0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo
З часів появи моделі Samsung Galaxy Note 3 Neo пройшло вже пристойно часу, дискусії з приводу новизни цього апарату велися довго і однозначної відповіді ніхто не дав, чим же є апарат - оновленим Note 3 або самостійною

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

З часів появи моделі Samsung Galaxy Note 3 Neo пройшло вже пристойно часу, дискусії з приводу новизни цього апарату велися довго і однозначної відповіді ніхто не дав, чим же є апарат - оновленим Note 3 або самостійною, автентичною моделлю. Особливо виділятися цьому пристрою як би нічим, але . На нім встановлені стандартні 2 і 8 Мп камери, екран під захисним склом, матриця Super Amoled. Телефон працює на базі Android 4.

3 c оболонкою TouchWiz, що стосується апаратної частини те на нім встановлений ARM Cortex - A7 в чотири камені по 1,6 ГГц і відео Adreno 305, оперативка 2 Гб і флеш пам'ять 16 Гб.

Сам смартфон виконаний добротно, що злегка нагадує метал пластик якісний, люфтів і неточностей складання не виявлено. Приємний такий момент, як робота з двома сім картами і наявність акумулятора в 3100 мАч. Як вже говорилося, основна 8 Мп камера записує гідне відео і робить якісні знімки. Широкий спектр передналаштувань дозволяє зробити незвичайні і креативні знімки, а також підготувати різні ефекти.

Хороший, стильний Galaxy Note 3 Neo на даний момент без особливого нагріву тягне сучасні ігри, оперативно працює з різними застосуваннями підтримувальні S Pen і просто фонові завдання. Серфінг в інтернеті принесе власникові одно задоволення, динаміки також порадують чистотою і глибиною вироблюваних композицій.

Купуючи Samsung Galaxy Note 3 Neo в нашому магазині, Ви робить воістину перспективне вкладення коштів у флагман, з яким усі справи будуть по-плечу, а дозвілля принесе тільки радість.