0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Як вибрати ігрову приставку

Як вибрати ігрову приставку
Питанням про те, як вибрати ігрову приставку, задаються не лише діти, але і дорослі. І цьому не варто дивуватися! Сучасні ігри відрізняються небувалою реалістичністю. Вони захоплюють геймера в дивовижний віртуальний світ.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Ігрові консолі в Одесі і бажаєте купити дешево Ігрові консолі зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Питанням про те, як вибрати ігрову приставку, задаються не лише діти, але і дорослі. І цьому не варто дивуватися! Сучасні ігри відрізняються небувалою реалістичністю. Вони захоплюють геймера в дивовижний віртуальний світ. А наявність різних аксесуарів до ігрових приставок дозволяє повністю зануритися в процес, фактичні стаючи одним цілим з героєм сюжету.

І хоча асортимент платформ відносно невеликий — порівняно з іншими гаджетами — підшукати відповідну з них не так просто. Як вибрати ігрову консоль? Ради фахівців Mobile Planet допоможуть прийняти вірне рішення!

Ставлячи питання «як правильно вибрати ігрову приставку?», в першу чергу необхідно визначитися з тим, яким чином планується її використати. В даному випадку основним параметром є мобільність. За цією ознакою ігрові консолі бувають двох різновидів:

 • Стаціонарні;
 • Портативні.

На варіанти першої категорії варто звернути увагу, якщо ви замислилися, як вибрати ігрову приставку для будинку. Вони продуктивні і тягнуть потужні ігри. Портативні моделі призначені для їх використання у будь-якому місці, а не тільки удома. Вони за розміром наближені до смартфону і можуть супроводжувати свого власника всюди.

Стаціонарні консолі користуються набагато більшою популярністю серед геймеров.

 1. По-перше, вони призначені для сучасних потужних ігор.
 2. По-друге, вони забезпечують яскравіший і насичений відпочинок.
 3. По-третє, портативні ігрові приставки багато в чому замінюються продуктивними смартфонами.

Як вибрати ігрову приставку для будинку?

Відповідаючи на це питання, треба взяти до уваги декілька важливих моментів:

 • Габарити і контструкция приставки;
 • Тип і потужність процесора;
 • Об'єм вбудованої і оперативної пам'яті;
 • Тип і потужність графічного адаптера;
 • Наявність приводів і роз'ємів;
 • Мультимедийность і наявність онлайн-сервісу;
 • Асортимент підтримуваних ігор;
 • Базова комплектація.

Габарити і конструкція приставки

Вирішуючи, яку ігрову приставку вибрати, її розміру приділяють не найпильнішу увагу. Цей параметр дійсно можна вважати другорядним. Проте конструкція консолі все ж має значення:

 • Чим компактніше приставка, тим менше вона займає місця;
 • Чим бесшумнее система охолодження, тим комфортабельнее грати.

Виробники PlayStation 4 і Xbox One S приділили цьому велике значення, випустивши на ринок версії продуктів, які помітно менше і тихіше за попередніх, - PlayStation 3 і Xbox One.

Тип і потужність процесора

Відповідаючи на питання «яку ігрову приставку краще вибрати?», обов'язково слід звернути увагу на її продуктивність. Вона багато в чому залежить саме від потужності процесора. Лідери ринку — PlayStation 4 і Xbox One S оснащені 8-ядерними чіпами. У першій встановлений AMD Jaguar (частота базова — від 1,6 ГГц), в другій — APU (частота базова — від 1,75 ГГц).

Об'єм вбудованої і оперативної пам'яті

Ці параметри впливають на продуктивність і можливості зберігання даних. У PlayStation 4 встановлена ОЗУ об'ємом 8 Гб з частотою 5,5 ГГц, в Xbox One S — 8 Гб з частотою 2,1 ГГц. Постійна пам'ять для різних модифікацій консолей представлена в двох основних варіантах:

 • 500 Гб;
 • 1 Тб.

