Увага! Супер-ціни! Купуйте смарт-годинники Samsung по найнижчій ціні в Україні! Переходь за посіланням!
Самовивіз товару за адресами в м. Одеса та Харків

Обзор AirPods Pro

06.11.2019

Якщо ви шукайте інтернет-магазин Apple Airpods в Одесі, Києві, Харькові і бажаєте купити дешево Apple Airpods зі складу за хорошою ціною від постачальника - рекомендуємо ознайомитися з асортиментом нашого каталогу.

Слідом за виходом трьох свіжих iPhone, компанія Apple презентувала свій новий гаджет - AirPods Pro. Це - унікальні внутрішньоканальні навушники, які за якістю звуку і зручності використання здатні залишити далеко позаду своїх головних конкурентів.

Рекомендуємо також почитати
11.08.2020
True wireless навушники стали справжнім хітом останніх років. Із-за популярності такої гарнітури, що зростає в геометричній прогресії, майже усі виробники дрібної електроніки випустили свою модель цих гаджетів під власними брендами.
11.08.2020
Поява безпровідних навушників стала новою гілкою в еволюції аудіо-гарнітури. Їх цінують, передусім, за зручність: не треба скрізь носити з собою дротяне облаштування відтворення, укладати його в кишеню, а досить просто вставити у вуха аксесуари і підключи
03.08.2020
У грудні 2016 року світ побачив одні з перших безпровідних навушників - Apple Airpods 1 - які стали дуже популярними серед користувач різних країн.
03.08.2020
Останніми роками дуже популярними стали безпровідні навушники. Вони зручні у використанні, а радіус їх дії обмежується лише дальністю підтримки Bluetooth з'єднання.
Дізнавайтеся про нові акції