Увага! В наявності новинки від компанії Oneplus - OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro Чекаємо Ваших замовлень!

HTC One E9+

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Впізнанний, великий, але в той же час легкий, продуктивний і скромний - HTC One E9 .

Не так давно з'явившись на ринку One E9 спочатку став якимсь самобутнім. Маючи в арсеналі процесор з передовими технологіями, він з легкістю може змагатися з флагманами. Андроид останньої версії і фірмова оболонка з легкістю може обробляти сучасні ігри, бути робочою конячкою в повсякденних завданнях і дарувати радість під час відпочинку.

Як говорилося раніше, його відмінною рисою став об'єктив основної камери, який вдало використовує потенціал 20 Мп, знімаючи чітке відео і фото. Висока міра деталізації за поганих зовнішніх умов і чіткий автозум виключає розмитість при тремтінні рук, активна система шумозаглушування також вносить позитивні корективи.

Смартфон дещо парадоксальний, оскільки при використанні не особливо дорогих обробних матеріалів виглядає солідно і привабливо. Дисплей, звичайно, завеликий, але від цього нікому не гірше, кути огляду, контрастність і яскравість на висоті, відчувається маркетинговий хід з установкою QHD дисплея. Автономність апарату за різних умов складає приблизно дві доби, що повинне радувати прибічників цієї фірми.

One 9 зручно лежить в руці, ергономіка теж хороша, все на своєму місці, випадкове попадання пальців в об'єктив зведене до нуля. На жаль, із-за розмірів тикати в сенсор одним пальцем досить таки не зручно.

Підводячи до кінця анонс, можна сказати, що революційного в HTC One E9 замало і є ряд недоліків, але, загалом, модель вийшла вдалою, і щоб переконатися в цьому Mobileplanet завжди чекає Вас і Ваших дзвінків.

Рекомендуємо також почитати
28.04.2021
Асортимент смартфонів виробників з Піднебесної не перестає дивувати. Щорічно у продаж надходять десятки оригінальних моделей з унікальними характеристиками.
28.04.2021
Серія гаджетів Galaxy A від компанії Samsung завжди виділялася осібно серед усіх інших смартфонів цього виробника. Вона пропонує користувачам купити гаджети високої якості значно дешевше, ніж флагмани преміального сегменту.
11.03.2021
Смартфони Tecno – порівняно новий продукт для українського ринку. Перші гаджети китайської корпорації з'явилися в 2018 році і за пару років стали досить популярними у місцевих користувачів.
10.12.2020
На самому початку грудня компанія Qualcomm презентувала процесор власного виробництва Snapdragon 880. Новий чіп, по завіреннях розробників, має поліпшену продуктивність і швидкодію.
Дізнавайтеся про нові акції