Незалежно від того, яку ігрову приставку для будинку вибрати збираєтеся ви, орієнтуйтеся на максимальні показники оперативної і постійної пам'яті, адже гри ускладнюються і вимагають більше ресурсів!

Тип і потужність графічного адаптера

Цей елемент апаратної частини впливає на чіткість, яскравість, динамічність і обробку зображень. Чим він потужніший, тим краще! У PlayStation 4 використовується графічний процесор AMD сімейства Radeon, як і в Xbox One S. Це дозволяє програвати відео формату 4К. По обчислювальній потужності вони приблизно рівні.

Наявність приводів і роз'ємів

Яку ігрову приставку краще вибрати, орієнтуючись на цей параметр? Сучасні консолі оснащені приводами для роботи з Blu - Ray дисками, USB, HDMI, Ethernet- виходами. У PlayStation 4 і Xbox One S вони відрізняються по формату і швидкості обробки даних. Рекомендується вибирати варіанти останніх версій.

Мультимедийность і наявність онлайн-сервісу

Ігрові приставки — це не лише геймерские платформи. Вони також служать пристроями для серфінгу в інтернеті, відтворення мультимедійних файлів. Цей параметр впливає на можливості мережевих ігор в режимі онлайн. PlayStation 4 і Xbox One S мають вбудовані браузери. Перша консоль оснащена менш функціональним оглядачем, чим друга. Проте в PS він безкоштовний, а в Xbox — вимагає щорічної абонплати.

Асортимент підтримуваних ігор

Не можна розглядати питання «як вибрати приставку для ігор?», випускаючи з уваги сам набір геймерских продуктів. Зрозуміло, в останніх версіях консолей асортимент досить широкий і збільшується з кожним днем. Розробники ігор адаптують їх під PlayStation 4 і Xbox One S, тому сучасні «развлекухи» однаково добре себе зарекомендували на кожній платформі.

Базова комплектація

Ще одним важливим чинником, який варто враховувати, замислившись над тим, як вибрати хорошу ігрову приставку, являється комплектація. Як правило, окрім консолі базовий набір включає також геймпад (джойстик). Варто враховувати його модифікацію при виборі девайса, орієнтуючись на сумісність з бажаними застосуваннями.

Також деякі продукти поставляються разом з однією або набором ігор. Оскільки їх доводиться купувати, наявність улюбленого застосування в комплекті — приємний подарунок!

Як вибрати хорошу ігрову приставку: ради експертів!

Визначаючись з відповідним варіантом, враховуйте наступні рекомендації:

 • Компактність і безшумність — запорука комфортабельних розваг;
 • Чим потужніше і многоядернее процесор, тим швидше робота консолі;
 • Чим більше об'єму оперативної і постійної пам'яті, тим вище продуктивність і зберігання інформації;
 • Чим потужніше графічний адаптер, тим краще обробка зображень;
 • Чим ширше асортимент підтримуваних ігор, тим більше можливостей для розваг;
 • Наявність швидкісного приводу і необхідних роз'ємів забезпечує комунікативність консолі;
 • Наявність мультимедійних можливостей і браузеру розширює функціонал приставки.

Слід пам'ятати, що для максимально реалістичних розваг консолі оснащуються додатковими аксесуарами. Шоломи, окуляри, кермо, пістолети, контроллери — все для задоволення геймеров! Вибираючи ігрову приставку, звертайте увагу на совестимость бажаних аксесуарів з нею. PlayStation 4 від Sony і Xbox One S від Microsoft забезпечуються великим вибором додаткових девайсов.

Тепер ви знаєте, як вибрати ігрову приставку для дитини або дорослого геймера. Основний принцип: чим потужніше, тим краще! Але і дорожче. Орієнтуйтеся на представлені рекомендації від фахівців Mobile Planet — і приступайте до вибору прямо зараз!