0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Вікно в майбутнє з Xiaomi Mi Mix

Вікно в майбутнє з Xiaomi Mi Mix
Футуристичні фільми пророкують появу абсолютно інших, ні на що не схожих девайсов, своїми якостями тих, що в корені відрізняються від сучасних моделей. Перші кроки наблизитися до канонів майбутнього здійснювалися ще пару років назад

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Телефони в Одесі і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Футуристичні фільми пророкують появу абсолютно інших, ні на що не схожих девайсов, своїми якостями тих, що в корені відрізняються від сучасних моделей. Перші кроки наблизитися до канонів майбутнього здійснювалися ще пару років назад, проте істотних успіхів не добився ніхто. Чи то із-за неготовності потенційного покупця до кардинальних змін, чи то із-за сирих технологій і надмірної вартості – але всякий інноваційний смартфон провалювався раз по раз.

 

 

Як грім серед ясного неба, молода, але дуже амбітна і прогресивна компанія Xiaomi, представила смартфон майбутнього – Mi Mix. Миттєва реакція не змусила себе чекати, і по усій земній кулі прокотилася хвиля новин, інсайдів і оглядів. Намагаючись не відставати світового тренду, сьогодні ми представляємо власну статтю стосовно особливостей новоспеченого Xiaomi Mi Mix.

Попрощаємося з рамками

Не дивлячись на усі внутрішні принади смартфону, у вічі відразу ж впадає його зовнішній вигляд. Ключова особливість Xiaomi Mi Mix полягає в застосуванні технології безрамочного екрану. Дисплей на 6.4 дюйма займає більше за 91бщей площу фронтальної панелі смартфону, що примушує і зовсім засумніватися в наявності рамок.

Не лукавлячи, бічні рамки у Xiaomi Mi Mix все-таки є. Але їх розміри настільки нікчемні, що вимірюються менш ніж полу-миллиметром. Поспішимо обрадувати, що, незважаючи на перенесення частини функціонала на нижню панель (про що поговоримо трохи пізніше), її розміри не збільшилися.

Складно повірити, але 6.4-дюймовий телефон, за відчуттями і зовнішніми показниками, лише трохи перевищує габарити стандартного 5.5-дюймового дисплея. Стандартний дисплей займає біля 70ицевой частини корпусу, тоді як дисплей Xiaomi Mi Mix – 91.3Не варто лякатися величезної цифри в 6.4 дюйма – ергономіка телефону на висоті, що дозволяє власникам особливо великих долонь використати смартфон і зовсім однією рукою.

Доторкніться до прекрасного

По відношенню до Xiaomi Mi Mix, алегорія набуває абсолютно прямого значення. З першого торкання відчувається премиальность пристрої, що стало можливим, завдяки використанню керамічного корпусу. Цілісна оболонка смартфону з цього матеріалу виконує одночасно декілька функцій:

  • Природний блиск і шарм кераміки гарантовано притягне увагу найближчого оточення, волаючий заявляючи про ваш витончений смак.
  • Міцність кераміки на порядок вища, ніж у пластика або алюмінію, що додає Xiaomi Mi Mix додатковій стійкості до подряпин і тріщин.
  • Керамічні корпусы мають ряд унікальних властивостей, які дозволяють розширити функціонал пристрою.
  • Матеріал є відмінним провідником для відведення тепла від процесора і передачі сигналів мобільного зв'язку, GPS, Wi - Fi і тому подібних.

Відмітимо той факт, що окрім основної частини корпусу, з кераміки виготовлені і допоміжні кнопки, ніби качелек гучність і блокування. Тотальна прихильність кераміці створює завершений образ Xiaomi Mi Mix, дозволяючи з повною упевненістю заявити про приналежність смартфону до еліти представників ринку мобільного зв'язку.

 

 

Гарячі нововведення

Зовнішній вигляд не став єдиною відмінністю Xiaomi Mi Mix від рядових смартфонів. Потужна начинка, висока автономність, барвисті знімки камерою властиві абсолютно усім флагманським девайсам, проте наш сьогоднішній герой готовий похвалитися декількома унікальними властивостями і характеристиками.

Збільшення екрану спричинила зміна стандартів співвідношень сторін корпусу. Замість звичних 16: 9, нас зустрічає співвідношення сторін 16: 11, що спочатку здасться незвичним для ока. Втім, вже через декілька днів звикаєшся з розмірами дисплея Xiaomi Mi Mix, і відкриваєш для себе усі його принади. Збільшена зона для роботи припаде до смаку працівникам сфери дизайну і образотворчого мистецтва.

Дисплей зайняв 91.3асти лицьової панелі, від чого фронтальної камери і розмовному динаміку довелося потіснитися. Якщо у випадку з фронтальною камерою було прийнято рішення про перенесення останньої на нижню панель, то з динаміком Xiaomi Mi Mix все набагато цікавіше. Звук безпосередньо поступає у внутрішнє вухо завдяки технології п'єзоелектричної передачі звуку. Нововведення абсолютно безпечне для людського слуху, що підтверджують багаторічні дослідження компанії.

Доцільність придбання

Новинка строго рекомендується усім, хто звик першим випробовувати новинки індустрії мобільних смартфонів. Деякі функції Xiaomi Mi Mix поки що реалізовані не повністю, або з невеликими незручностями, проте в кожній бочці меду знайдеться ложка дьогтю. Загальне число якостей багаторазово перевищує кількість недоліків, що не залишає і тіні сумнівів стосовно вигоди від придбання Xiaomi Mi Mix.