0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як упізнати сертифікат смартфону

Як упізнати сертифікат смартфону
Спершу з'ясуємо значення цієї абревіатури. IMEI (International Mobile Equipment Identity) - персональний 15-значный номер мобільного пристрою. Він є унікальним і привласнюється на заводі при випуску.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Спершу з'ясуємо значення цієї абревіатури. IMEI (International Mobile Equipment Identity) – персональний 15-значный номер мобільного пристрою. Він є унікальним і привласнюється на заводі при випуску. IMEI дозволяє ідентифікувати телефон, встановити його достовірність і виявити у разі потреби навіть при зміні SIM- карти. Це часто допомагає знайти пристрій після крадіжки і повернути його законному власникові.

У старіших моделях застосовувався сертифікат телефонів – унікальний електронний документ, який привласнювався пристроям на базі ОС Symbian. Він також визначав достовірність смартфону, дозволяючи або блокуючи установку додаткових застосувань і забезпечуючи доступ до повного функціонала пристрою. Зараз для цих цілей існує тільки IMEI.

Важлива інформація! Тільки на цьому тижні у нас супер ціни на нові моделі смартфонів. Поспішай купити телефон в Одесі по супер ціні від постачальника в інтернет-магазині Mobileplanet.ua Детальніше ознайомитися з асортиментом і цінами Ви зможете в розділі "Телефони"

Цей цифровий код активно використовується стільниковими операторами. 15-значный номер потрібний для авторизації в мережі. Компанія може заблокувати апарат у разі крадіжки і відповідної заяви власника. Він зберігається в пам'яті і його практично неможливо змінити на сучасних пристроях. Можна упізнати модель телефону по IMEI, його походження, рік випуску, ринок, для якого вироблений пристрій, а також інші дані.

Способи визначення IMEI

Найбільш простим і поширеним способом перевірки IMEI являється набір комбінації * #06 #, після чого номер з'являється автоматично на екрані телефону. У деяких моделях може висвітитися два цифрові значення. Не треба лякатися, це цілком нормальне явище для пристроїв з двома слотами SIM- карт. Як же бути, якщо смартфон немає можливості включити, або він заблокований?

Упізнати IMEI по номеру телефону звичайному користувачеві не вийде. Як правило, більшість апаратів мають цю інформацію в таких місцях:

  • внутрішня панель телефону під акумулятором;
  • слот SIM- карти (якщо їх дві, то на кожній має бути вказаний свій номер);
  • пакувальна коробка (якщо смартфон сертифікований і має оригінальне походження);
  • гарантійний талон.

Для смартфонів на базі операційної системи Android є ще один дуже зручний спосіб визначення IMEI. Якщо пристрій розблокований і відкритий доступ в його меню, то в розділі «Налаштування» є пункт «Про телефон». Перейшовши по ньому ви побачите «Ідентифікатори пристрою», де і буде зібрана основна інформація про гаджет, у тому числі і ідентифікаційний номер.

При відключеному телефоні або при його відсутності можна скористатися аккаунтом Google. Авторизувавшись, ви знайдете повний список пристроїв, коли-небудь прив'язаних до цього користувача. Вибравши потрібну модель, ви побачите коротку інформацію про неї і безпосередньо IMEI. За допомогою цього сервісу можна визначити навіть місцезнаходження смартфону.

Визначення IMEI на iPhone, iPod touch або iPad

Пошук 15-значного IMEI в гаджетах на базі операційної системи iOS має свої особливості. При нормально працюючому апараті можна упізнати ідентифікаційний номер в налаштуваннях, перейшовши в розділ «Основні», а потім «Про цей пристрій».

На вимкненому або заблокованому iPhone нових моделей можна подивитися 15-значный номер на задній кришці. Для старіших моделей IMEI розташований на слоті SIM- карти. Це стосується серій:

  • iPhone 4s;
  • iPhone 4 (модель GSM);
  • iPhone 3g;
  • iPhone 3gs;

IMEI в облаштуваннях iPad або iPod touch вигравійований зовні на задній кришці, прямо під логотипом Apple. Також цей номер можна упізнати в онлайн-сервісі iTunes, для цього необхідно підключити апарат до комп'ютера. У вікні, що відкрилося, треба кликнути по значку телефону і в запропонованому списку вибрати потрібну модель. Потім натиснути вкладку «Огляд» і висвітиться уся необхідна інформація.

У тому випадку, коли до пристрою відсутній доступ можна знайти IMEI на оригінальній пакувальній коробці. Якщо вона не збереглася, слід скористатися своїм обліковим записом в Apple ID (через браузер на комп'ютері або за допомогою іншого апарату Apple з операційною системою iOS 10.3 або пізнішій версії). Потім в меню «Налаштування» прокрутити сторінку вниз до вкладки «Пристрої» і вибрати потрібну модель.

Ці способи повинні допомогти упізнати IMEI телефону навіть недосвідченому користувачеві.