Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

HTC One E9+

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Впізнанний, великий, але в той же час легкий, продуктивний і скромний - HTC One E9 .

Не так давно з'явившись на ринку One E9 спочатку став якимсь самобутнім. Маючи в арсеналі процесор з передовими технологіями, він з легкістю може змагатися з флагманами. Андроид останньої версії і фірмова оболонка з легкістю може обробляти сучасні ігри, бути робочою конячкою в повсякденних завданнях і дарувати радість під час відпочинку.

Як говорилося раніше, його відмінною рисою став об'єктив основної камери, який вдало використовує потенціал 20 Мп, знімаючи чітке відео і фото. Висока міра деталізації за поганих зовнішніх умов і чіткий автозум виключає розмитість при тремтінні рук, активна система шумозаглушування також вносить позитивні корективи.

Смартфон дещо парадоксальний, оскільки при використанні не особливо дорогих обробних матеріалів виглядає солідно і привабливо. Дисплей, звичайно, завеликий, але від цього нікому не гірше, кути огляду, контрастність і яскравість на висоті, відчувається маркетинговий хід з установкою QHD дисплея. Автономність апарату за різних умов складає приблизно дві доби, що повинне радувати прибічників цієї фірми.

One 9 зручно лежить в руці, ергономіка теж хороша, все на своєму місці, випадкове попадання пальців в об'єктив зведене до нуля. На жаль, із-за розмірів тикати в сенсор одним пальцем досить таки не зручно.

Підводячи до кінця анонс, можна сказати, що революційного в HTC One E9 замало і є ряд недоліків, але, загалом, модель вийшла вдалою, і щоб переконатися в цьому Mobileplanet завжди чекає Вас і Ваших дзвінків.

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції