Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Samsung Galaxy S6 Edge или короче о главном

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Так, між S6 Edge і S6 не так велика вже і прірва у функціоналі, але якщо Ви не чіплятиметеся до характеристик, а подивитеся на нього, як на модель із зовнішнім виглядом, то радості не буде межі. Викривлене до бічної грані скло робить цей екземпляр відмітним, таким, луною з минулого, коли творці склодуви зачаровували своїми шедеврами здивовану публіку. Galaxy S6 Edge тільки підкреслюватиме Вашу індивідуальність і харизму, а прекрасний колірний спектр викличе подив навіть у досвідчених користувачів.

«Фішкою» смартфону також являється його функціонал, навіть при позиції екраном вниз, завдяки колірній схемі є можливість дізнатися, хто з Вами намагається зв'язатися. Також S6 Edge порадує своїми знімками і відео, поліпшена камера справляється навіть з самими несприятливими умовами для зйомки, даруючи якісні і контрастні картинки.

Швидка зарядка (безпровідна у тому числі) дає перевагу перед іншими смартфонами, адже тепер десяти хвилин вистачить, щоб смартфон пропрацював ще, принаймні, години 4. Нова 64 бітова архітектура процесора і потужний відео процесор легко впоратися не лише з важкими застосуваннями, але і з вимогливими іграшками, приносячи одно задоволення при роботі із смартфоном.

Що і говорити, славний апарат Galaxy S6 Edge зможе:

- захистити Ваші дані завдяки сканеру відбитків пальців;
- служитиме в якості пульта для телевізора;

- допомагати при проведенні платежів;

- транслювати на телевізор зняті, закаченные відео і фото матеріали.

Щоб ознайомитися з усіма можливостями Samsung Galaxy S6 Edge і переконатися в його прогресивності, досить звернутися до менеджерів з продажу в Інтернет магазин Mobileplanet!

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції