0

Увага! Цікаві пропозиції! На Багато моделів популярних смартфонів OnePlus ціни зніжені! Переходьте за посиланнямц!

Підключення телефону і ноутбука до телевізора

Підключення телефону і ноутбука до телевізора
Сучасні електронні гаджети мають масу корисних функцій. Ноутбук дозволяє працювати в різних програмах, грати в ігри, переглядати відео- і фотоматеріали. Телефони останніх поколінь мають схожі можливості і характеристики.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телевізори в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телевізори зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Сучасні електронні гаджети мають масу корисних функцій. Ноутбук дозволяє працювати в різних програмах, грати в ігри, переглядати відео- і фотоматеріали. Телефони останніх поколінь мають схожі можливості і характеристики. Єдиним недоліком цих девайсов може бути невеликий екран, який не дає повною мірою насолодитися якістю відтворного контенту.

Чудовим рішенням в цій ситуації буде підключити телефон або ноутбук до телевізора. Це дасть можливість використати ресурси портативних пристроїв і відображати все на великому екрані. Ви зможете переглядати фотографії, відеоролики хорошої якості, а також грати в ігри. Досить виконати ряд нескладних налаштувань, щоб відкрити для себе нові можливості взаємодії електронних девайсов.

Підключення телефону до телевізора

Мало хто з користувачів знає, як підключити смартфон до телевізора. Зробити це можна декількома способами :

  • підключити телефон до телевізора через USB- порт;
  • з'єднати смартфон з телеприймачем HDMI- кабелем;
  • з допомогою безпровідного з'єднання.

Усі сучасні телевізори мають, як правило, декілька USB роз'ємів. За допомогою відповідного кабелю підключаємо смартфон до телеприймача. При цьому на телефоні має бути активована функція дискового накопичувача. Тоді через меню телевізора вибираємо USB вихід. Після цього ви дістаєте можливість користуватися усіма файлами, які зберігаються в пам'яті мобільного пристрою. Перевагою такого способу є простота підключення і доступність кабелю, який йде в комплекті з будь-яким телефоном. Але використати екран ТБ приймача в якості дисплея смартфону таким чином не вийде.

Для цього необхідно підключити телефон до телевізора через HDMI кабель. Цей інтерфейс призначений для передачі звуку і відео високої якості. Такий роз'єм є в кожному сучасному телеприймачі. Але у смартфонів такого виходу немає, тому треба використати перехідник або спеціальний кабель типу Micro USB - HDMI.

Підключивши у такий спосіб телефон, треба в меню телевізора вибрати відповідний HDMI вхід (якщо їх декілька). Активувавши потрібний роз'єм, автоматично зображення з екрану мобільного пристрою повинне перенестися на дисплей телевізора.

Щоб підключити телефон до телевізора по Wi - Fi, вам не знадобляться додаткові кабелю. У цьому полягає головна перевага цього способу. Проте не усі моделі телевізорів мають вбудований модуль для безпровідної передачі даних. Про його наявність ви можете упізнати в паспорті пристрої. Інакше доведеться додатково придбати зовнішній адаптер.

Існує декілька доступних застосувань для безпровідного управління телевізором за допомогою смартфону. Але набагато простіше активувати функцію Wi - Fi Direct, яка є практично на усіх сучасних телефонах і ТБ приймачах. Після цього необхідно виконати пошук доступних безпровідних підключень в меню телевізора. У списку, що з'явився, треба вибрати точку підключення, створену вашим телефоном і ввести пароль для з'єднання.

Як підключити ноутбук до телевізора

Підключення портативного комп'ютера до телеприймача дасть користувачеві більше можливостей, ніж синхронізація із смартфоном. Це пов'язано з тим, що велика частина ноутбуків мають більш високу продуктивність. У такий спосіб можна транслювати на великий екран фільми 4К дозволу і грати в ресурсоємні ігри.

Існує декілька варіантів підключення ноутбука до телевізора:

  • підключення через VGA- кабель;
  • підключити ноутбук до телевізора через HDMI- кабель;
  • підключити ноутбук до телевізора по Wi - Fi.

Підключення через VGA- кабель використовується в тих випадках, коли у вас на руках знаходиться застаріла модель ноутбука або телевізора, HDMI виходу, що не має. VGA роз'єм дає можливість відтворювати фото і відео без звуку. Для відтворення аудіофайлів знадобиться додатковий кабель.

Найбільш популярним способом для установки зв'язку між телеприймачем і портативним комп'ютером являється HDMI з'єднання. Цей інтерфейс служить щоб передавати звук і відео високої чіткості. Для цього ноутбук і телевізор повинні мати відповідні роз'єми. Виконавши підключення, в меню ТБ приймача треба вибрати задіяний HDMI порт. Після цього на екрані дублюватиметься зображення з портативного ПК.

Зручнішим видом підключення ноутбука до телевізора є використання безпровідної мережі. Для цього телеприймач має бути оснащений зовнішнім або вбудованим Wi - Fi адаптером. Далі, як і у випадку із смартфоном, на портативному комп'ютері необхідно створити точку доступу. Після цього, через меню телеприймача треба виконати пошук доступних підключень і вибрати створене ноутбуком. Після цього у вас встановиться безпровідне з'єднання між пристроями.