Увага! В наявності новинки від компанії Oneplus - OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro Чекаємо Ваших замовлень!

Использовать ноутбук как телевизор

28.02.2018

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Ноутбуки в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Ноутбуки зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Існує маса причин, щоб використати ноутбук, як телевізор. Незважаючи на порівняно невеликі розміри монітора (хоча сучасні портативні комп'ютери можуть мати і широкоформатний дисплей), він дуже мобільний і дозволяє переглядати ТБ передачі практично скрізь.

Ноутбук можна узяти з собою на відпочинок, встановити у будь-якій з кімнат квартири. Головне – мати для цього точку доступу в інтернет або зовнішнє джерело ТБ-сигналу. Розглянемо основні способи підключення ноутбука, як телевізора.

Варіанти використання ноутбука в якості телевізора

На домашньому портативному комп'ютері можна не лише переглядати зображення, грати або працювати. Його технічні ресурси дозволяють переглядати телепередачі. Зробити це зовсім нескладно. Досить мати доступ до всесвітньої мережі і наслідувати прості інструкції.

Методи підключення ноутбука до телебачення:

1. Перегляд інтернет-телебачення на ноутбуку.

Це найбільш простий і один з найпоширеніших спосіб для перегляду ТБ-передач на екрані портативного ПК. Зараз в мережі існує маса ресурсів що транслюють в HD- якості усі відомі канали. Переглядати їх можна онлайн через вбудований у браузері плеєр або за допомогою спеціальних застосувань.

Найбільш популярними програмами для перегляду ТБ-трансляцій є Sopcast і Ace Stream. Викачати їх можна абсолютно безкоштовно на офіційних сайтах. Дуже важливо мати стабільну швидкість інтернету (не менше 30 Мбіт/с), інакше картинка постійно уриватиметься і довантажуватиметься. Недоліком такого способу є нестабільність передаваного по мережі сигналу, який залежить від кількості користувачів, завантаженості мережі і джерела трансляції.

2. Перегляд цифрового телебачення на ноутбуку.

Для цього треба скористатися послугами офіційного провайдера. Такі компанії, як правило, надають декілька точок доступу до телетрансляції. Необхідно підключити кабель з цифровим сигналом до ноутбуку, викачати і встановити спеціальне застосування, авторизуватися в нім і насолоджуватися переглядом улюблених телепередач в хорошій якості. Недоліком цього методу є стаціонарна прив'язка ноутбука до точки доступу телетрансляції.

3. Підключення зовнішнього тюнера до ноутбука.

Деякі моделі портативних комп'ютерів мають вбудований ТБ-модуль, що дозволяє здійснювати пошук і трансляцію телеканалів. Проте більшість моделей не оснащена такими адаптерами. Для цього треба купити ТБ-тюнер для ноутбука і підключити його через USB порт. В результаті ви отримаєте можливість переглядати телепередачі в хорошій якості на моніторі свого пристрою.

Щоб здійснити синхронізацію зовнішнього адаптера і ноутбука і отримати доступ в меню перегляду телеканалів, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення, яке йде в комплекті з тюнером. Головний недолік цього способу – необхідність купівлі зовнішнього ТБ-адаптера.

Переваги перегляду телебачення на ноутбуку

Якщо у вашому розпорядженні є робочий ноутбук, точка доступу в інтернет або зовнішнє джерело ТБ сигналу, то ви можете переглядати на нім усі доступні телеканали. Здійснивши підключення таким чином, ви отримуєте безліч переваг :

  • можливість перегляду телебачення в дорозі, на відпочинку;
  • ноутбук стане мобільним телевізором, який легко переносити з одного місця в інше;
  • можливість перегляду ТБ в цифровій якості;
  • можливість управляти трансляцією, записувати спортивні події, фільми;

Вибирати найбільш відповідний для себе спосіб трансляції телебачення на ноутбуку треба з урахуванням технічних можливостей портативного ПК, місце перегляду і наявності допоміжного устаткування.

Рекомендуємо також почитати
12.02.2021
Початок 2021 року повинен порадувати поціновувачі потужних ноутбуків, адже на ринку нарешті масово з'являються портативні комп'ютери з високопродуктивними процесорами Ryzen і графічними прискорювачами нового покоління Nvidia.
31.07.2019
Американська компанія Walmart управляє цілою мережею однотипних оптових і роздрібних магазинів. Головною їх особливістю є великий вибір всіляких товарів і доступні ціни.
31.07.2019
Компанія Xiaomi широко відома у всьому світі завдяки виробництву високотехнологічних смартфонів бюджетної і середньої цінової категорії.
01.11.2017
Навігатор - сучасне програмне забезпечення, що дозволяє в режимі реального часу визначити своє місце розташування і відобразити результат на дисплеї пристрою, на якому воно встановлене.
Дізнавайтеся про нові акції