Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Sony Xperia Z3+

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Ох вже ці Японці, компанія Sony не так давно випустила у світло флагман Xperia Z3 нещодавно знову здивувала нас своє "новинкою" іменованої Z3 . Як виявилося на перевірці на перший погляд її важко відрізнити від попередника, але все таки відмінності, нехай і не колосальні, але є. Зовнішні відмінності виділяють дебютанта в трохи зміненому місці для динаміків і колірній гаммі, в якій з'явився бірюзовий колір хвилі морської, а також відкритим USB портом.

Ви як і раніше можете не боятися за функціональність гаджета якщо потрапите під дощ або ненавмисно искупнетесь, захист залишився колишнім і з Ваші апаратом нічого н станеться.

У цьому пристрої застосували "розумний" 8 ядерний процесор, який економно витратить енергію і дозволить протримати смартфон в течії двох діб, тому злегка зменшена місткість батареї не позначиться фатально на тривалості роботи. Об'єм внутрішньої пам'яті збільшився до 32 Гб, встановлений Android останньої версії 5.0. У Z3 зробили акцент на звуці, встановивши поліпшений аудіоплеєр і можливість підтримувати формати AHC і LDAC. Поліпшили фронтальну камеру до 5 Мп, тепер селфи і спілкування стало ще якісніше.

По факту є зміни і з ними потрібно вважатися, тому вибираючи для купівлі в магазині Mobileplanet Sony Xperia Z3 Ви отримуєте фірмову якість Sony, яка завжди полягає в деталях. Якість складання і потужна внутрішня начинка, презентабельний дизайн і багатий внутрішній функціонал повинні схилити Вас до купівлі цього смартфону.

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції