0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Використати смартфон як пульт від телевізора

Використати смартфон як пульт від телевізора
Життя сучасної людини важко представити без телебачення. Достаток розважальних шоу, фільмів, серіалів і інших програм дозволяє задовольнити смаки кожного глядача. Ще важче представити життя сучасної людини без смартфону.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Смартфон в якості пульта для ТБ

Життя сучасної людини важко представити без телебачення. Достаток розважальних шоу, фільмів, серіалів і інших програм дозволяє задовольнити смаки кожного глядача. Ще важче представити життя сучасної людини без смартфону. Сьогодні такі девайсы є практично у усіх. А тому цілком закономірно виникло питання «Чи можна використати смартфон як пульт для телевізора?» І якщо так, то на сцені з'являється інше питання - «Як використати смартфон як пульт для телевізора?».

Фахівці інтернет-магазину Mobile Planet вирішили раз і назавжди розібратися в цьому. І сьогодні ми дамо вичерпні відповіді на обидва вищезгадані питання. В першу чергу, визначимося з тим, чи можна використати смартфон як пульт для ТБ. І відповідь однозначна: так, можна! Друге питання вимагає детальнішого вивчення. Вирішення цієї проблеми і стає предметом обговорення цієї статті.

Як використати смартфон як пульт для ТБ

В першу чергу, слід враховувати, що телевізори різних виробників мають багато не лише загального, але і різного. Тому і способи управління ними неоднакові. Взагалі, смартфон як пульт вляет на роботу телевізора за допомогою спеціального програмного забезпечення. А для встановлення зв'язку потрібно сучасні безпровідні технології (вибираються залежно від моделі ТБ і ПЗ) :

 • Wi - Fi;
 • Bluetooth;
 • ИК-порт.

Остання технологія зв'язку вважається такою, що вже застаріває і з кожним роком знаходить усе менше застосування. Проте, вона використовується і сьогодні. Wi - Fi, Bluetooth — основні технології зв'язку. На їх застосуванні і побудовані принципи функціонування смартфону як пульта для телевізора.

Популярне програмне забезпечення для управління ТБ із смартфону

Усе різноманіття доступного ПО можна розділити на 2 категорії:

 • спеціальні (фірмові) програми;
 • універсальні утиліти.

ПО першій категорії призначено для управління моделями телевізорів конкретних виробників. Крокуючи в ногу з часом, кращі виготівники побутової техніки в обов'язковому порядку створюють інтерфейс для функціональної взаємодії ТБ і смартфону як пульта до нього. ПО другій категорії призначено, в ідеалі, для управління усіма моделями телевізорів.

Розглядаючи спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє зробити смартфон Android, iOS або Windows Phone пультом для ТБ, звернемо увагу на найбільш популярних виробників:

 • LG;
 • Samsung;
 • Panasonic;
 • Philips;
 • Sony.

Як використати смартфон як пульт для телевізора LG

Щоб управляти ТБ цього виробника із смартфону, необхідно викачати і встановити на нього додаток LG TV Remote. При запуску сканування програма виявляє телевізор LG в радіусі дії і підключається до нього по одному з безпровідних каналів зв'язку.

На дисплеї з'являються 2 екрани. Перший з них є інтерфейсом, що дозволяє регулювати гучність, перемикати канали. З нього можна перейти на домашній екран, зробити скриншот. Також звідси легко потрапити в список усіх або улюблених каналів, включити/вимкнути 3d ефект. На другому екрані представлено меню, що надає доступ до встановлених застосувань.

Інтерфейс дозволяє користувачеві водити пальцем по дисплею, тоді як на екрані телевізора за ним йтиме покажчик миші. За допомогою цього ПО можна відтворити на ТБ мультимедійні файли, що зберігаються на смартфоні, і навіть грати. При цьому екран стає геймерским полем, а дисплей дівайся можна перетворити на джойстик-контроллер.

Як використати смартфон як пульт для телевізора Samsung

Для вирішення цього завдання необхідно викачати і встановити додаток Samsung TV & Remote. Інтерфейс оформлений досить просто і зрозуміло. На одному екрані розташовуються кнопки для набору номера каналу, а також клавіші для їх перемикання і регулювання гучності, включення/виключення ТБ, звуку, переходу в навігаційне меню.

Другий екран є інтерфейс для управління мультимедійними функціями телевізора: кольорові клавіші, джойстик, доступ до обраних файлів або каналів. Слід зазначити, що в додаток додана реклама, що є істотним його недоліком.

Як використати смартфон як пульт для телевізора Panasonic

Для управління ТБ цього виробника із смартфону слідує викачати і встановити додаток TV Remote Panasonic. Це ПЗ по праву вважається кращим у своїй категорії, що у черговий раз підтверджує високу японську якість. Інтерфейс виконаний в стилі мінімалізму, в нім немає нічого зайвого. В той же час, функціонал заслуговує вищої оцінки.

Відмітна риса додатка — наявність свайпов. На них побудовано усе управління. Перемикаючись між екранами, користувач дістає доступ до файлів пристрою (їх можна відтворити на ТБ), навігаційного меню, налаштувань. Є можливість використати смартфон як ігровий контроллер, увійти до режиму онлайн, включати таймер сну і багато що інше.

Як використати смартфон як пульт для телевізора Philips

Щоб почати управління ТБ цього виробника необхідно викачати і встановити додаток Philips MeRemote. Після його інсталяції і відкриття ПЗ дозволяє вибрати телевізор в режимі сканування і синхронізуватися з ним. Зручний і зрозумілий інтерфейс легко освоїти. Він включає основний екран, з якого можна отримати доступ до файлів пристрою, навиционному меню для перемикання (чи набору) каналів, регулювання гучності.

Важлива гідність програмного забезпечення — швидкодія. Так, наприклад, при відтворенні мультимедійних файлів із смартфону на екрані телевізора, затримка в передачі складає менше секунди. Використовувана для цього функція SimplyShare вважається кращою серед доступних аналогів.

Як використати смартфон як пульт для телевізора Sony

З метою рішення цієї задачі вимагається викачати і встановити додаток TV Side View. При відкритті воно автоматично знаходить телевізор в радіусі дії і підключається до нього. Дизайн інтерфейсу витриманий в темних тонах. Він виглядає стримано і стильно, дозволяє легко управляти ТБ. Для роботи доступні декілька екранів.

На одному з них можна здійснювати навігацію між каналами, регулювати гучність і виконувати інші стандартні функції. На іншому — управляти файлами, що зберігаються в пам'яті пристрою. На третьому — здійснювати набір тексту, перегляд програми передач. Також доступно управління голосовими командами і налаштування якості картинки.

Як використати смартфон як пульт для будь-якого телевізора

Щоб почати управління ТБ бренду, що не входить в представлений вище перелік, або за відсутності можливості використати одно з вказаних застосувань, слідує обернути на програму TV Remote. Вона дозволяє зробити ваш смартфон пультом до будь-якого телевізора. Викачати її можна з Google Play або AppStore.

Після установки програмного забезпечення, TV Remote можна підключити до ТБ одним із способів :

 • Wi - Fi;
 • ИК-порт;
 • ГИК blaster.

Інтерфейс програми дуже простий і в нім немає нічого зайвого. Серед доступних функцій: перемикання каналів, регулювання гучності, відключення/включення звуку. У меню налаштувань можна вибрати спосіб підключення, включити/вимкнути, системні сигнали, вібрацію.

Використовуючи смартфон як пульт дистанційного керування, ви зможете не лише управляти телевізором, але також використати його як зовнішній пристрій для ігор, прослуховування музики, перегляду відеофайлів і фотографій. Рекомендуємо завантажувати відповідне ПЗ залежно від моделі вашого ТБ. А якщо йдеться не про Samsung, LG, Panasonic, Philips або Sony, то оптимальний вибір — універсальний пульт для телевізора TV Remote!