Перерахуємо найбільш популярні і корисні:

 1. SD maid. Це одна з найефективніших програм для позбавлення від зайвого сміття. Вона прибирає файли, що залишилися після видалення програм, а також бази даних, що не використовуються, журнали і багато що інше;
 2. Clean Master – зручне, функціональне і просте застосування. Програма швидко і надійно видаляє сміттєві файли і повідомлення, а також чистить кеш;
 3. GO Speed – софтвер прискорює роботу смартфону і завдяки вдосконаленій системі контролю очищає фонові процеси, зупиняє таємні запущені застосування і тим самим звільняє необхідний простір.

Як почистити реєстр вручну

Очищення реєстру смартфону може бути зроблена і вручну. Для цього потрібний буде файловий менеджер. Приміром, File Manager (Explorer) зручний тим, що розділяє різні типи файлів (картинки, аудіо, документи) на групи. При цьому воно уміє відрізняти внутрішню пам'ять девайса від SD карти.

Щоб зробити очищення, треба запустити програму, а потім проглянути і почистити вміст тек, в яких найчастіше скупчується сміття. Звичайно це:

 • Bluetooth;
 • Музыка;
 • Документи;
 • Завантаження;
 • Зображення;
 • Звуки.

Окрім очищення реєстру слід зробити ще декілька важливих кроків, щоб поліпшити працездатність девайса.

Як прискорити смартфон Android

Спершу необхідно розглянути головні причини, по яких смартфон Андроид починає виснути. Передусім, це:

 • Додатки, що функціонують у фоновому режимі. Хоча вони і не працюють активно, це не заважає їм спільно з'їдати значний об'єм оперативної пам'яті;
 • Велика кількість встановлених програм, безкоштовних ігор або інших застосувань;
 • Переповненість карти пам'яті.

Крім того, гальмування смартфону може викликати низька швидкість інтернету або банальне перегрівання. Таким чином, причин досить багато. Як прискорити смартфон Android і розв'язати проблему із зависаннями?

Видалення непотрібних застосувань і файлів

Одній з найбільш вірогідних причин чому висне смартфон, являється надлишок додатків, що встановлених у фоновому режимі і заважають нормальній роботі пристрою. Природно, від них необхідно позбавитися. Також з часом скупчується багато непотрібних файлів: тимчасових, ескізів і іншого сміття. Щоб видалити їх, необхідно:

 • Зайти в налаштування девайса;
 • Перейти в розділ «Додатки»;
 • Вибрати налаштування окремих програм;
 • Натиснути на кнопку «Очистити кеш» («clear cache»).

Оновлення прошивки

Користувачі не завжди оновлюють прошивку свого смартфону. А тим часом це треба робити регулярно. Щоб оновити операційну систему до останньої версії, треба зайти в меню «Налаштування» і вибрати в нім пункт «Про телефон». Тут відображається поточна версія Android – у підпункті «Оновлення» можна встановити найбільш актуальну. Якщо робити це регулярно, можна уникнути різних помилок і проблем із смартфоном.

Додаткові способи

Також, щоб прискорити роботу свого смартфону, можна відключити:

 • анімацію;
 • синхронізацію з сервісами, які не представляють реальній важливості для вас;
 • живі шпалери. Вони виглядають дуже привабливо, але вимагають додаткових ресурсів;
 • GPS – впливає не лише на швидкість розряду батареї, але і на швидкодію девайса.

Знаючи як прискорити смартфон, можна досить просто підвищити продуктивність його роботи і уникнути серйозніших проблем в майбутньому. Приступайте до очищення прямо зараз і зробіть свій девайс продуктивнішим, використовуючи ради команди Mobile Planet!

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції