0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як можна викачати відео з ютуба на телефон

Як можна викачати відео з ютуба на телефон
Інтернет розвивається семимильними кроками. Тому кожен користувач сьогодні може переглядати відео онлайн практично в усіх куточках планети. Проте улюблені ролики завжди хочеться мати при собі.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Інтернет розвивається семимильними кроками. Тому кожен користувач сьогодні може переглядати відео онлайн практично в усіх куточках планети. Проте улюблені ролики завжди хочеться мати при собі. Тому власники смартфонів вважають за краще зберігати кращі відео в пам'ять своїх пристроїв.

Для вирішення поставлених завдань існує два основні способи:

 • Завантаження і установка спеціальних програм.
 • Використання онлайн-сервісів для скачування відеороликів.

YouTube зацікавлений в тому, щоб користувачі переглядали контент на його сторінках, а не завантажували в пам'ять пристроїв. Це пояснюється тим, що кількість переглядів безпосередньо визначає розмір доходу від реклами. Сучасні смартфони працюють на двох операційних системах: Android і iOS. Компанія Google володіє і YouTube, і Android. Тому з її боку ведеться постійна боротьба з додатками-гойдалками відео.

Розробники софтвера не втрачають ентузіазму, і регулярно пропонують користувачам нові програми. Проте як швидко вони з'являються, так само швидко і зникають. Онлайн-сервіси характеризується більшою стабільністю. Тому сьогодні ми розглянемо, як викачати відео з ютуба на телефон без програм. Існує безліч сервісів. Звернемо увагу на найбільш популярні з них.

Як викачати відео з YouTube на телефон без програм

Завантаження контенту в онлайн-режимі здійснюється з використанням посилання, по якому він доступний. Відповідно, перед скачуванням необхідно виконати невелику підготовчу роботу. Для перегляду відео Google відкриває його у вбудованому застосуванні. Тому дістати посилання з адресного рядка (як у браузері) не виходить – вона просто не видно.

Розв'язати проблему можна в декілька кроків:

 • Натиснути «Поділитися» під відео.
 • У вікні, що відкрилося, вибрати «Скопіювати посилання» (вона буде скороченою).
 • Вставити її в адресному рядку браузеру (наприклад, вбудованому на Андроид Google Chrome) і отримати повне посилання.

Виконавши підготовчу роботу, можна приступати до скачування ролика. Для цього найчастіше використовуються 3 популярні онлайн-сервіси:

 • SaveFromNet.
 • VDYoutube.
 • 9xbuddy.

Принцип роботи цих сервісів ідентичний. У адресному рядку перед «youtube» необхідно вставити два символи – «ss», «vd», «9x» відповідно – щоб вийшло нове посилання (наприклад «…ssyoutube…»), і перейти по ній. Відкриється сторінка з опціями для скачування відео. Залишається тільки вибрати відповідний формат і завантажити контент, натиснувши відповідну кнопку: «Завантажити»/«Download»/«Download Now».

Тепер ви знаєте, як викачати відео з ютуба на телефон Андроид без програм. Відмітимо, що ці онлайн-сервіси застосовні не лише для смартфонів, але і для планшетів, ноутбуків, стаціонарних ПК. Найбільш популярним з них є SaveFromNet. Додатково розробники також пропонують розширення, яке можна встановити у браузері ПК для скачування роликів безпосередньо з сайту YouTube.

Як викачати відео з ютуба на телефон Айфон

Android і iOS – дві різні операційні системи. Відповідно, процедури скачування роликів в них дещо відрізняються. Для завантаження контенту також знадобиться використання онлайн-сервісів. Проте доведеться також викачати одно з додаткових застосувань з AppStore. Благо, вони є абсолютно безкоштовними. Йдеться о «Documents by Readdle», «Document 6», «Vdownload» (Video Downloader Super Lite). Одно з цих застосувань візьме на себе виконання функцій менеджера завантажень.

 1. Для скачування ролика, як і у випадку з Андроид, необхідно заздалегідь скопіювати посилання на відео. Знову ж таки, в програвачі YouTube досить натиснути кнопку «Поділитися» і вибрати опцію «Скопіювати посилання».
 2. Після цього необхідно запустити викачане застосування і перейти у вбудований браузер (натиснути на іконку в правому нижньому кутку).
 3. Наступним кроком в адресному рядку слід ввести адресу сайту «pickvideo.net» і натиснути «Enter»/«Go» чи зображення лупи (символ пошуку).
 4. На сторінці, що відкрилася, необхідно вибрати сервіс, з якого планується здійснити завантаження відео. Їх декілька: Фейсбук, Инстаграмм та ін. Нас цікавить перша іконка – «Youtube». Натискаємо на неї – і відкривається вікно з рядком для посилання.
 5. Вставляємо в нього скопійовану адресу відео і натискаємо на кнопку із стрілкою скачування.
 6. Коли відкриється нова сторінка, залишається тільки перегорнути її до розділу «Download Video with Sound» і вибрати відповідний ролик. Доступні позиції будуть представлені в таблиці. Вони розрізняються по формату, якості контенту, розміру файлу. Вибравши відповідний варіант, досить тільки натиснути кнопку «Download».
 7. На сторінці, що відкрилася, вибираємо команду «Download link»/«Зберегти» (залежно від мови інтерфейсу). І ролик викачується в пам'ять айфону в телефонному режимі.

Щоб мати можливість легко дістатися до нього через «Фото», треба перемістити файл в цю теку. Для цього:

 • Відкриваємо головне меню додатка («Documents by Readdle», «Document 6», «Vdownload»).
 • Натискаємо на іконку теки ліворуч внизу (при скачуванні ми натискали іконку браузеру справа внизу).
 • Переносимо ролик в «Фото», оперуючи командами «Вирізувати»/«Вставити».

На перший погляд, такий спосіб як викачати відео з ютуб на телефон безкоштовно здається довгим і складним. Проте на ділі все виявляється набагато простіше. Інтерфейс додатків інтуїтивно зрозумілий. Досить завантажити один-два ролика – і подальші операції ви виконуватимете «на автоматі».

Як викачати відео з ютуба на телефон Самсунг, Сиоми, Мейзу, Айфон і інші

У цій статті ми навмисно запропонували вам способи завантаження контенту з найбільшого відеохостингу в онлайн-режимі. Тільки для «яблучних» девайсов доводиться викачувати одно застосування. Пристрої ж на Андроид і зовсім можуть без нього обійтися. Орієнтація на завантаження в онлайн-режимі узята нами не випадково:

 • Програми-гойдалки недовговічні – середній термін «життя» таких утиліт обчислюється 3-6 місяцями.
 • Установка додаткових застосувань обважнює роботу ОС і займає місце в пам'яті.
 • Локальні програми вимагають регулярного оновлення.

Використання онлайн-сервісів позбавляє від подібних проблем. Можливо, багатократні переходи по посиланнях (копіювання, отримання повної адреси, додавання символів в нім і так далі) комусь здадуться трудомістким завданням. Проте слід розуміти, що викачувати ролики доводиться не щодня. На додаток, повторення циклу операцій по завантаженню 2-3 рази дозволяє освоїти процес повною мірою. При постійній практиці процес скачування відео займатиме всього декілька секунд!