0
м. Одеса, вул. Одарія, 2 +38 (097) 692 02 02 mobileplanet.ua logo Без выходных с 09:00 до 19:00
Компанії 11 років
333 відгуків
0
0
0

Друзi! У зв'язку з військовим становищем, працюємо в обмеженому режимі. Набирайте на контактні номери

Що означає Refurbished в Apple- техніці і не лише

Що означає Refurbished в Apple- техніці і не лише
Придбаваючи електроніку в зарубіжних інтернет-магазинах, можна зіткнутися з товарами, що мають статус Refurbished, або відновлених. Приміром, на сайті компанії Apple цілий розділ відведений такій техніці.

Якщо ви шукаєте інтернет-магазин Техніка Apple в Одесі і бажаєте купити дешево Техніка Apple зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Придбаваючи електроніку в зарубіжних інтернет-магазинах, можна зіткнутися з товарами, що мають статус Refurbished, або відновлених. Приміром, на сайті компанії Apple цілий розділ відведений такій техніці. Які товари належать до цієї категорії, і чи є сенс їх купувати?

Що таке Refurbished

Термін refurbished (рефурбишед), не усім зрозумілий, тому що в російській мові він не використовується. У наших магазинах техніка може бути новою, або б/у – третього не дано. А за кордоном є ще одна категорія – відновлена техніка. Найпростіше пояснити, що означає refurbished, можна за допомогою прикладу.

Ліза Джонса з Сан-Франциско замовила на сайті Apple нову модель iPhone. Але ось невдача. Телефон працював справно лише декілька днів, а потім почав мимоволі вимикатися. Дівчина звернулася по допомогу в сервісний центр. Випадок був визнаний гарантійним і незабаром Лизе поміняли її iPhone на новий. А старий відправили назад, виробникові. Там його відремонтували, уважно перевірили і знову виставили на продаж. Зрозуміло, це не нова техніка, а відновлена виробником, чи refurbished.

Деякі магазини використовують в таких випадках і інші терміни, а саме:

 • Renew;
 • Recertified;
 • Reconditioned;
 • Factory serviced.

А по суті це одно і те ж поняття, що означає не новий, а відновлений товар. Зрозуміло, і ціна на таку техніку буде значно нижча. В деяких випадках економія може досягати половини вартості товару.

Яка техніка може отримати статус refurbished

Отже refurbished товари – це пристрої, які реалізували як нові, але з різних причин повернули виробникові. У яких же випадках вони можуть отримати статус refurbished? Основні з них представлені нижче:

 • Техніка була повернена через несправність.
 • Товар повернули з інших причин (колір не відповідає очікуваному, просто перестав подобатися).
 • При доставці техніка отримала ушкодження (подряпини, вм'ятини і інші дефекти).
 • Товар використовувався для демонстрації.
 • Виробник відкликав усю партію.

Найчастіше статусом рефурбишед наділяється саме електроніка.

Де купувати відновлену техніку

Техніка refurbished зазвичай продається в офіційних магазинах відомих брендів, наприклад, Apple, Dell, Samsung, Canon. Також її можна зустріти на зарубіжних торгових майданчиках ніби eBay і Amazon. Треба врахувати, що такі товари зазвичай мають великий попит, тому надовго не затримуються.

На що звертати увагу при купівлі

Перше, що слід враховувати: відновленням техніки може займатися не лише виробник, але і продавець.

 • Manufacturer Refurbished має на увазі, що ремонт і перевірку здійснював саме виробник. При цьому пристрої проходять ті ж тести, що і нове, тому не поступаються їм в плані надійності.
 • Seller Refurbishment – ремонтом займався продавець. Ресурсів для цього у нього значно менше, а отже, і гарантій якості практично немає.

Також треба враховувати, чи надається на товари refurbished гарантія, і на який термін.

Політика Apple і інших компаній відносно refurbished товарів

Компанія Apple створила чудову систему продажу відновлених товарів. Refurbished Apple- техніка продається з новим корпусом і акумулятором, а також гарантією строком на рік. Єдине, чого не буде – це фірмової коробки. Але в плані якості refurbished телефон працюватиме так само, як і новий.

Аналогічний підхід у Hewlett - Packard і Dell. Інші фірми обмежують термін гарантії або зовсім роблять повернення товару неможливим, як, приміром, Epson. Але у будь-якому випадку це буде якісна техніка, працездатність якої хоч би двічі перевірили перед повторним продажем.

Отже, чи варто придбавати refurbished iPhone або інші пристрої? З урахуванням вищесказаного, звичайно, так. Адже це надійні і якісні товари, а коштують вони значно дешевше за нових. Зрозуміло, якщо відновлені безпосередньо виробником!