0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Xiaomi Redmi 4. А чи варто брати?

Xiaomi Redmi 4. А чи варто брати?
Бюджетники Xiaomi підірвали ринок мобільних телефонів з перших днів виходу на ринок. Низька вартість, приємний дизайн, гідна начинка і оригінальна прошивка стали засадничими чинниками навіженої популярності смартфонів.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Бюджетники Xiaomi підірвали ринок мобільних телефонів з перших днів виходу на ринок. Низька вартість, приємний дизайн, гідна начинка і оригінальна прошивка стали засадничими чинниками навіженої популярності смартфонів. Новенький Xiaomi Redmi 4 продовжує загальну тенденцію компанії, і сьогодні ми остаточно вирішимо, наскільки вигідна купівля цього апарату в сьогоднішніх реаліях.

 

 

Позиціонування смартфону

Не варто плутати бюджетник від Xiaomi з аналогічною за ціною моделлю будь-якої іншої великої компанії. Достовірно не відомі причини такого цінового розкиду, проте як заявляє сам генеральний директор компанії : “Ми просто позбавилися від усього зайвого”. На виході отримуємо модель смартфону з актуальними характеристиками, широким функціоналом, якісним складанням і оновлюваною прошивкою. Здавалося б, десь має бути каверза, але як показали роки – його немає.

Краса в простоті

Xiaomi Redmi 4 є наочним прикладом політики компанії. Минималистичный дизайн корпусу виглядає ніскільки не убого, а швидше стримано і стильно. Матеріалом для виготовлення виступив алюмінієвий сплав, чия наявність і стало причиною приємного зовнішнього вигляду телефону. Будь то звичайний пластик, дешевизна телефону впадала б у вічі.

 

 

Зовнішній вигляд Xiaomi Redmi 4 зберіг риси попередників, а єдиною кардинальною відмінністю стала наявність вже згаданого корпусу з металу. Чи то зниження собівартості, чи то нові модні тенденції, але щось зробило металевий корпус найбажанішим гостем флагманських моделей. Згадуємо вартість Xiaomi Redmi 4, яка вже ніскільки не схожа на ціну преміальних моделей, і наявність алюмінієвого корпусу стає приємною несподіванкою. Такий смартфон не соромно дістати при людях на світській вечері або банкеті.

Оптимальна продуктивність

Останній десяток років ведеться, ожесточенна боротьба за звання найпродуктивнішого смартфону. Вісім ядер з космічною тактовою частотою, чотири і більше гігабайтів оперативної пам'яті і графічний прискорювач на рівні ноутбуків семирічної давності – це добре. Проте чи коштує гра свічок? Адже за кожен приріст продуктивності доводиться доплачувати солідні гроші, окупність яких дуже неоднозначна.

Сьогоднішній герой Xiaomi Redmi 4, на нашу думку, має найбільш оптимальні показники роботи. Центральний процесор представлений у вигляді Snapdragon 430, а об'єм оперативної пам'яті дорівнює 2 гігабайтам. Комплектація далеко від звання топової, проте такого складання з головою вистачає для дозволу абсолютно усіх побутових завдань. Продуктивності вистачить і в сучасні іграшки пограти, і FullHD фільми подивитися. Не більше, не менше.

Апгрейд операційної системи

На додаток до заліза, додається потужна програмна підтримка в особі Android 6.0 з фірмовою оболонкою MIUI 8. Цікавим буде той факт, що компанія Xiaomi починала свій шлях сходження на п'єдестал лідера по продажах мобільних телефонів, саме з виробництва програмного забезпечення і прошивки для мобільних телефонів зокрема. Свіжа версія операційної системи стабілізує роботу компонентів телефону, дозволяючи витрачати мінімум енергії для максимуму продуктивності.

Додатковим стимулом до купівлі Xiaomi Redmi 4 послужить графічне оформлення програмної складової телефону. Окрім оптимізації роботи, фірмова оболонка MIUI оновлює зовнішній вигляд іконок, анімації, звуки і можливості стандартного Android. Сотень тим на вибір дозволять підкреслити свою індивідуальність, і прикрасити головне меню смартфону під сьогоднішні настрій або стиль одягу.

Останнє слово

Розсудливо зіставивши ціну Xiaomi Redmi 4 і отримувані результати, від сумнівів стосовно доцільності купівлі смартфону не залишається і сліду. Аналогічні моделі розкручених брендів зажадають викласти за них на 25-40ольше засобів тільки за модний значок фірми.

Смартфон повністю розкриває себе в руках людини, яка прагне отримати стильну модель смартфону з гідною продуктивністю за невеликі гроші. Величезний робочий потенціал ніколи не завадить, проте слід для себе вирішити, для чого вам смартфон. Якщо ви не проводите в потужних 3dприложениях більше години в день, то Xiaomi Redmi 4 ідеально підійде для задоволення ваших щоденних запитів.