Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Как узнать сертификат смартфона

15.08.2017

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Спершу з'ясуємо значення цієї абревіатури. IMEI (International Mobile Equipment Identity) – персональний 15-значный номер мобільного пристрою. Він є унікальним і привласнюється на заводі при випуску. IMEI дозволяє ідентифікувати телефон, встановити його достовірність і виявити у разі потреби навіть при зміні SIM- карти. Це часто допомагає знайти пристрій після крадіжки і повернути його законному власникові.

У старіших моделях застосовувався сертифікат телефонів – унікальний електронний документ, який привласнювався пристроям на базі ОС Symbian. Він також визначав достовірність смартфону, дозволяючи або блокуючи установку додаткових застосувань і забезпечуючи доступ до повного функціонала пристрою. Зараз для цих цілей існує тільки IMEI.

Важлива інформація! Тільки на цьому тижні у нас супер ціни на нові моделі смартфонів. Поспішай купити телефон в Одесі по супер ціні від постачальника в інтернет-магазині Mobileplanet.ua Детальніше ознайомитися з асортиментом і цінами Ви зможете в розділі "Телефони"

Цей цифровий код активно використовується стільниковими операторами. 15-значный номер потрібний для авторизації в мережі. Компанія може заблокувати апарат у разі крадіжки і відповідної заяви власника. Він зберігається в пам'яті і його практично неможливо змінити на сучасних пристроях. Можна упізнати модель телефону по IMEI, його походження, рік випуску, ринок, для якого вироблений пристрій, а також інші дані.

Способи визначення IMEI

Найбільш простим і поширеним способом перевірки IMEI являється набір комбінації * #06 #, після чого номер з'являється автоматично на екрані телефону. У деяких моделях може висвітитися два цифрові значення. Не треба лякатися, це цілком нормальне явище для пристроїв з двома слотами SIM- карт. Як же бути, якщо смартфон немає можливості включити, або він заблокований?

Упізнати IMEI по номеру телефону звичайному користувачеві не вийде. Як правило, більшість апаратів мають цю інформацію в таких місцях:

  • внутрішня панель телефону під акумулятором;
  • слот SIM- карти (якщо їх дві, то на кожній має бути вказаний свій номер);
  • пакувальна коробка (якщо смартфон сертифікований і має оригінальне походження);
  • гарантійний талон.

Для смартфонів на базі операційної системи Android є ще один дуже зручний спосіб визначення IMEI. Якщо пристрій розблокований і відкритий доступ в його меню, то в розділі «Налаштування» є пункт «Про телефон». Перейшовши по ньому ви побачите «Ідентифікатори пристрою», де і буде зібрана основна інформація про гаджет, у тому числі і ідентифікаційний номер.

При відключеному телефоні або при його відсутності можна скористатися аккаунтом Google. Авторизувавшись, ви знайдете повний список пристроїв, коли-небудь прив'язаних до цього користувача. Вибравши потрібну модель, ви побачите коротку інформацію про неї і безпосередньо IMEI. За допомогою цього сервісу можна визначити навіть місцезнаходження смартфону.

Визначення IMEI на iPhone, iPod touch або iPad

Пошук 15-значного IMEI в гаджетах на базі операційної системи iOS має свої особливості. При нормально працюючому апараті можна упізнати ідентифікаційний номер в налаштуваннях, перейшовши в розділ «Основні», а потім «Про цей пристрій».

На вимкненому або заблокованому iPhone нових моделей можна подивитися 15-значный номер на задній кришці. Для старіших моделей IMEI розташований на слоті SIM- карти. Це стосується серій:

  • iPhone 4s;
  • iPhone 4 (модель GSM);
  • iPhone 3g;
  • iPhone 3gs;

IMEI в облаштуваннях iPad або iPod touch вигравійований зовні на задній кришці, прямо під логотипом Apple. Також цей номер можна упізнати в онлайн-сервісі iTunes, для цього необхідно підключити апарат до комп'ютера. У вікні, що відкрилося, треба кликнути по значку телефону і в запропонованому списку вибрати потрібну модель. Потім натиснути вкладку «Огляд» і висвітиться уся необхідна інформація.

У тому випадку, коли до пристрою відсутній доступ можна знайти IMEI на оригінальній пакувальній коробці. Якщо вона не збереглася, слід скористатися своїм обліковим записом в Apple ID (через браузер на комп'ютері або за допомогою іншого апарату Apple з операційною системою iOS 10.3 або пізнішій версії). Потім в меню «Налаштування» прокрутити сторінку вниз до вкладки «Пристрої» і вибрати потрібну модель.

Ці способи повинні допомогти упізнати IMEI телефону навіть недосвідченому користувачеві.

Рекомендуємо також почитати
10.12.2020
На самому початку грудня компанія Qualcomm презентувала процесор власного виробництва Snapdragon 880. Новий чіп, по завіреннях розробників, має поліпшену продуктивність і швидкодію.
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
Дізнавайтеся про нові акції