Увага! Акція вихідного для від АТ "УКРСИББАНК" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Samsung Galaxy S6

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Фірма Samsung давно постаралася зробити так, щоб її продукція була автентичною і легко пізнавалася на ринку, тому лінійка Galaxy S вже давно відмітна від конкурентів і кожна новинка являє собою деякий новий образ, в якому пізнається і успіх попередніх моделей, і впроваджені новації. Galaxy S6 став деяким прообразом прориву (у дизайнерському значенні слова), оскільки він відмітний цікавим симбіозом скла і металевого обрамлення.

Він став набагато привабливіший, свіжіший, також його вигідно висувають на передній план технічні характеристики, які справляються з найважчими застосуваннями. Смартфон вийшов потужним, адже на нім використовується 64 бітова технологія на 8-ми ядерному процесорі в сукупності з 3 Гб оперативної пам'яті.

Прибравши із смартфону можливість розширення пам'яті, звичайно, цим може і засмутили багатьох, але все таки оперативність обробки даних від цього стала тільки краща. Як ні сумно, але це сталося у момент можливості нової ОС встановлювати додатки на карти пам'яті, але сподіватимемося, що прихильники пробачать цей недолік.

У функціоналі S6 є присутньою можливість швидкої безпровідної зарядки, що дозволить зарядитися в екстрені моменти і заряду вистачить Вам, щоб закінчити потрібні операції. Відмінна камера, прекрасний звук, прекрасне мультимедійне наповнення робить цей смартфон ідеальним помічником в справах і незамінним другом при відпочинку. Випуск флагмана Galaxy S6 це одночасно і підмога для конкуренції з "яблучними" пристроями і іміджеве рішення після трохи "невдалих" спроб попередніх моделей.

Эргономичность, швидке заряджання, остання версія Android, відмінна якість складання і іміджевий дизайн повинні обов'язково підштовхнути Вас до купівлі цієї моделі.

Рекомендуємо також почитати
10.12.2020
На самому початку грудня компанія Qualcomm презентувала процесор власного виробництва Snapdragon 880. Новий чіп, по завіреннях розробників, має поліпшену продуктивність і швидкодію.
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
Дізнавайтеся про нові акції