Увага! Акція вихідного для від АТ "Укрсиббанк" спеціально для Вас! Спеціальна розстрочка на весь асортимент!

Samsung Galaxy S6

23.09.2016

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Телефони в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Телефони зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Фірма Samsung давно постаралася зробити так, щоб її продукція була автентичною і легко пізнавалася на ринку, тому лінійка Galaxy S вже давно відмітна від конкурентів і кожна новинка являє собою деякий новий образ, в якому пізнається і успіх попередніх моделей, і впроваджені новації. Galaxy S6 став деяким прообразом прориву (у дизайнерському значенні слова), оскільки він відмітний цікавим симбіозом скла і металевого обрамлення.

Він став набагато привабливіший, свіжіший, також його вигідно висувають на передній план технічні характеристики, які справляються з найважчими застосуваннями. Смартфон вийшов потужним, адже на нім використовується 64 бітова технологія на 8-ми ядерному процесорі в сукупності з 3 Гб оперативної пам'яті.

Прибравши із смартфону можливість розширення пам'яті, звичайно, цим може і засмутили багатьох, але все таки оперативність обробки даних від цього стала тільки краща. Як ні сумно, але це сталося у момент можливості нової ОС встановлювати додатки на карти пам'яті, але сподіватимемося, що прихильники пробачать цей недолік.

У функціоналі S6 є присутньою можливість швидкої безпровідної зарядки, що дозволить зарядитися в екстрені моменти і заряду вистачить Вам, щоб закінчити потрібні операції. Відмінна камера, прекрасний звук, прекрасне мультимедійне наповнення робить цей смартфон ідеальним помічником в справах і незамінним другом при відпочинку. Випуск флагмана Galaxy S6 це одночасно і підмога для конкуренції з "яблучними" пристроями і іміджеве рішення після трохи "невдалих" спроб попередніх моделей.

Эргономичность, швидке заряджання, остання версія Android, відмінна якість складання і іміджевий дизайн повинні обов'язково підштовхнути Вас до купівлі цієї моделі.

Рекомендуємо також почитати
26.02.2020
Презентація новинок від Ксиоми - Мі 10 і Ми 10 Про - була проведена в Китаї як телетрансляція
14.02.2020
11 лютого в Сан-Франциско компанія Samsung провела довгожданий захід Galaxy UNPACKED, у рамках якого були представлені відразу три новинки
19.10.2019
Причин, щоб одна людина хотів дізнатися місце розташування іншого в будь-який момент часу, може бути багато. Найчастіше цією інформацією хочуть володіти батьки, чиї діти самостійно відвідують школу, спортивні секції, творчі гуртки або інші місця.
19.10.2019
З необхідністю перепрошивки телефону стикаються багато власників смартфонів. Така потреба може виникнути, коли помічається порушення роботи додатків, швидко розряджається акумулятор, а заміна на новий не допомогла, пристрій не включається і при други
Дізнавайтеся про нові акції