0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Samsung Galaxy S6 Edge або коротше про головне

Samsung Galaxy S6 Edge або коротше про головне
Так, між S6 Edge і S6 не так велика вже і пропасти у функціоналі, але якщо Ви не чіплятиметеся до характеристик, а подивитеся на нього, як на модель із зовнішнім виглядом, то радості не буде межі.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Так, між S6 Edge і S6 не так велика вже і прірва у функціоналі, але якщо Ви не чіплятиметеся до характеристик, а подивитеся на нього, як на модель із зовнішнім виглядом, то радості не буде межі. Викривлене до бічної грані скло робить цей екземпляр відмітним, таким, луною з минулого, коли творці склодуви зачаровували своїми шедеврами здивовану публіку. Galaxy S6 Edge тільки підкреслюватиме Вашу індивідуальність і харизму, а прекрасний колірний спектр викличе подив навіть у досвідчених користувачів.

«Фішкою» смартфону також являється його функціонал, навіть при позиції екраном вниз, завдяки колірній схемі є можливість дізнатися, хто з Вами намагається зв'язатися. Також S6 Edge порадує своїми знімками і відео, поліпшена камера справляється навіть з самими несприятливими умовами для зйомки, даруючи якісні і контрастні картинки.

Швидка зарядка (безпровідна у тому числі) дає перевагу перед іншими смартфонами, адже тепер десяти хвилин вистачить, щоб смартфон пропрацював ще, принаймні, години 4. Нова 64 бітова архітектура процесора і потужний відео процесор легко впоратися не лише з важкими застосуваннями, але і з вимогливими іграшками, приносячи одно задоволення при роботі із смартфоном.

Що і говорити, славний апарат Galaxy S6 Edge зможе:

- захистити Ваші дані завдяки сканеру відбитків пальців;
- служитиме в якості пульта для телевізора;

- допомагати при проведенні платежів;

- транслювати на телевізор зняті, закаченные відео і фото матеріали.

Щоб ознайомитися з усіма можливостями Samsung Galaxy S6 Edge і переконатися в його прогресивності, досить звернутися до менеджерів з продажу в Інтернет магазин Mobileplanet!