0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як підключити телефон до телевізора

Як підключити телефон до телевізора
Сучасна техніка вражає своїми можливостями і функціональністю. Вона багато в чому полегшує життя людини, тому без корисних електронних гаджетів, таких як смартфони, складно представити своє існування.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Сучасна техніка вражає своїми можливостями і функціональністю. Вона багато в чому полегшує життя людини, тому без корисних електронних гаджетів, таких як смартфони, складно представити своє існування. Велике значення має не лише технічний потенціал окремо узятого девайса, але і його можливість синхронізуватися і взаємодіяти з іншими. Так, наприклад, багато користувачів цікавить питання: чи можна підключити телефон до телевізора і яким чином це зробити.

Але не усі при цьому знають, для чого потрібне сполучення смартфону з телеприймачем. По-перше, телефон може служити містким зовнішнім сховищем, усі файли і документи якого будуть доступні на великому екрані. По-друге, в такому режимі можна отримати швидкий доступ до фото і відео, що зберігаються в пам'яті смартфону. Крім того, за допомогою планшета або телефону можна виводити зображення на дисплей телевізора під час гри, роботи з додатками. Також смартфон може служити точкою доступу до безпровідної мережі для комфортного використання усіх сервісів Smart TV.

У сучасних смартфонах передбачена така функція, яка дозволяє виконати сполучення з телевізором. Складність підключення, тривалість і позитивний результат залежить від моделі, роках випуску телефону і телеприймача. У актуальних на сьогодні пристроях ця процедура проходить без складнощів і не займає багато часу. Розглянемо основні способи, за допомогою яких можна підключити телефон до телевізора.

Способи підключення телефону до телевізора:

 • Через USB кабель.
 • Через HDMI кабель.
 • За допомогою адаптера.
 • По безпровідній мережі.

Дротяний спосіб підключення смартфону до телевізора

Спершу розглянемо, як підключити телефон до телевізора через USB вихід. Це найбільш простий і популярний спосіб, про який знають практично усі користувачі. Щоб здійснити сполучення пристроїв таким чином, треба підключити кабель до відповідних роз'ємів на телеприймачі і смартфоні. Залежно від моделі пристроїв на екрані може з'явитися Push- сполучення з пропозицією декількох варіантів сполучення, після чого треба вибрати один з них.

Синхронізація пристроїв через USB кабель є одним з найпростіших, але при цьому забезпечує користувача обмеженими можливостями. По суті, зв'язаний таким чином смартфон виконує роль зовнішньої флеш-памяти, з якої можна відтворити необхідний файл або документ. Але дублювати зображення екрану телефону при цьому не можна.

Щоб почати використати телевізор в якості другого дисплея для вашого смартфону, слід використати HDMI- кабель. Але безпосередньо підключити його до телефону не вийде – на смарте відсутні необхідні для цього інтерфейси. Розв'язати проблему допоможуть універсальні адаптери, що виконують роль перехідників :

 • HDMI/USB Type - C.
 • HDMI/Lightning.
 • HDMI/microUSB.
 • HDMI/ Samsung Galaxy Tab.
 • HDMI/SlimPort.

При купівлі відповідного адаптера треба бути уважним, щоб вибрати відповідний перехідник, що підтримує модель вашого смартфону. Для цього краще заздалегідь проконсультуватися з фахівцями.

Щоб виконати сполучення, треба один вихід HDMI- кабелю підключити до телевізора, а другий - до адаптера. Перехідник при цьому має бути встановлений в гніздо microUSB, USB Type - C або Lightning, залежно від моделі смартфону. Після цього зображення на екрані телефону автоматично продублюється на дисплей телеприймача. Варто відмітити, що в цьому режимі роботи швидко сідає акумулятор смартфону. Тому більшість адаптерів обладнана роз'ємом для підключення зарядного пристрою.

Безпровідною спосіб підключення телефону до телевізора

Якщо ви не знаєте, як підключити телефон до телевізора без дротів, то наступний розділ буде вам корисний. Складність цієї процедури багато в чому залежить від актуальності моделі телеприймача і смартфону. Сучасні телевізори частенько обладнані вбудованим адаптером і можуть служити точкою доступу до безпровідного інтернету. У такому разі вони підтримують опцію Wi - Fi Direct.

Активувати її можна в налаштуваннях телевізора, через основне меню. Після включення Wi - Fi Direct на смартфоні необхідно почати пошук доступних пристроїв і в списку, що відкрився, вибрати потрібну модель. Далі автоматично станеться сполучення пристроїв і можна буде відправляти на великий екран фото, відео і інші файли.

Якщо стоїть завдання підключити телефон до старого телевізора, який не підтримує мережу Wi, - Fi, то знадобиться додаткове устаткування у вигляді зовнішніх адаптерів:

 • DLNA.
 • Miracast.
 • Chromecast.

DLNA – популярний адаптер, який підтримує усі смартфони, працюючі на ОС Android. Все, що треба для підключення – встановити пристрій у відповідний роз'єм телевізора, активувати його і підключитися до нього з телефону. Miracast працює тільки із смартфонами з операційною системою 4.2 KitKat і вище. Медіаплеєр Chromecast, окрім функції дублювання екрану підтримує деякі сервіси Smart TV, за типом Netflix, для перегляду різного відеоконтенту.

Якщо треба підключити телефон до телевізора Samsung, то краще всього скористатися фірмовою функцією Screen Mirroring, яка є в усіх телевізорах цієї марки зі вбудованим Wi, - Fi- адаптером. Вона підтримує смартфони Samsung, починаючи з четвертої версії Android. Для сполучення треба активувати Screen Mirroring в меню телевізора, а на телефоні натиснути "Швидке підключення" і вибрати модель телеприймача.

Власники айфонів також зможуть без проблем дублювати зображення з дисплея смартфону на екран телевізора за допомогою медіаприставки Apple і фірмовій функції AirPlay. Для цього пристрою мають бути підключені до однієї мережі, на смартфоні слід відкрити "Пункт управління" і натиснути "Повтор екрану". Зі списку, що з'явився, треба вибрати Apple TV.

Також можна підключити телефон до телевізора через Bluetooth сигнал. Цей спосіб дуже схожий з підключенням через Wi - Fi і вимагає наявності вбудованого в телевізор модуля блютуз. Якщо такий відсутній, то можна купити додатково Bluetooth- адаптер, через який здійснюватиметься сполучення. Але варто відразу відмітити, що синхронізація за допомогою Wi - Fi мережі має переваги у вигляді дальності дії сигналу і швидкості передачі даних.