0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

HTC One E9+

HTC One E9+
Не так давно з'явившись на ринку One E9 спочатку став якимсь самобутнім. Маючи в арсеналі процесор з передовими технологіями, він з легкістю може змагатися з флагманами. Андроид останньої версії і фірмова оболонка з легкістю може обробляти

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Впізнанний, великий, але в той же час легкий, продуктивний і скромний - HTC One E9 .

Не так давно з'явившись на ринку One E9 спочатку став якимсь самобутнім. Маючи в арсеналі процесор з передовими технологіями, він з легкістю може змагатися з флагманами. Андроид останньої версії і фірмова оболонка з легкістю може обробляти сучасні ігри, бути робочою конячкою в повсякденних завданнях і дарувати радість під час відпочинку.

Як говорилося раніше, його відмінною рисою став об'єктив основної камери, який вдало використовує потенціал 20 Мп, знімаючи чітке відео і фото. Висока міра деталізації за поганих зовнішніх умов і чіткий автозум виключає розмитість при тремтінні рук, активна система шумозаглушування також вносить позитивні корективи.

Смартфон дещо парадоксальний, оскільки при використанні не особливо дорогих обробних матеріалів виглядає солідно і привабливо. Дисплей, звичайно, завеликий, але від цього нікому не гірше, кути огляду, контрастність і яскравість на висоті, відчувається маркетинговий хід з установкою QHD дисплея. Автономність апарату за різних умов складає приблизно дві доби, що повинне радувати прибічників цієї фірми.

One 9 зручно лежить в руці, ергономіка теж хороша, все на своєму місці, випадкове попадання пальців в об'єктив зведене до нуля. На жаль, із-за розмірів тикати в сенсор одним пальцем досить таки не зручно.

Підводячи до кінця анонс, можна сказати, що революційного в HTC One E9 замало і є ряд недоліків, але, загалом, модель вийшла вдалою, і щоб переконатися в цьому Mobileplanet завжди чекає Вас і Ваших дзвінків.