0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Як використовувати ноутбук як телевізор

Як використовувати ноутбук як телевізор
Існує маса причин, щоб використати ноутбук, як телевізор. Незважаючи на порівняно невеликі розміри монітора, він дуже мобільний і дозволяє переглядати ТБ передачі практично скрізь.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Ноутбуки в Одесі і бажаєте купити дешево Ноутбуки зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Існує маса причин, щоб використати ноутбук, як телевізор. Незважаючи на порівняно невеликі розміри монітора (хоча сучасні портативні комп'ютери можуть мати і широкоформатний дисплей), він дуже мобільний і дозволяє переглядати ТБ передачі практично скрізь.

Ноутбук можна узяти з собою на відпочинок, встановити у будь-якій з кімнат квартири. Головне – мати для цього точку доступу в інтернет або зовнішнє джерело ТБ-сигналу. Розглянемо основні способи підключення ноутбука, як телевізора.

Варіанти використання ноутбука в якості телевізора

На домашньому портативному комп'ютері можна не лише переглядати зображення, грати або працювати. Його технічні ресурси дозволяють переглядати телепередачі. Зробити це зовсім нескладно. Досить мати доступ до всесвітньої мережі і наслідувати прості інструкції.

Методи підключення ноутбука до телебачення:

1. Перегляд інтернет-телебачення на ноутбуку.

Це найбільш простий і один з найпоширеніших спосіб для перегляду ТБ-передач на екрані портативного ПК. Зараз в мережі існує маса ресурсів що транслюють в HD- якості усі відомі канали. Переглядати їх можна онлайн через вбудований у браузері плеєр або за допомогою спеціальних застосувань.

Найбільш популярними програмами для перегляду ТБ-трансляцій є Sopcast і Ace Stream. Викачати їх можна абсолютно безкоштовно на офіційних сайтах. Дуже важливо мати стабільну швидкість інтернету (не менше 30 Мбіт/с), інакше картинка постійно уриватиметься і довантажуватиметься. Недоліком такого способу є нестабільність передаваного по мережі сигналу, який залежить від кількості користувачів, завантаженості мережі і джерела трансляції.

2. Перегляд цифрового телебачення на ноутбуку.

Для цього треба скористатися послугами офіційного провайдера. Такі компанії, як правило, надають декілька точок доступу до телетрансляції. Необхідно підключити кабель з цифровим сигналом до ноутбуку, викачати і встановити спеціальне застосування, авторизуватися в нім і насолоджуватися переглядом улюблених телепередач в хорошій якості. Недоліком цього методу є стаціонарна прив'язка ноутбука до точки доступу телетрансляції.

3. Підключення зовнішнього тюнера до ноутбука.

Деякі моделі портативних комп'ютерів мають вбудований ТБ-модуль, що дозволяє здійснювати пошук і трансляцію телеканалів. Проте більшість моделей не оснащена такими адаптерами. Для цього треба купити ТБ-тюнер для ноутбука і підключити його через USB порт. В результаті ви отримаєте можливість переглядати телепередачі в хорошій якості на моніторі свого пристрою.

Щоб здійснити синхронізацію зовнішнього адаптера і ноутбука і отримати доступ в меню перегляду телеканалів, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення, яке йде в комплекті з тюнером. Головний недолік цього способу – необхідність купівлі зовнішнього ТБ-адаптера.

Переваги перегляду телебачення на ноутбуку

Якщо у вашому розпорядженні є робочий ноутбук, точка доступу в інтернет або зовнішнє джерело ТБ сигналу, то ви можете переглядати на нім усі доступні телеканали. Здійснивши підключення таким чином, ви отримуєте безліч переваг :

  • можливість перегляду телебачення в дорозі, на відпочинку;
  • ноутбук стане мобільним телевізором, який легко переносити з одного місця в інше;
  • можливість перегляду ТБ в цифровій якості;
  • можливість управляти трансляцією, записувати спортивні події, фільми;

Вибирати найбільш відповідний для себе спосіб трансляції телебачення на ноутбуку треба з урахуванням технічних можливостей портативного ПК, місце перегляду і наявності допоміжного устаткування.