0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (048) 702 96 98 mobileplanet.ua logo
Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 10 років
284 відгуків
0
0
0

Увага! Замовляй найсвіжіші яблочки Apple на сайті за супер-ціною! Самовивіз! Безкоштовна доставка по Одесі! Працюємо без вихідних!

Нова консоль із старою назвою

Нова консоль із старою назвою
Результатом заходу PlayStation Meeting 2016 стала презентація оновленої ігрової консолі Sony PlayStation 4 Pro. Чи зможе новоспечена приставка зайняти нішу на ринку ігрових консолей - зробимо для себе висновок відразу після огляду усіх нововведень.

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Ігрові приставки в Одесі і бажаєте купити дешево Ігрові приставки зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Результатом заходу PlayStation Meeting 2016 стала презентація оновленої ігрової консолі Sony PlayStation 4 Pro. Чи зможе новоспечена приставка зайняти нішу на ринку ігрових консолей – зробимо для себе висновок відразу після огляду усіх нововведень.

Зовнішній вигляд

Принципових відмінностей в зовнішньому вигляді Sony PlayStation 4 Pro ви не знайдете. Істотна різниця між Proи базовою версією полягає в наявності додаткового шару пластика на першій. Корпус став теж трохи ширший і довший, але різниця не істотна, і консоль все так само виглядає акуратно. Збільшення розмірів безпосередньо пов'язане з підвищенням функціонала пристрою, про що розповімо трохи пізніше.

(порівняння розмірів Sony PlayStation 4 і Sony PlayStation 4 Pro )

Лицьова панель обзавелася механічними кнопками управління, чиє розташування стало зручнішим і ергономічним. Схибити або натиснути не на ту кнопку тепер просто неможливо. У нішах корпусу Sony PlayStation 4 Pro розмістилися різні роз'єми для живлення, контроллера, гарнітури і підключення до монітора. Нова система розміщення приховала усі роз'єми, проте в той же самий час, зробила їх зручними для підключення.

Приріст продуктивності

Справжній геймер цінує приємний зовнішній вигляд консолі, проте усе найцікавіше для нього приховано усередині. Компанія не зупинилася на оновленому дизайні Sony PlayStation 4 Pro, і потурбувалася про апгрейде заліза.

Усіх секретів фірми нам не розкривають, проте один приємний факт просочився у світову павутину. Об'єм внутрішньої пам'яті консолі зріс до розмірів одного терабайта. Ігри, фільми, музика і телепередачі – місця вистачить для всього. Розміри оперативної пам'яті обчислюються 8 гігабайтами. Нехай вас не бентежить така скромна кількість ОЗУ, адже вона побудована на базі DDR 5, чия пропускна спроможність і швидкість відгуку найвища в сучасних реаліях.

(Короткий список основних характеристик)

Нова начинка Sony PlayStation 4 Pro підтримує промальовування графіки у форматі 60 fpsи режимі HDR. Картинка набула другого дихання, зображення виглядає насичено і барвисто. Оцінити усі принади нової графіки особливо приємно під час динамічних сутичок або экшн-сцен сучасних ігор. Помітимо переробку системи відображення чорного кольору. Як би це парадоксально не звучало, але на попередніх моделях, цей колір віддавав більше темно-сірим. Розробники підправили свою помилку, і тепер чорний – дійсно чорний.

Повне занурення в ігровий процес

Розробники Sony PlayStation 4 Pro, заглядаючи на пару років вперед, вже сьогодні вводять в ігрову консоль підтримку дозволу 4k. Якщо вам пощастило стати володарем екрану з підтримкою 4kразрешения, то на виході отримаєте до невпізнання нову картинку. Максимальна деталізація дозволить розглянути кожну травичку, листочок, іскорку, що навантажить вас в ігровий процес від ніг до голови. Точно описати те, що відбувається на екрані в цей час неможливо. Таке треба бачити своїми очима, що ми вам і пропонуємо зробити, проглянувши відео з демонстрацією Sony PlayStation 4 Pro у справі.

 

Автоматичне оновлення

Поліпшення графіки передбачає наявність текстур високої якості, про що компанія Sony потурбувалася з лишком. Купивши PlayStation 4 Pro, наявні ігри почнуть автоматичне завантаження нових текстур для підтримки графіки у форматі 4k. Вам не доведеться нічого доплачувати, або особисто шукати – консоль все зробить за вас.

(Список ігор, оптимізованих під Sony PlayStation 4 Pro)

Короткі виведення

Не дивлячись на те, що Sony PlayStation 4 Pro не є самостійним продуктом, доцільність його купівлі складно оспорити. Поліпшений інтерфейс управління, трохи підкоригований зовнішній вигляд, проведена масштабна робота по оновленню заліза. Sony PlayStation 4 Pro переступив стандартні уявлення про ігрову консоль, дозволяючи відтворювати анімацію у форматі 60 fpsс підтримкою 4kразрешения.

Sony PlayStation 4 Pro ідеально підійде в якості першої ігрової консолі, навіть без наявності 4kэкрана. Вартість приставки співвимірна сучасним потужним комп'ютерам, що дозволяє замислитися про купівлю Sony PlayStation 4 Pro навіть замість стандартного ПК. Консоль безперечно знайде свого покупця, подарувавши йому тисячі годин у віртуальному світі улюбленої гри.