Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как можно скачать видео с ютуба на телефон

27.09.2019

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Інтернет розвивається семимильними кроками. Тому кожен користувач сьогодні може переглядати відео онлайн практично в усіх куточках планети. Проте улюблені ролики завжди хочеться мати при собі. Тому власники смартфонів вважають за краще зберігати кращі відео в пам'ять своїх пристроїв.

Для вирішення поставлених завдань існує два основні способи:

 • Завантаження і установка спеціальних програм.
 • Використання онлайн-сервісів для скачування відеороликів.

YouTube зацікавлений в тому, щоб користувачі переглядали контент на його сторінках, а не завантажували в пам'ять пристроїв. Це пояснюється тим, що кількість переглядів безпосередньо визначає розмір доходу від реклами. Сучасні смартфони працюють на двох операційних системах: Android і iOS. Компанія Google володіє і YouTube, і Android. Тому з її боку ведеться постійна боротьба з додатками-гойдалками відео.

Розробники софтвера не втрачають ентузіазму, і регулярно пропонують користувачам нові програми. Проте як швидко вони з'являються, так само швидко і зникають. Онлайн-сервіси характеризується більшою стабільністю. Тому сьогодні ми розглянемо, як викачати відео з ютуба на телефон без програм. Існує безліч сервісів. Звернемо увагу на найбільш популярні з них.

Як викачати відео з YouTube на телефон без програм

Завантаження контенту в онлайн-режимі здійснюється з використанням посилання, по якому він доступний. Відповідно, перед скачуванням необхідно виконати невелику підготовчу роботу. Для перегляду відео Google відкриває його у вбудованому застосуванні. Тому дістати посилання з адресного рядка (як у браузері) не виходить – вона просто не видно.

Розв'язати проблему можна в декілька кроків:

 • Натиснути «Поділитися» під відео.
 • У вікні, що відкрилося, вибрати «Скопіювати посилання» (вона буде скороченою).
 • Вставити її в адресному рядку браузеру (наприклад, вбудованому на Андроид Google Chrome) і отримати повне посилання.

Виконавши підготовчу роботу, можна приступати до скачування ролика. Для цього найчастіше використовуються 3 популярні онлайн-сервіси:

 • SaveFromNet.
 • VDYoutube.
 • 9xbuddy.

Принцип роботи цих сервісів ідентичний. У адресному рядку перед «youtube» необхідно вставити два символи – «ss», «vd», «9x» відповідно – щоб вийшло нове посилання (наприклад «…ssyoutube…»), і перейти по ній. Відкриється сторінка з опціями для скачування відео. Залишається тільки вибрати відповідний формат і завантажити контент, натиснувши відповідну кнопку: «Завантажити»/«Download»/«Download Now».

Тепер ви знаєте, як викачати відео з ютуба на телефон Андроид без програм. Відмітимо, що ці онлайн-сервіси застосовні не лише для смартфонів, але і для планшетів, ноутбуків, стаціонарних ПК. Найбільш популярним з них є SaveFromNet. Додатково розробники також пропонують розширення, яке можна встановити у браузері ПК для скачування роликів безпосередньо з сайту YouTube.

Як викачати відео з ютуба на телефон Айфон

Android і iOS – дві різні операційні системи. Відповідно, процедури скачування роликів в них дещо відрізняються. Для завантаження контенту також знадобиться використання онлайн-сервісів. Проте доведеться також викачати одно з додаткових застосувань з AppStore. Благо, вони є абсолютно безкоштовними. Йдеться о «Documents by Readdle», «Document 6», «Vdownload» (Video Downloader Super Lite). Одно з цих застосувань візьме на себе виконання функцій менеджера завантажень.

 1. Для скачування ролика, як і у випадку з Андроид, необхідно заздалегідь скопіювати посилання на відео. Знову ж таки, в програвачі YouTube досить натиснути кнопку «Поділитися» і вибрати опцію «Скопіювати посилання».
 2. Після цього необхідно запустити викачане застосування і перейти у вбудований браузер (натиснути на іконку в правому нижньому кутку).
 3. Наступним кроком в адресному рядку слід ввести адресу сайту «pickvideo.net» і натиснути «Enter»/«Go» чи зображення лупи (символ пошуку).
 4. На сторінці, що відкрилася, необхідно вибрати сервіс, з якого планується здійснити завантаження відео. Їх декілька: Фейсбук, Инстаграмм та ін. Нас цікавить перша іконка – «Youtube». Натискаємо на неї – і відкривається вікно з рядком для посилання.
 5. Вставляємо в нього скопійовану адресу відео і натискаємо на кнопку із стрілкою скачування.
 6. Коли відкриється нова сторінка, залишається тільки перегорнути її до розділу «Download Video with Sound» і вибрати відповідний ролик. Доступні позиції будуть представлені в таблиці. Вони розрізняються по формату, якості контенту, розміру файлу. Вибравши відповідний варіант, досить тільки натиснути кнопку «Download».
 7. На сторінці, що відкрилася, вибираємо команду «Download link»/«Зберегти» (залежно від мови інтерфейсу). І ролик викачується в пам'ять айфону в телефонному режимі.

Щоб мати можливість легко дістатися до нього через «Фото», треба перемістити файл в цю теку. Для цього:

 • Відкриваємо головне меню додатка («Documents by Readdle», «Document 6», «Vdownload»).
 • Натискаємо на іконку теки ліворуч внизу (при скачуванні ми натискали іконку браузеру справа внизу).
 • Переносимо ролик в «Фото», оперуючи командами «Вирізувати»/«Вставити».

На перший погляд, такий спосіб як викачати відео з ютуб на телефон безкоштовно здається довгим і складним. Проте на ділі все виявляється набагато простіше. Інтерфейс додатків інтуїтивно зрозумілий. Досить завантажити один-два ролика – і подальші операції ви виконуватимете «на автоматі».

Як викачати відео з ютуба на телефон Самсунг, Сиоми, Мейзу, Айфон і інші

У цій статті ми навмисно запропонували вам способи завантаження контенту з найбільшого відеохостингу в онлайн-режимі. Тільки для «яблучних» девайсов доводиться викачувати одно застосування. Пристрої ж на Андроид і зовсім можуть без нього обійтися. Орієнтація на завантаження в онлайн-режимі узята нами не випадково:

 • Програми-гойдалки недовговічні – середній термін «життя» таких утиліт обчислюється 3-6 місяцями.
 • Установка додаткових застосувань обважнює роботу ОС і займає місце в пам'яті.
 • Локальні програми вимагають регулярного оновлення.

Використання онлайн-сервісів позбавляє від подібних проблем. Можливо, багатократні переходи по посиланнях (копіювання, отримання повної адреси, додавання символів в нім і так далі) комусь здадуться трудомістким завданням. Проте слід розуміти, що викачувати ролики доводиться не щодня. На додаток, повторення циклу операцій по завантаженню 2-3 рази дозволяє освоїти процес повною мірою. При постійній практиці процес скачування відео займатиме всього декілька секунд!

Рекомендуємо також почитати
10.12.2020
На самому початку грудня компанія Qualcomm презентувала процесор власного виробництва Snapdragon 880. Новий чіп, по завіреннях розробників, має поліпшену продуктивність і швидкодію.
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
Дізнавайтеся про нові акції